Erotická povídka: Panna a král – 1. část

Jmenuji se Adam a je mi 36. Klárku (17let), jsem poprvé potkal na pracovním večírku, kde mě pozval můj dobrý přítel. Byla mladá, krásná a sexy. Že je to dcera mého přítele jsem zjistil posléze, kdy mě s ní představil. Přesto jsem si nemohl pomoci a její přítomností jsem byl naprosto okouzlen a vzrušen.

Ten večer jsme si vyměnili číslo a hned druhý den jsem jí napsal zprávu s pozváním na oběd. Povídali jsme si o tom, co studuje, co ráda dělá ve svém volnu, a došlo i na téma její předchozí vztah, kdy jsem pochopil, že je ještě panna. Jak šel čas, psali jsme si a scházeli se víc a víc, až jednoho večera jsem jí na rozloučenou poprvé políbil. Byla trochu v rozpacích, z mého kroku, ale věděla, že má náklonnost k ní je silnější, než jen přátelské pouto. Přesto byla zdrženlivá, zřejmě kvůli našemu věkovému rozdílu, který náš dělil o 19 let.

Ale líbil jsem se jí a časem se naše schůzky odvíjely držením za ruku, polibky a mazlením většinou v autě. Měla jen jedno přání – aby o nás její otec nevěděl, což jsem pochopitelně respektoval. Problém však byl, že mi ty schůzky už nestačili a několikrát jí zval na noc ke mně. Kde bychom se nemuseli bát odhalení, a plně se vášnivě oddávat jeden druhému v pohodlí postele. Ačkoliv, to bude znít možná neuvěřitelně – po dvou měsících našeho vztahu jsem se nebyl schopen dostat Klárce do kalhotek a mít s ní vytoužený sex, který mi opravdu chyběl. Snad to byla její stydlivost, strach vyplývající z nezkušeností nevím. Ale čím dál víc jsem myslel na to, jak je v mé náručí a odevzdaná mým touhám a chtíči.

Možná to osud tak chtěl, ale jednoho večera v sobotu, jí od kamarádky ujel poslední autobus do vedlejšího města, kde bydlela a zkontaktovala mě. Vyzvedl jsem jí na zastávce autobusu, a jeli jsme k ní domů. Cestou v autě však zjistila, že nemá klíče. Proto jsem pohotově navrhl, abychom jeli ke mně, a nemusela tak zvonit a budit rodiče. Po krátkém přemlouvání nakonec souhlasila a já to razil ke mně do domů, kde jsem jí mohl poprvé přivítat.

Ani jednomu z nás se ještě nechtělo spát, a tak jsme si sedli na pohovku v obýváku a nalil jsem nám víno. Povídali jsme si o tom, jak se měla, co jsem dělal já a pak se začala ke mně tulit. Toho jsem hned využil k mazlení, při kterém byla svolná si sundat triko a po rozepnutí podprsenky, jsem tak poprvé spatřil její krásně kulatá prsa. Začal jsem jí líbat na krku a hladit jí po těle a dlouze se věnoval drážděním jejich krásných koziček. Její vzrušené bradavky v pozoru prozradili, že je nadržená. Líbal jsem jí je a přisál se lehce pusou a dráždil jí je lehce mezi zuby a přitom jí rukama jezdil po těle. Když ale má ruka sjela do jejího klína, odstrčila mi jí na stranu. Nečekal jsem popravdě ani nic jiného.

Přesto jsem na ní zatím nijak netlačil a oddával se slastnému mazlení, a když její ruka přitom sjela mi do klína, ucítila bouli v kalhotách. Troufneš si? Trochu znejistila, ale pak přece jen mě začala rozepínat a stáhla mi kalhoty i trenky dolů. Stoupl jsem si před ní a plné nadržené kráse se jí tyčil u tváře můj penis. Začala mi ho lehce honit a já čekal, zda se sama odhodlá k tomu, aby ho začala kouřit.

Po chvíli však nabrala odvahy a můj penis se tak skutečně poprvé dostal do jejich úst. Na to, že to pro ni bylo jistě poprvé, instinktivně věděla co dělat. Její jazyk mi krásně kroužil po obvodu žaludu a její rty obepínali můj penis a třeli se o něj slastně, až jsem jen mohl vzdychat vzrušením. Nejvíc mě asi dostalo to, jak mi rukou masírovala koule a její pohled nahoru ke mně – to když se naše oči střetli, způsobilo, že mnou projela vlna takového vzrušení, jakou jsem dlouho už nezažil.

Po čase jsem cítil, že to na mě již přijde a poprvé jsem byl odhodlaný nenechat nic náhodě a zezadu jí uchopil za hlavu. Možná tušila proč, možná ne nevím. Každopádně já měl jasno. Až to na mě přijde, pohlídám si, aby necukla a tu její pusinku mohl plnit horkou dávku své mrdky. A když už se to blížilo každou setinkou a cítil jsem škubání, stejně jako ona v pusince tiskl jsem víc a víc její hlavu blíže k sobě a už netrvalo dlouho a začal prudce stříkat jí do pusinky.

Stříkal jsem opravdu hodně a měla nejspíš co dělat, aby se nezadusila. Ale šikovně vše ustála a spolykala a já posléze padl spokojeně vedle ní na pohovku. Napila se pořádným douškem vína, a já slastně oddechoval vedle ní. Pak jsme chvíli vedle sebe seděli v objetí a beze slova si užívali jeden druhého hlazením po jejím rameni a nakonec jsme šli do ložnice spát.

Usnula dříve než já. Hlavou se mi honily myšlenky na to, jak ji klátím. Ale zároveň jsem cítil, že tuto noc (a zejména její novou zkušenost) nesmím pokazit ničím násilným, abych získal tu slast okusit její panenskou kundičku. A tak jsem slastně zavřel oči a brzy usnul také. Ale ještě předtím jsem si řekl v duchu sám pro sebe, že nepotrvá dlouho a dostanu jí…. i kdybych jí měl prostě „přefiknout“.

Pokračování příště.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: