8 DRUHŮ erotické masáže – aneb jak se v nich vyznat?

Existuje celá řada masáží, mezi které patří i masáže erotické. Ty jsou zaměřeny především na uvolnění napětí a odstranění stresu, který se v těle hromadí. Erotické masáže nemusí vždy končit orgasmem, díky nim si lidé mohou více užívat intimní chvilky plné příjemných pocitů.

Oživjte si život sexuální masáží s příjemným protějškem…

Erotické masáže jsou i vhodným zpestřením vašeho vztahu, kdy tak nejvíce poznáváte tělo toho druhého. Uvolňují svaly, zbavují od každodenních úzkostí, skvěle vás připraví ke spánku a taky pomáhají od bolesti hlavy.

1. “Duo” masáž

Tato masáž je založena na vzájemné masáži dvou lidí. Jde o klasickou masáž, avšak obě těla jsou nahá. Masážní olejíček je samozřejmostí, můžete si vybrat vůni i příchuť tak, aby vám byla příjemná.

2. “Nuru” masáž 

Nuru ( z japonštiny “kluzký”) masáž neboli masáž “tělo na tělo” znamená, že masérka nebo partnerka svým tělem masíruje tělo muže za pomocí masážního oleje, který by měl být bez chuti a vůně. V kombinaci s vhodnou hudbou je tato masáž velmi vzrušující, často končí pohlavním stykem.

3. Masáž “lingamem”

Masáž lingamem neboli penisem je určena mužům. Masérka by měla být velmi opatrná, měla by si všímat pocitů muže. Tento druh masáže zahrnuje masáž hřídele, varlat, hráze a vnější prostaty. Muž při této masáži nemusí ejakulovat, cílem je, aby se uvolnil.

4. “Yoni” masáž

Tento termín znamená “posvátná prostor nebo chrám” a jak už slovní spojení napovídá, masáž je zaměřena na vagínu. Je podobná masáži penisu, taktéž nemusí být zakončena orgasmem, muž by měl být při masáži opatrný a měl by ženě dopřát chvilky úlevy a potěchy.

5. Tantrické masáže

Tantra je asi nejznámější erotickou masáží, která je založena na józe a sexu. Její druhý název je “věda o extázi”, zaměřuje se na koncentraci sexuálního povědomí a duchovnosti mezi dvojicí. Cílem tantry není orgasmus, ale zaměřuje se na sledování pocitů.

6. Masáž prostaty

Tato masáž je založena na stimulaci prostatické žlázy člověka, která je dle tantrického učení považována za emoční, sexuální místo člověka. Díky stimulaci prostaty dochází k fyzickému a psychickému uvolnění. Začíná masáží v oblasti hráze a postupuje  k masáži uvnitř konečníku. Pokud ji chcete obohatit, můžete ji doplnit o masáž penisu.

7. Mýdlová masáž

Jde o masáž dvou lidí, kteří se masírují a myjí navzájem a to za pomocí mýdla. Je vhodná pro tzv. předehru, kdy se dvojice připravuje na pohlavní styk.

8. Šťastná masáž

Jak už název napovídá, jde o masáž, která je zakončena orgasmem jak u ženy, tak i u muže.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: