Erotická povídka: Sex s bývalým manželem

Zhruba půl roku po rozvodu se svým manželem jsem se vypravila na slavnosti piva, kde je vždy velmi dobrá zábava. Slavnosti se sice pořádaly ve městě, ve kterém ex manžel bydlí, ale mezi tolika lidmi by byla velká náhoda se s ním setkat.

Jenže co čert nechtěl, potkala jsem ho u kiosku s pivem. Dali jsme se do řeči a pak mi navrhl, jestli bych se nešla projít někam do parku nebo do přírody, kde nebude tolik rámusu. Byla jsem pro.

Šli jsme k městskému parku a pak na prostornou louku nad městem. Na louce, kde nebylo ani živáčka, tak jsme se usadili do trávy. Povídali jsme si o různých věcech a on se mi přiznal, že mu stále imponuji. Bylo mi z toho smutno, protože jsem ho také stále měla ráda a v posteli nám to vždy klapalo. Slzy mi vyhrkly do očí.

Začal mě konejšit a hladit ruce, pak vlasy, nakonec i tváře. Pak se zčistajasna ke mně naklonil a dal mi něžný polibek. Já mu ten polibek vrátila a začali jsme se líbat jako bychom byli do sebe čerstvě zamilovaní. Naše jazýčky se nevinně proplétaly a mě naskakovala husí kůže.

Pak mě položil do měkoučké trávy a za stálého francouzského líbání mě jemně hladil po celém těle. Já jsem ho hladila rovněž. Moje obě ruce se potulovaly po jeho horkém svalnatém těle a nevynechaly žádné místo na polaskání. Svlékl mi mé bílé tričko i podprsenku a políbil mé koloušky. Hebce okusoval mé naběhlé bradavky a já uvnitř cítila, jak pomalu ale jistě začínám být vzrušená a rozechvělá.

Pak se ke mně zvedl a znovu jsme se líbali jako puberťáci. Zajel mi svou neposednou rukou pod sukni a přes tanga hladil mou vlhkou jeskyňku. Druhou rukou uchopil mou ruku a přiložil si ji na zip svých kalhot. Nezahálela jsem a hned jsem zajela pod jeho džíny a citlivě laskala jeho vztyčený penis. Zalapal po dechu a vjel mi rukou pod tanga. Když sáhl svým prstíčkem na můj malý poštěváček, nahlas jsem zachroptěla. Zavřela jsem oči a začala jsem vychutnávat jeho slastné dráždění. Současně jsem však nezapomínala na něj a honila mu jeho klacek čím dál tím rychleji a rychleji.

Jeho ukazováček se přemístil níž a zanedlouho vnikl do mé úzké, ale již zcela vlhké dírky. Teď už jsem zachroptěla hodně hlasitě a nahlas mu řekla, aby mě prstil rychleji. Vyslechl mé přání a za chvíli přidal i prostředníček. Už jsem se ani nemohla koncentrovat na honění jeho dlouhé klády a mezi slastnými povzdechy jsem mu řekla, že chci souložit. Abych však byla úplně přesná, tak jsem mu to přímo poručila.

Klekla jsem si na zadní a vyhrnula jsem si svou modrou sukýnku, která byla opravdu krátká. On mi pak obratem svlékl mé dokonale promáčené černé tanga. Našpulila jsem svůj zadeček a on do mě vrazil svou kládu. Jeho penis jsem hned ve své jeskyňce ucítila a byl to opět slastný pocit, který mi nějakou dobu moc chyběl. Díky mé velké vlhkosti to šlo opravdu jako po másle. Netrvalo dlouho a jeho teplé sperma bylo na mém zadečku. Souložení zezadu zbožňuji a dnes to bylo opět boží. Inu, sex s ex, má něco do sebe.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: