Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Naše poprvé

Erotická povídka: Naše poprvé

S přítelkyní jsem už přes šest let, ale nikdy nezapomenu na naše poprvé.

Oba jsme romantici, a proto jsme si přáli, aby bylo vše krásné, i náš první sex.

Prvního půlroku vztahu, ne že bychom nechtěli sex, ale jednoduše nebylo kde. Oba jsme tou dobou bydleli ještě u rodičů a ti byli téměř stále doma, nehledě na to, že máme oba dva mladší sourozence. Peníze na noc v alespoň průměrném hotelu jsme také neměli a sex v přírodě jsme si, jako nás první opravdu nepřáli, ale nakonec to vyšlo skvěle.

Přítel matky Petry (mé přítelkyně) měl byt, který obýval se svým synem z prvního vztahu. A když se chystal na dovolenou, nebyl proti, nám svůj byt na noc půjčit.

Když se ohlédnu zpět, asi mu bylo jasné, proč jsme si ho chtěli půjčit. Za to má můj dík.

Vše jsme měli naplánované, a tak když nadešel onen den, vše běželo jako po másle.

Kolem páté jsme si šli nakoupit a uvařili si špagety se salátem. Večeřeli jsme a užívali si společné okamžiky, aniž bychom měli někoho za zády.
Po večeři měla následovat společná sprcha. Došli jsme do koupelny a mě ohromil obrovský sprchový kout. Začali jsme se vášnivě líbat a pomalu svlékat. Rychle jsme se přesunuli do sprchy a pustili vodu. Naše jazyky se proplétaly a já hnětl její trojky. Dřepl jsem si a poprvé jsem uviděl její dočista oholenou panenskou mušličku. Políbil jsem ji a uslyšel jsem, jak zasténala.

Dala mi najevo, abych vstal, byla stále trochu nervózní. Vzájemně jsme se omyli a přesunuli do ložnice. Rozestavěli svíčky po podlaze a zalezli pod peřinu.

Znovu se potkaly naše jazyky. Já se pomalu přesunul nad ní a nasadil si kondom. Naslinil si ztopořený penis a jemně jím hladil její mušličku. Začala tiše příst.

Nikam jsem nespěchal a pomalu vyvíjel tlak a dral se dovnitř. Nejdříve hladce a pak jsem se zastavil o blanku. Přitlačil jsem víc a pronikl hlouběji. Petra zasténala bolestí mísící se slastí. Pomalu jsem zasunul nadoraz a chvíli tak zůstal.

Cítil jsem, jak se její nehty zarývají do mých zad a já začal pohupovat body a nabodávat ji na svůj penis.

Celý akt netrval dlouho, asi pět minut, než jsem začal poprvé v životě plnit kondom svým semenem. Vyklouzl jsem s ní. Zahodil kondom a v objetí jsme usnuli.

Ráno jsme ještě vyprali prostěradlo s dvěma kapkami krve a vyrazili spokojeně do svých domovů.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: