Erotická povídka: Návštěva zubaře

Na preventivní prohlídku se zuby se Mirek vždy velmi těšil. Tedy zejména na lékařku, se kterou ho pojil velmi blízký vztah. Díky správné zubní péči i genetickému vkladu považoval prohlídku ze bezproblémovou formalitu. O to více se těšil na zážitek potom. I tentokrát si ho zubařka objednala až jako posledního pacienta.

Mirek seděl v čekárně a nemohl se dočkat, až přijde na řadu. Pořídil si nové slipy a věřil, že se budou lékařce líbit. Potrpěla si u mužů na černou krajku a Mirek jí rád vyhověl. Sice nebylo úplně snadné tento typ mužského spodního prádla sehnat, ale nakonec uspěl. Konečně ho sestra zavolala a Mirek natěšeně vstoupil do ordinace.

Čekalo ho však nemilé překvapení. V ordinaci ho přivítal neznámý lékař středního věku.

“Vy jste pan Mirek.” usmál se lékař.

“Já zaskakuji za kolegyni, které se udělalo nevolno. Ale nebojte se, mám u vás v kartě poznámku, že jste pacient se zvláštní péčí.” Mirek se posadil do zubařského křesla a koutkem oka pozoroval lékaře. Něco v jeho výrazu a způsobu řeči.mu nahánělo hrůzu.

“Otevřete pusu.” požádal lékař Mirka. Mirek poslechl a otevřel ústa.

“Víc.” zavelel lékař. Mirek se snažil, jak nejvíce to šlo. “Pořád málo.” pravil lékař. “Budeme si tedy muset vypomoci mechanicky. Zachovejte klid, dám do úst rozporku.” Mirek chtěl protestovat, ale lékař byl rychlejší. S rozporkou v ústech se protestuje špatně. Mirek pocítil prudkou bolest v čelisti a chtěl se bránit. Než se však zmohl na odpor, lékař mu zručně zafixoval ruce a nohy obinadly ke křeslu.

“Já vlastně žádný zubař nejsem.” vysvětloval lékař.

“Nejsem ani lékař, tak mi prostě říkej Tomáš. Ale neboj se. Moje žena, tvá zubařka, mi pečlivě popsala, co všechno s tebou dělá. Nechtěla ti rušit termín, tak jsem se nabídl, že to vezmu za ni. Rád bych tě poznal, moc mi o tobě vyprávěla.” Tomáš náhle zvážněl: “Tak začneme s prohlídkou.”

Mirek ucítil ostré světlo do očí. Tlak v ústech zesílil, Tomáš mu začal rozvírat ústa ještě víc. Pak se nad něj naklonil a hleděl mu zblízka do obličeje. “Ta šestka vlevo nahoře musí ven.” rozhodl Tomáš a vzal do ruky kleště. Mirek se začal zmítat, ale Tomáš ho upokojil.

“Neboj, nebudu ti trhat zdravý zub, manželka mi říkala, že ta šestka je vážně špatná a že půjde snadno. A nikdo nás nebude rušit, sestřičku jsem poslal domů.” Pak uchopil zub kleštěmi a zkusil ho vytrhnout. Mirek zakřičel bolestí a hrůzou.

Zmítal se, jak jen mu přivázané ruce dovolily.

“Nechce povolit.” pravil znechuceně Tomáš. “Budu za něj muset vzít víc.” Mirek začal zoufale kroutit hlavou. “Nechceš?” podivil se Tomáš. “Budu tedy pokračovat v prohlídce a trhání necháme až na konec.”

Následujících 10 minut bylo pro Mirka nekonečných. Tomáš bral do rukou různé nástroje. Zjevně nevěděl, k čemu slouží, ale nadšeně je používal v Mirkových ústech. Rýpal mu do zubů, svíral dásně, občas laškovně sevřel do kleští jazyk nebo rty. Obzvláště se mu líbil zvuk zubní vrtačky. Pouštěl ji pořád a pořád. Mirek viděl, jak se při zvuku vrtačky Tomáš vzrušuje.

“Mám pro tebe nabídku.” pravil náhle Tomáš  a zvážněl.

“Nebudu ti trhat zub, když mě pořádně vykouříš.” Mirek zbledl, ale pak jen mlčky přikývl. Bolestí a strachem už skoro nevnímal, byl ochoten učinit cokoliv, jen aby preventivní prohlídka  skončila. Tomáš se začal svlékat a Mirek nevěřil svým očím. Pod kalhotami ukrýval Tomáš černé krajkové slipy. Stejné, jako měl Mirek.

“Taky tě mohlo napadnout, že černé krajkové pánské slipy není až tak úplně rozšířené zboží.”

pronesl Tomáš. Moje žena tohle prádlo miluje. Když ti poradila, v jakém obchodě ho seženeš, je dost pravděpodobné, že se o tom dozvím i já. Tušil jsem, že je mi nevěrná, ale žijeme jen jednou. Když si chce užívat ona, tak se o tebe musí rozdělit.” vysvětloval Tomáš. “A stejně mi sluší víc než tobě.” dodal posměšně.

Rozporka v Mirkově puse povolila.

“Teď ti ho tam strčím. A ty se budeš snažit. Jestli se o něco pokusíš, budeme pokračovat v trhání zubu. A ne jednoho.” pravil výhružně Tomáš a strčil svůj penis Mirkovi mezi rty. A Mirek se opravdu snažil. Odváděl dobrou práci. Tomáš cítil, jak mu penis tvrdne, vzrušen vzdychal a strkal ho Mirkovi hlouběji do krku. Mirek se dávil, ale neměl odvahu přestat.

Lízal a sál Tomášův penis a jen doufal, že už bude brzo po všem. Konečně Tomáš vykřikl a vystříkl do Mirkova krku.

“Polykej!” zařval.

Mirek poslušně polykal a snažil se potlačit zvracení. Tomášovo sperma měl na zubech, na patře, v krku, všude. Tomáš vysunul svůj teď již ochablý penis z Mirkových úst. “Teď mi ho olížeš. A dočista.” Mirek poslušně olizoval Tomášův penis. Tomáš sténal a pevně Mirka objímal. Pak konečně odpadl.

Mirek seděl přivázán v křesle a trpělivě  vyčkával, až se Tomáš oblékne. Náhle cítil, jak obinadla povolila, ruce a nohy měl volné. Tomáš k němu přistoupil a podal mu kelímek vody. “Vypláchněte si.” pravil s profesionálním tónem v hlase. Mirek uchopil kelímek s vodou, lil si vodu do pusy a neustále plival. Natáčel si další vodu, vyplachoval a vyplachoval.

“Máš oteklá ústa, je potřeba chladit.” pravil Tomáš a podal Mirkovi z mrazáku balíček sekaného listového špenátu.

“Nic vhodnějšího tu nemám, ale jako první pomoc postačí i špenát.” dodal s úsměvem. “Další preventivní prohlídku máš za půl roku. Pokud se tu sejdeme opět my dva, operaci osmiček se nevyhneš. A teď jdi.” Mirek poslušně opustil ordinaci. Vážně uvažoval o změně zubního lékaře.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: