Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka? Večer o svíčkách na průhledné židli

Erotická povídka? Večer o svíčkách na průhledné židli

Klasický večer u nás… všude klid, jen v kuchyni svíčky, krásně vonící večeře a my 2 u stolu. Ty si užíváš své jídlo a bavíš se tím, že já nemůžu. Protože jsem přivázaný na naší průhledné židli a ještě mám roubík, takže ani protestovat nemůžu. Ani můj pták nemůže ukázat, jak ho to rajcuje, protože je zamčený. Tak jako při večerech dříve.

Tentokrát to ale bylo jiné, uslyšel jsem zvonek. Vyděsilo mě to, protože nikoho jsme nečekali a já tu jsem stále přivázaný jako její čubka. Židle byla otočena směrem od dveří, takže jsem ani neviděl, kdo to přišel, ale věděl jsem, že to naplánovala. Přesně takovéhle zákeřnosti miluje.

A samozřejmě to nebyl nikdo známý, prostě nějaký vyfešákovaný kluk. Jen se na mě podíval, ušklíbl se a přišel si k nám. Asi už o našem domácím rozložením sil věděl, takže ho to vůbec nepřekvapilo. Vzal si můj talíř, jídlo a začal s mojí Paní flirtovat. Přede mnou a s mým jídlem parchant.

A ona, nečekaně když to naplánovala, mu to opětovala a přejížděla mu prsty po paži… A on jakoby nic pokračoval v lichotkách a dotycích, až ji začal přede mnou líbat… Ona rozhodně nemusela předstírat nadšení, jistě ji to mrchu neskutečně rajcovalo, zase další chlap a zase přede mnou. Historie se opakuje.

Když už jí sál lalůček a u toho se díval na mě, chytil si ji pod krkem a odvedl si ji za mě na náš gauč… nemohl jsem se otočit, takže jsem musel nehnutě jen poslouchat, jak ten neznámý moji lásku a Paní rychle svléká a začíná se jí věnovat. Její vzdechy ukázaly, že nejsem jediný, kdo by jí dokázal vzrušovat a uspokojovat…

Obsah článku

Čas ubíhal

Netuším, jak dlouho to trvalo, vím, že jsem se stále nemohl ani hnout, byl jsem naštvaný, ale zároveň pěkně nadržený… z průhledné klícky mi tekly „slzy“ a už jich bylo více než dost. Vím jen, že to s mojí ženou opravdu uměl, protože krásně vzdychla, slyšel jsem přirážení jeho ptáka až nadoraz kundičky… i její solidní dávení, kdy jí asi dal okusit jak moc velký je chlap.

Rozhodně jí to udělal dobře, ale to asi nebyl plán pro celý večer, protože druhého kola jsem měl být přímějším svědkem, než doposud. Došli ruku v ruce za mnou, otočili mě celého, abych dobře viděl na gauč.

Stáli těsně přede mnou a jednou rukou mi mačkala koule a druhou držela jeho koule a sála mu ptáka. A přitom se upřeně dívala na mě, jak to na mě působí… můj pták stále brečel a zkoušel roztrhnout klec, ale měl smůlu. Takhle měl zůstat až do neděle, protože jsem posledně selhal a tohle byl můj trest.

Když už se dostatečně vynadívala na mé ponížení a nadrženost, přivedla si ho zase ke gauči a znovu si k němu naposledy klekla a on si její hlavu pěkně vodil. A nechal si ji přirážet, až pěkně hekala, jak na ni byl velký.

Tady má evidentně rezervy, ale mohla by je s ním vyplnit. Když už byl dostatečně nadržený pro další kolo, otočil si ji před sebou, nechal ji na všech 4 na bílém stolku u gauče, držel ji za boky a ládoval ho do ní, že jsem se bál… o její skvostnou kundičku i náš stolek… Ale to dle všeho nebylo nic, protože výdrž měl solidní…

Tím se nekončilo…

Chtěl ještě jednou ukázat, kdo je tady pánem, takže si ji otočil na záda, podržel jí nohy a začal ptákem pomalu rajtovat u její zadničky. Ta byla doposud jen mým revírem, jen já ji mohl do ní šukat a já byl její první.

Ale on se rozhodl (a věřím, že ta mrcha ho k tomu navedla), že já rozhodně nebudu poslední v její prdelce. A oba jsme věděli, že její tajnou dovedností je právě prdelka. Nikdy jsem neměl tak vycvičenou a uvolněnou milenku, co by ptáka dokázala zadničkou jen tak schramstnout a nepustit ho.

Samotného ho to taky překvapilo, protože to netrvalo ani minutu a už pomalu do ní zajížděl, sledoval její reakce a na mou přítomnost úplně zapomněl. To já jsem se pěkně kroutil a zkoušel jsem se prdelkou aspoň třít o židli, ať z toho taky něco mám. Příště bych tam měl mít nějakého ptáka zavedeného, ať se můžu nabodávat…

Sám vím moc dobře, jak je její prdelka těsná. A k tomu ta situace, kdy mě před mými zraky (a zamčeným ptákem) mi ošukal ženu, a to do všech volných dírek…

Jeho výstřik byl opravdu razantní, oba se rozvzdychali přede mnou a ani nezvládla všechno. Ptákem už z ní vyklouzl, ale byla pořád otevřená a sperma se z ní ještě řinulo… Sama nevěděla ani kde je, ale při letmém pohledu na mě se jí zase v očích objevila ta zákeřnost a nadrženost co miluju!

Tím ale večer pro mě nekončil…

Ona byla zničená a jen slastně oddechovala po té jízdě, on přišel ke mně, dal mi facku, že se mi zatočila hlava a odvázal mě ze židle. Na vodítku si mě dovedl ke stolku uprostřed místnosti, kde ona jen slastně ležela a díky obojku na mém krku si mě dost jednoduše nasměroval k jejímu klínu a postříkané prdelce…

A vzhledem k situaci a mé nadrženosti jsem neměl moc možností, než se pustit do díla a poslušně mou Paní očistit od všeho, co tam nemělo být. To ji zároveň pěkně probudilo…

Tak fajn…

Na vetřelci už bylo vidět, že je unavený a další číslo by nedal. Z toho jsem měl upřímnou a škodolibou radost, protože v tomhle bych já svoji ženu nezklamal – šukat bych ji tolikrát, dokud by ona neřekla dost.

Ale zase jsem znervózněl, když oba odešli do sprchy. Nevím, co tam dělali, ale slyšel jsem, jak se tam baví. Když se že sprchy vrátili, byl vetřelce byl už oblečený. Přitáhl si mojí ženu a vášnivé ji políbil. “Tak zase příště”, řekl ji a odešel. Jaké příště?

Jede se dál

Po tom, co ten vetřelce odešel, jsem na své paní viděl, že ještě nemá dost – egoisticky jsem si samozřejmě myslel, že za to můžu já. A její pohled mě v tom utvrzoval.

Sedla se ke mně, jednou rukou mi začala masírovat koule a druhou si mě přitáhla k sobě a začala líbat. Pak mě chytla za vlasy a pořádně zatáhla. Udělala si prostor k mému krku, který začala líbat.

Zase jsem z její péče začal “plakat” a ona si toho hned všimla. Evidentně jí to udělalo velkou radost, protože se usmála a vrhla se k mému klínu, aby vše slízala.

Úpěl jsem slastí a to ji ještě víc povzbudilo – mlsně mi lízala koule a brala si je do pusy… přes klícku jsem cítil její horký dech.

Ale bylo mi jasné, že to nebudu mít tak snadné, že by mě hned pustila… a měl jsem pravdu. Na chvíli zmizela v pokoji a vrátila se se zákeřnou pomůcku – dvojitý roubík, který mi hned nasadila. Hodila mě na gauč a nasedla na můj obličej. Bylo to hodně vzrušující cítit, jak sama přiráží a dělá si dobře..

Krásně u toho vzdychala a to mě ještě víc vzrušilo, a toho si samozřejmě hned všimla, protože dokonale znala moje reakce. Sklonila se k mému klínu a začala mi sundávat klícku.

Jak ji sundala, vztyčil se před její obličej můj nadržený pták. “Miluju tvýho dokonalého ptáka!” A hned to dokázala svým slastným sáním. Sála, lízala a zároveň mi přirážela na obličej.

Sála a po chvíli začala kouřit hlouběji a hlouběji až se začala nadavovat. Ale to ji neodradilo – myslím, že mi chtěla udělat radost. A taky udělala. Jednou rukou mi u toho masírovala koule a druhou se začala blížit k mému zadečku… to se nedá vydržet.

Začal jsem se svíjet a ona to hned pochopila. Slezla ze mě, sundala mi roubík a chytla za ruku. Vzala mě do sprchy… a jéje, ledová sprcha, to jí je podobné. Strčila mě do sprchy a vlezla si ke mě. Vzala si moji ruku a začala si s ní dráždit kundičku.

Pak mi olízla prsty  a stačila si je dovnitř. “Vyprsti mě!”, přikázala.

“Ano Paní!”

A já poslušně prstil až se z toho začala celá svíjet…po chvíli mě chtěla zastavit, ale já nechtěl. Chtěl jsem ji uspokojit, aby věděla, že jsem ten nejlepší a nikdo jiný ji neudělá tak dobře jako já.

Nakonec ale vyhrála a naštvaně mě postříkala ledovou vodou.

Pak mě donutila si kleknout a nasedla si na mě zadečkem. A já ji zase začal lízat. Držel jsem si ji za boky a lízal. Trochu mě mrška dusila, že na mě nasedala, ale věděla, ze to zbožňuju.

Ruka zamířila k jejímu klínu a začala ji dráždit. Začala nad sebou ztrácet kontrolu.

Její vzdechy se nesly celou koupelnou a já ji porad lízal prdelku

A toho jsem se rozhodl využít. Odstrčila jsem ji, přitiskl na zeď a chytil pod krkem a začal ji zběsile prstit. Celá se kroutila a snažila se vymanit, ale marně. Držel jsem ji pevně. Když jsem ji začal olizovat bradavky a zakousl jsem se do nich, nevydržela to. Bylo to hodně silné, až mě celého postříkala.

Byla vyřízená, ale já ještě neměl dost, otočil jsem si ji a vrazil jí svého ptáka zezadu do kundičky.

Zběsile jsem do ni přirážel až po koule. V jedné ruce držel její vlasy a na druhé mi olizovala prsty. Poslušně mi držela, dokud jsem ji pořádně nevystříkal.

Chtěl jsem ji dokázat, že já jsem pro ni ten nejlepší a její vzdechy a sténání mě v tom jenom utvrdilo. “Nikdo tě nevyšuká tak dobře jako já, rozumíš”, řekl jsem ji do ouška, než jsem z ní vypadl.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: