Erotická povídka: Neposlušná dcerka

Když jsem byla malá, rodiče se rozvedli a máma si vzápětí našla nového přítele, kterého si posléze vzala. Byla jsem zvyklá na to, že táta byl hodný, proto jsem byla z pevné ruky nového chlapa v rodině hodně nešťastná, i máma dost zpřísnila. Navíc mě nutila, abych novému manželovi říkala táto. Vyzkoušela jsem mantinely, kam až můžu svým chováním zajít a leckdy jsem za svoje zkoušky dostala pěkně nařezáno od nového tatínka. Zmaloval mi zadek do modra, tak, že jsem si to pamatovala ještě dva týdny poté. A potom jsem prostě podlehla a stala se ze mě poslušná holčička, abych si ušetřila starosti. S matkou i nevlastním otcem jsme se ale dosti odcizili…

Proto mě dosti překvapilo, že se mi v pozdní pubertě, kdy jsem měla pocit, že jsou všechny křivdy pomalu za mnou, začaly zdát sny o dětství. Byly jen a pouze o situacích, kdy jsem něco vyvedla a dostala za to nalískáno na holou. Z těch snů jsem se budila zmatená, zadýchaná a upocená, ale nebyly to klasické noční můry. Čím déle jsem se v nich noc co noc utápěla, pochopila jsem, že mi dělají ohromné potěšení. V těch snech jsem viděla hlavně svého nevlastního otce a jeho nekompromisní přísný výraz a potom se sen vždy stočil na detail jeho rozpřažené ruky, co mě bila na pozadí i desetkrát za sebou v rychlém intervalu. I v tom snu mě to fyzicky bolelo jako tenkrát, ale zároveň se na konci každého plácnutí měnila bolest v potěšení.

Nakonec mě moje noční vize začaly ovládat i přes den a já měla potřebu dělat věci, za které bych znovu dostala výprask. Moje chování se začalo horšit. Nosila jsem horší známky, začala se divoce oblékat, nedodržovat večerky, nezvedat telefony, být drzá… nic z toho nepomohlo, dostávala jsem jen zákazy a rodiče mi sebrali kapesné. Jednou za mnou máma přišla do pokoje a slovně mi vyjádřila hluboké opovržení. Jinak nic. Začínala jsem být posedlá. Potřebovala jsem udělat pořádný průser, abych rodiče tolik rozčílila, že ztratí kontrolu a v afektu dostanu fyzický trest. V sobotu, v den, kdy měla máma narozeniny, jsem se těsně před oslavou vykradla z domu a s několika kamarády se hodně opila v podniku v centru města. Nebylo mi ani 18, přesto mi nalili a já přišla domů nad ránem úplně pod obraz. Měla jsem několik desítek zmeškaných hovorů. Hned u dveří mě někdo popadl za ramena. Byla to máma a když mě viděla ve stavu, v jakém jsem dorazila, začala mnou cloumat a něco na mě ječet. Moc jsem ji nevnímala. Nakonec mě pustila a raději rychle odešla do ložnice, byla příliš rozčarovaná.
Pak jsem se dostala do rukou rozzuřenému otčímovi. Ten byl vyloženě v afektu, jak se dalo číst z jeho mimiky. Chytl mě za rameno a odvedl mě do koupelny, kde mi poručil, ať se svléknu do spodního prádla a vlezu si do sprchy. Pustil na mě ledovou vodu, což mě na okamžik ochromilo a potom jsem vyběhla ven, abych proudu vody unikla. Byla jsem dokonale při smyslech. Hodil po mně velkou osušku a přísně si mě měřil. Ano, dnes je ta chvíle. Zase mnou smýkl za paži a odtáhl mě do obýváku. Tam jsem se celá mokrá posadila na gauč a čekala. Chodil sem a tam a ječel na mě, jak jsem si mohla dovolit zapomenout na matky narozeniny a ještě přijít opilá a nedat o sobě celý den vědět. Zakázal mi snad i dýchat. Ptal se mě proč, proč jsem se tak změnila. Neodpovídala jsem, zato jsem protočila panenky na znamení odporu. A přesně to byl ten poslední impuls. Otčím mě vyzdvihl do stoje, otočil mě k sobě zády a začal mě surově bít přes stehna a zadek. Byl tak rozčílený, že se zdálo, jako by úplně zapomněl, kdy přestat, ale to nevadilo, naopak, měla jsem co dělat, abych nevykřikla blahem a nepobídla ho k větší akci a razantnějším úderům.

Bil mě téměř nahou – stála jsem před ním jen v úplně mokrých bílých kalhotkách a krajkové podprsence a když jsem se odvážila pootočit a podívat se na výraz jeho tváře, také se tvářil spíše vzrušeně, než rozlíceně. Mírně jsem se předklonila, údery byly hlasitější a bolely mnohem více, s každým jsem naoko zmučeně sykla a sledovala další reakci. Po chvíli už bylo jasné, že tu nejde jen o výprask. Pokaždé, když mě uhodil na zadek, jako by se jeho dlaň přizpůsobila tvaru mých hýždí a jeho ruka se k mé kůži přilepila se zjevným chtíčem. Pak mě pevně uchopil za zadek a stiskl. Projela mnou vlna vzrušení.

Dveře z ložnice se však rozrazily a naprosto zděšená máma, která si naštěstí vyložila situaci po svém a myslela, že jen dostávám pořádně za vyučenou, mě poslala okamžitě spát a ještě v pokoji jsem slyšela, jak se s otčímem hádá o jeho neortodoxních metodách a zda bylo nutné ze mě vymlátit duši. Nejspíš si můj blažený výraz vyložila trochu jinak. Byla jsem zklamaná a zároveň tak rozpálená, že jsem se svlékla donaha a zalezla do postele. Přejížděla jsem si rukama po zadku tam, kde jsem dostala nabito a při přejíždění po vystouplé napuchlé kůži jsem se dostávala do příjemného stavu. Začala jsem se dotýkat své lasturky a z jemného osahávání vlhkého těla jsem přešla do agresivní masturbace, kdy jsem myslela jen na to, jak mě můj nevlastní táta bije hruběji, než před pár minutami tam dole. Najednou se mi tělem rozlila taková extáze, že jsem se v křeči prohnula v kříži jako kočka a ten moment nehnutě vychutnávala snad i několik minut, dokud ve mně ten neskutečný pocit nedozněl. Asi mám problém, došlo mi, když jsem usínala.

2 Comments

  1. Martin 27. 9. 2019
    • Roman 30. 9. 2019

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: