Erotická povídka: Tetička

Nikdy jsem svou tetičku Aničku neměl rád. Je to hysterka, co furt po někom štěká, má ty nejstupidnější světonázory, co jsem kdy slyšel. Buzeruje, koho může a cítí se nejublíženějším člověkem na planetě Zemi.

Navzdory tomuto všemu mě jistým způsobem uspokojovala představa, že ji drsně šukám a „vracím“ jí tím všechny křivdy, které se dopustila na svém okolí. To, že se mi jednou mé představy vyplní, jsem neměl ani tušení, ale nepředbíhejme.

Anička je pětačtyřicetiletá drobná žena, se špinavými blond vlasy, přísným pohledem a kozami velikosti jedna. Nikdy nebyla sex symbolem.

Bylo léto, já měl dvouměsíční školní prázdniny a těšil jsem se, jak budu běhat za holkami a koupat se v jezeře. Naneštěstí si mí rodiče k nám domů na dva týdny pozvali své bývalé spolužáky a potřebovali pro ně místnost ke spaní, a protože je náš byt malý, byl jsem vyslán na tu dobu k tetičce na vesnici.

Bylo mi to od začátku proti srsti a snažil jsem se nějak vymluvit, že budu spát doma na gauči a podobně, ale nebylo, co naplat.

Tetička bydlela sama s dcerou Ninou, která je o čtyři roky starší, než já. Ale ta byla teď s kamarádkami na výletě ve Vysokých Tatrách. Už po příjezdu mě Anička začala buzerovat uklízením a tím, že se oblékám jak vandrák a podobně. A já využil každé možnosti, jak ji vytočit. Chodil jsem po domě v botách, zásadně po sobě nemyl nádobí a to ji neskutečně vytáčelo.

Jedno odpoledne jsem si ven vyšel s knihou a lehl si na lehátko vedle opalující se tety. Začal jsem si číst novou mafiánku, ale než jsem dočetl první větu, přerušila mě. „Mohl bys mě namazat?“ lehla si na břicho a rozepla si podprsenku. Protože mě dnes ještě nebuzerovala, kývl jsem na souhlas.

Vzal jsem krém a začal jsem ho roztírat po jejích zádech. Po chvíli se mi před očima vybavila představa, jak ji drsně šukám. V kraťasech mi rostl stan. Musím to zkusit, nikdo tady není, když to nevyjde, prostě se sbalím a zbytek dní přespím u kámoše. Teď nebo nikdy.

Nejprve jsem se pomaličku blížil k jejím prsům a pomalu masíroval. Blížil se stále blíž, až jsem jedno prohnětl. Teta se okamžitě zvedla a jednou rukou si přidržovala rozepnutou podprsenku. „Co to bylo?“ vyhrkla překvapeně.

Stál jsem jako opařený. Nevěděl, co říct. A ona si ke vší smůle všimla stanu v kraťasech. „Co si o sobě myslíš? Chtěl bys šukat dospělou ženskou? Ty mladé holky stojí zaprd, co?“ Stále jsem nic neříkal. „Tak já ti ukážu, jak mrdat, ať si z těch prázdnin taky něco odneseš.“ Rukou, kterou nedržela vrchní díl plavek, zajela do mých kraťasů, chytila mě silou za ptáka a vedla mě za něho do domu.

Byl jsem jako v opiovém opojení. Ve snu.

Dovedla mě do ložnice. Odhodila podprsenku plavek na zem a mně se naskytl pohled na její maličké kozičky s velkými dvorci. To však netrvalo dlouho, protože si přede mě klekla a briskně mi stáhla kraťasy, ze kterých vypadl můj už naběhlý penis, na zem. „Pěknej ptáček,“ pronesla laškovně. „Tvůj strýc měl podobnýho, ale od doby, co utek, jsem podobný v sobě neměla.“ Začala pomalu přetahovat předkožku a obě varlata nasoukala do své pusinky a sála je. Byl jsem v sedmém nebi. Za chvíli přešla v kouření, které střídala s honěním. Cítil jsem, jak se blíží výstřik, nestihl jsem ji ani upozornit a už ji stříkal na obličej horké sperma. „Nemohl jsi něco říct?“ naštvaně si utírala obličej do mého trička a vysávala poslední kapky spermatu.

„To nestačí. Já si chci taky užit.“ povalila mě na postel, sundala si kalhotky a dřepla si na můj obličej. Viděl jsem její krásnou kudnu z blízky, než jsem se stihl vynadívat, dosedla kundou přímo na má ústa. „Lízej.“ křikla. Začal jsem lízat jako zběsilý, ona se vrtěla na všechny strany a vzdychala na celý prázdný dům. Trvalo to asi tři minuty a přišla šílená sprška její šťávou. Polykal jsem, co šlo, ale bylo to, jako by se protrhla řeka. Měl jsem celý obličej mokrý.

Sesedla z mého obličeje, lehla si vedle mě a přitulila se. Cítil jsem, jak je zpocená a spokojená. „Tak, co líbilo? Doufám, že si to ještě než odjedeš, zopakujeme.“ „Jsem pro,“ pronesl jsem vyčerpaně.

Fotografie: shadow legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz

No Responses

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: