Home > Erotické povídky > Anální sex - erotické povídky > Erotická povídka: Co kdyby?

„Co takhle zahrát si hru?“

„A jakou?“

„Jmenuje se to ‘co kdyby'“

„Tak začni.“

Položila jsem telefon na postel a chvíli přemýšlela čím mám začít, nechtěla jsem jít hnedka k tomu o čem jsem celou dobu snila a na co jsem celou dobu myslela, ale nějak jsem začít musela. 

„Co bys teď nejradši dělal?“

„Jednoduché, ležel bych vedle tebe a držel se tě jako klíště ;),“ smajlík na konci mi potvrdil, že taky myslí na to na co já. „Co bys dělala ty?“

„Myslíš, kdybys ležel vedle mě? Asi bych se tě taky držela, jen možná někde jinde než ty mě,“ snad to pochopí a celá tahle konverzace se neotočí špatným směrem. 

„Dneska jsem asi z práce trošku mimo, kde přesně by ses mě držela?“

„Možná bych byla hodná holka a měla ruku v tvých kalhotách,“

„To na to jdeš celkem rychle. Líbí se mi, že neztrácíš čas,“

„Co bys provedl ty mě?“

„To bych ti radši ukázal, než popisoval,“

„Tak přijeď,“ napsaly moje prsty dřív než jsem si to stihla pořádně promyslet. A když mi to došlo tak už bylo na všechno pozdě. Už bylo odesláno a o přečteno.

Když se na obrazovce objevila ta ikonka, že píše, odhodila jsem telefon na postel a nechtěla se na něj ani podívat. Po pěti sekundách jsem ho, ale stejně otočila. 

„Opravdu si mě právě pozvala k sobě domů?“

„Moje prsty to napsaly dřív, než jsem si to stihla promyslet, takže ano. Chtěla jsem tě pozvat domů.“

„Dobře tak si mě vyzvedneš na nádraží tak za hodinku?“ 

„Tak jo. Zatím pa,“ napsala jsem a rozběhla se do koupelny. Přitom jsem přemýšlela, kolik mám času, jestli v bytě mám něco poživatelného. Jestli mám nějaké pití. Uvědomila jsem si, že si musím oholit nohy, na mytí hlavy se vykašlu. 

Sedím v autobuse, v uších sluchátka, v ruce telefon na, který rychle datluju krátký seznam toho co musím nakoupit, když mi přijde sms: „Budu tam asi za dvacet minut. Máme zpoždění.“

„Dobře. Budu čekat na nádraží.“

Rychle jdu nakoupit, a pak už jen čekám na nádraží.

„Jak tě najdu?“

„Jsem ta nejbarevnější tady,“ rozhlídnu se s a vidím ho jak kouká do telefonu.

„Nevzal jsem si brýle, kde jsi?“

„Přímo před tebou,“ odepíšu a vytahuju cigarety z kabelky, podívám se jeho směrem a vidím, že na mě kouká. 

„Nikde tě nevidím,“ protočím očima a pomalu se k němu vydám, přitom škrtám zapalovačem a nedávám pozor. Málem jsem do něj narazila. Okamžitě mě chytá za boky a sklání hlavu ke mně. 

„Teď si jenom moje a já si s tebou můžu dělat co chci, souhlasíš?“

„Ano.“

„Ano, co? Řekni to.“

„Ano, pane,“ řekla jsem a cítila jsem jak se jeho ruka posouvá nebezpečně na můj zadek. Prsty mi zajel mezi stehna a přitiskl je na můj pulzující rozkrok. 

„Ty nemáš spodní prádlo?“ zeptal se překvapeně.

„Mám, jsme vzrušená.“

„Tak s tím něco uděláme,“ řekl a když viděl můj zděšený výraz dodal: „až doma neboj. Nikdo na tebe koukat nebude. Dneska ne.“

Asi za půl hodiny

Hned jak se za námi zabouchly dveře, byla jsem přitlačená na zeď a cítila jsem jak mi jeho jazyk mapuje krk. 

„Tohle se ti líbí co, ty kurvičko.“ Nemohla jsem ani promluvit a tak jsem jen přikývla. Jedna z rukou, které držely ty moje vysokou nad hlavou si našla cestu k mému triku. Vzal ho za výstřih a chtěl ho roztrhnout.

„Prosím ne. To je moje oblíbené.“ vzlykla jsem a vzrušením se mi podlomila kolena. 

„Do naha.“ přikázal a pustil mi ruce. Než jsem se stihla svléknout tak už seděl na gauči a čekal na mě. Přišla jsem k němu a opatrně jsem se na něj podívala. 

„Na kolena!“ klekla jsem si, on mě chytil v týle za vlasy a obličej mi přitiskl k jeho rozkroku,

„Chtěla by jsi mi ho vykouřit?“

„Ano,“ pípla jsem. 

„Ano co ty kurvo?“ zařval až jsem sebou trhla. 

„Ano pane.“

„Hodná, teď mi ho vytáhni.“ 

Vzala jsem jeho pásek do rukou a začala jsem ho rozepínat, jak jsem byla vzrušená vůbec mi to nešlo. Naštvaně mi odstrčil ruce a sám si pásek sundal, vytáhl ho z poutek a omotal mi ho kolem krku.

„Neprodlužuj to, jinak tě neošukám.“

Při téhle výhružce jsem mu rychlostí blesku stáhla kalhoty i spodní prádlo ke kotníkům a strčila si jeho stojící péro do krku. Dávivý reflex se při té rychlosti ozval tak jsem ho zase rychle vytáhla, ale za chvíli tam byl stejně zpátky, protože se mi moc líbilo jak krásně u toho vzdychal. 

„Tak je to správně, jen se na něm udus. Stejně si nic jiného nezasloužíš ty děvko jedna!“ na to konto jsem vzala jeho ruce a položila si je na hlavu, aby si mohl udávat svoje vlastní tempo.

„Fakt to chceš?“ zeptal se. Chtěla jsme se odtáhnout abych odpověděla, ale nemohla jsem, držel mě pevně. 

„Máš smůlu, i kdybys nechtěla tak si mi dala tuhle moc a já o ni jen tak nepřijdu.“ řekl a začal mi mrdat pusu. 

Nevím co mi teklo víc, jestli sliny, slzy nebo kunda, ale bylo to divoké a hodně chaotické. Trvalo to jenom chvilku než mě za vlasy vytáhl do klína. 
Posadil si mě obkročmo na nohy a ruku mi dal na v tu chvíli to nejcitlivější místečko. 

„Jsi na mě tak krásně připravená, chtěla by sis na něj sednout? Co? Chtěla bys ho v sobě cítit ty čubko? Chtěl co?“

„Ano pane.“

„Tak je to správně, tak makej.“ řekl. Pustil mě a v rukou mi začal mačkat prsa. Lehce jsem se nadzvedla a pomalu na něj dosedla. Celou tu dobu, kdy jsem citíla jak se mi roztahuje a přizpůsobuje se jeho tvaru jsem se mu dívala hluboko do očí a nejsem si jistá, co mě vzrušovalo víc, to lehké táhnutí v dolních partiích nebo to jak se snažil nedat najevo co by se mnou chtěl dělat. 

Když jsem ho měla celého v sobě tak jsem se začala pomalu houpat v pánvi tam a zpátky, u toho jsem si vychutnávala to jak mi laskal bradavky. Jak začal být hrubější začala jsem se k tomu i lehce nadzvedávat a když už mi do prsou kousal a dělal tam modřiny tak jsem s křikem šukala jeho péro jak nejlíp jsme uměla. 

„Na všechny čtyři a vystrč na mě tu svoji prdel ať ti ho tam můžu strčit,“ na tento povel jsem z něj slezla a rychle si klekla. Jen jsem vystrčila zadek hned jsem přes něj dostala. 

„A drž,“ jak mi přikázal tak jsem udělala, jen ruce jsem mu podala, aby mi je mohl držet. 

Přirážel do mě tvrdě a přitom mě pleskal po prdeli. Když jsem ucítila jeho prst v druhé dírce věděla jsem co přijde a u toho mi ještě víc zvlhla.


„Jo tohle bys chtěla. Tak jo,“ vytáhl mi ho z kundy.

Roztáhl mi oběma rukama půlky a flusnul mi přímo na análek. Rozmazal mi to tam a pak mi tam vrazil péro. Nemusel se ničeho bát, věděl, že přesně to je to co jsem chtěla. Ale i když jsem to čekala, tak jsem zařvala na celý byt.

Zezadu mě chytil pod krkem a mrdal mi prdel dokud nebyla rudá od přírazů. Po nějaké chvíli mě po ní začal mlátit a jeho pohyby se staly mnohem rychlejší. Věděla jsem, že to na něj jde a tak jsem začala opatrně stahovat svaly abych mu k tomu ještě dopomohla. 

„Vystříkej mi tu zkurvenou prdel! Pane!!!“

zařvala jsem ve chvíli kdy jsme pocítila jak jeho sperma teče do mého zadku. 

Vytáhl ho ze mě, svalil se na postel a prohlásil: „Nejdřív bych si dal cigáro, pak víno a pak repete.“

A já jen šťastně souhlasila.

Autorka: Nevinná Brunetka

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: