Erotická povídka: Otrok v mém vězení 5

Odpoledne jsem si vzala pár hraček na bdsm. A šla za otrokem. “Dobré odpoledne paní.” Pozdravil a šel mi políbit nohu. “Zdravím otroku.” Řekla jsem a šla dál do sklepa. “Kleknout!” Poručila jsem a on poslech už z principu, že jsem křikla.

Což dělávám jen, když jsem rozzlobená. “Děje se něco paní. Co vás tak rozčílilo?” Zeptal se, ale já ho odbyla fackou. “Vůbec nic. A vůbec ikdyby ano, tak ti do toho nic není.” Sklapl a hleděl do země. Vyhrnula jsem si sukni kterou jsem měla na sobě a vystrčila na něj prdelku. “Tak a teď lízej ty malá kurvo.” 

Chytl mě za ni rukama a roztáhl od sebe. Potom mi mezi ty roztažené půlky zabořil hlavu. Lízal mi ji a potom se snažil dostat jazykem na krajíček dírky. Vzdychla jsem. “Lehni si na záda!” “Ano paní.” Lehl si a já mu ukamžitě sedla na obličej a trošku se nadzvedla. Začal mi opět lízat prdel. Pak jsem jen dosedla a vrtěla se na něm.

Posunula jsem se tak, abych byla kundičkou na jeho puse. “Otevřít.” Jen, co otevřel pusu začala jsem mu bez varování do ní chcát. Pochvilce se začal dávit. Tak jsem se lehce zvedla, aby se mohl, ač jen trochu nadechnout. Když jsem mu dochcala do huby. Zvedla jsem se úplně. Šla ke stolu a zapálila svíčku a vyndala jehly. “Takže kleknout.” Vzala jsem provaz a důtky. “Ruce za záda! To už by ti mělo dojít.” Dal ruce za záda. “Omlouvám se paní.” “Tvoje omluva mě nezajímá a navíc. Tohle že byla omluva?” Přetáhla jsem ho důtkami po zádech. Prohl se. Svázala jsem mu ruce.

Šla jsem ke stolu. Vzala tam již rozpálenou svíčku. “Takže teď okusíš, co je to pravá bolest.” Řekla jsem. Šla kněmu a na záda mu vylila vroucí vosk potom ho přes ně údeřila několikrát důtkami. Šla jsem kněmu zepředu. Zkrčila nohu a dala mu ji k políbení. Políbil ji a když viděl, že neuhýbám. Začal mi ji olizovat.

Mezitím se mu ještě víc postavil. Škodolibě jsem se usmála. A kopla ho do něj. “Ale, ale….podívejme se.” Řekla jsem a zbytkem vosku pokapala tu jeho chloubu. Vykřikl. “Ale paní…Tohle už je vážně moc.” “Moc?! Já ti něco ukážu a to, bude teprve moc.”

Šla jsem ke stolu a tam si vzala jehlu. “Tak podívej. Tohle… Je moc.”  Řekla jsem, šla kněmu a ukázala mu jehlu. Viděla jsem jen tu hrůzu v jeho očích a už to bylo velmi vzrušující.  “Né paní. Tohle opravdu ne. Prosím.” “Drž hubu! Souhlasil si se vším. Tak teď neprotestuj. A drž.” Jen ještě víc sklopil zrak.

Vzala a zmáčla jsem jeho bradavku. Už teď sykl bolestí. Jehlou jsem ho do ní pomalu ale silou píchla. Vykřikl. Nepropichla jsem mu ji. Ale jen mu do ní píchla. “Vida…” Řekla jsem. Potom jsem to samé udělala i stou druhou. Nakonec jsem zabodla jehlu hloubeji do té kůže. Obličej měl bolestí zkřivený.

Rozhodla jsem se, že ukončím jeho trápení. A zatlačila jsem. Vmžiku byla propíchlá skrz na skrz. Nechala jsem tam tu jehlu. “Vydrž skočim do města koupit nějaký piercing.” Řekla jsem a odešla. Vybrala jsem takový banánek. Když jsem se vrátila, vydezinfikovala piercing i jeho tělo.

Dala jsem mu ten piercing do propíchlé bradavky. “Paní… Moc to bolelo.” “Vím.” Vzrušilo mě to tak, že jsem mu přitiskla kundičku k puse. Stáhla si oblečení. “Lízej!” Začal mi ji lízat a já pak jen roztáhla nohy aby se alespoň částečně dostal ke šťávičce. Klacek mu opět stál. A řekla bych, že byl o něco větší než před chvilkou. Odvázala jsem mu ruce. “Tak a teď mě pořádně ošukej nebo propíchnem i tu druhou.

Ohla jsem se přes stůl. “Tak dělej!” Šel ke mně a strčil mi ho do kundy. Pochvilce jsem začala hlasitě vzdychat a on mě začal ještě víc přirážet. “Ještě ty mala čubko!” Tomu říkáš sex?” Přirážel tedy o něco rychleji a já cítila, že to už moc dlouho nevydržím. Začal mi stříkat do pičky a já se udělala hned potom.

Horké mrdky v kundě ach! Přestali jsme a on se odemně odtáhl a klek si na kolena. Začal mi líbat nohy. “Omlouvám se. Moc se omlouvám paní. Já nechtěl!” Jen jsem se ušklíbla. “Vylizej mi ji.” Lehla jsem si na stůl a roztáhla nohy. Vylízal mi kundu. Pak jsem se zvedla. Vzala si věci a než jsrm za sebou zabouchla dveře dodala jsem. “Za to co jsi udělal.

Máš hladovku a to do odvolání!” Jen co jsem to dořekla, tak jsem zabouchla a zamkla dveře.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: