Erotická povídka: Sourozenecká láska

Daniela s Danielem jsou sourozenci. Bratr je o 10 let starší než sestra. On ji vždycky ignoroval, jelikož to pro něj bylo pouze malé batole, které mu otravuje život. Bydlí spolu v bytě u své matky, kde mají společný pokojíček.

Když bylo Danielovi 25let a Daniele 15 let, stalo se něco nenormálního. Daniele už vyrostly prsa a narostlo jí mírné ochlupení. Jednoduše se z ní stala mladá žena. Její bratr si toho začal všímat, a jelikož neměl s ženami moc zkušeností, pořád svou mladší sestru okukoval. Daniela měla svého bratra velmi ráda a viděla v něm vzor, udělala by cokoli, jen aby se mu zavděčila. Všimla si, že se na ni bratr kouká častěji, než kdysi. Ale byla za to ráda, jelikož si myslela, že ji má bratr rád a více si ji všímá.

Jednou byla Daniela pryč a Dan měl pokoj jen pro sebe. Neměl dostatek sexu, a tak se rozhodnul onanovat.  Stáhl si trenky a lehl si na postel. Do ruky si vzal svůj penis a honil si nad časopisem pro dospělé. Jenže v tu chvíli se otevřely dveře a v nich stála jeho sestra, která na něj vyjeveně civěla. Daniel si rychle oblékl kalhoty a zakřičel na sestru, aby zavřela dveře.

Ona poslechla a nepřestávala se na něj koukat s otevřenou pusou. Daniel ji vyzval, aby si k němu sedla vedle na postel. Ona zprvu váhala, ale pak si k němu přisedla.

Daniel ji vysvětlil, jaké mají muži touhy a potřeby. Jeho sestra jen přikyvovala, ale nic neřekla. Dana napadlo, že by ji měl do těchto dospěláckých věcí zasvětit více. Přece jen bude lépe, když se všechno naučí od něj, než od nějakého nemehla. Řekl ji, aby zavřela oči a uvolnila se, aby ji mohl předvést, co vzrušení vůbec znamená. Daniela zavřela oči a on ji zajel rukou pod sukni. Daniela se necítila moc příjemně, ale stále držela oči zavřené a nehýbala se.

Daniel rukou nahmatal její kalhotky a odhrnul je na stranu. Ucítil jemné chloupky na stydkých pyskách, které by se rozhodně nedaly nazvat dospěláckým ochlupením. Nahmatal prstem její dírku a zajel dovnitř. Její mušlička byla velmi suchá, a tak prst vytáhnul. Přesunul ho na poštěváček, kde Danielu dráždil krouživými pohyby. Neviděl své sestře do očí, takže nevěděl, jestli se jí to líbí. Pouze dělal to, co mu připadalo správné. Po chvíli sjel rukou níže opět k její dírce. Zastrčil tam jeden prst a zjistil, že je Daniela už zcela vlhká. Zajížděl pouze jedním prsem to její dírky tam a zpátky.

Jelikož jí bylo teprve 15 let, byla úplně uzounká. Její vagína zcela obepínala jeho jeden prst. Daniela vzrušovalo, jak moc je úzká a vlhká. Představoval si, že do ní zasune svůj penis a pořádně ji roztáhne.

Svou druhou rukou si opět stáhnul kalhoty a dotkl se svého penisu, který měl tvrdší než obvykle. Jeden prst měl tedy zasunutý do dírky své sestry a druhou rukou si obepínal penis. Začal si ho honit a přitom zastrkával prstík do dírky a zase ho vyndával. Nikdy si ještě nesáhnul na ženu takhle zblízka a tak se stěží udržel. Její vagína ho vzrušovala a on si neustále honil.

Na její obličej se ani nepodíval. Chtěl stále víc a víc. Rozhodnul se, že do její velmi úzké dírky zkusí strčit více než jeden prst. Prvně dal druhý prst jen na okraj její dírky. Věděl, že ji musí nejprve trochu roztáhnout, aby to mladší sestru nebolelo. Jenže Daniel byl natolik vzrušený, že se rozhodl ignorovat její pocity a užít si vzrušení sám.

Daniel strčil oba své prsty do její dírky. Musel je tam narvat násilím. Její vagína je obepínala velmi silně. Uvnitř nezbylo ani kousíček místa. Daniela u toho vykřikla bolestí a tento počin ho ještě více vzrušil. Podíval se na své prsty a uviděl na nich panenskou krev. Nebylo ji moc, ale bylo jasné, že ji právě odpanil.

Rudá krev se mísila s její tekutinou a on měl celé prsty naprosto mokré. Jeho vzrušení bylo tak velké, že už se více neudržel. Vytáhnul prsty z její vagíny a položil tutéž ruku na svůj penis. Ještě chvíli si honil rukou, kterou měl před chvílí v jeho sestře. Byla celá mokrá od krve a její tekutiny, a tak mu to příjemně klouzalo.

Byl to skoro stejný pocit, jako když zasouvá do vlhké vagíny. Daniel byl v extázi a ani si nevšimnul, že se jeho sestra vyplížila ven z pokoje. Daniel začal ejakulovat a jeho semeno dopadlo na postel, na které před chvíli ležela jeho ještě donedávna nevinná sestra.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: