Erotická povídka: 12 dní v kleci (Ze života kandy)

Obsah článku

1.   Kapitola – Řekni „Jsem kanda“

Na řádcích níže velmi krátce popisuji, jak jsme se dostali ke kandaulismu a cuckoldingu. Časem bych to chtěl popsat trochu do historie, a jak jsme k tomu směřovali už delší čas.

Znal jsem pojem ‘kanda'. Když jsem jí ale vyprávěl o snu, kde měla sex s jiným mužem a pak mi o tom vyprávěla, zaskočila mě její otázka, jestli si nemyslím, že jsem jím i já. Povídali jsme si o tom a zjistili jsme, že to vyjasnilo mnohé mezi námi. Často totiž z mé strany nešlo o žárlivost, ale o neschopnost přijmout, že mě něco takového vzrušuje.

Po tom, co mi pomohla říct, že jsem kanda, jsme se posunuli v našem vztahu výrazně dál. Po dalším a dalším povídání jsme došli k tomu, že jsem nejen kanda, ale asi i cuckold. Nestačí mi ji ukazovat, jak je krásná, chlubit se jejíma nohama, zadečkem, tělem, ale silně mě vzrušuje, když je s někým jiným. Ať už je to káva, rande, nebo schůzka za účelem sexu, zajímá a vzrušuje mě její následné psaní a vyprávění.

Pro ventilaci mých myšlenek, za které se často stydím, jsem si založil twitterový účet, kde sdílím své obavy, pocity, představy a také ji samotnou. S vědomím, že to ona čte a sleduje každé mé písmeno, byť nekomentuje mé příspěvky, vzruší mě každý její like sotva vidím notifikaci na telefonu. Myslím, že je to tím pocitem, že mě „sleduje“ i když mám jinak naprostou volnost. Ačkoliv bych u spojení ‘naprostá volnost’ ještě rád chvilku zůstal.

2. Kapitola – Naprostá volnost

Dostali jsme se na spoustu nových témat a diskuze byly často velmi vzrušující. Našla si milence a já z toho byl a jsem neustále vzrušený. Jednou se mě zeptala, zda mě někdy napadlo být zamčený a jakožto cuckold mít penis v klícce, od níž by měla klíček pouze ona. To bylo další z témat, za které jsem se velmi stydě a opět mě překvapila tím, že se na to zeptala jako první. Twitter mi takové příspěvky ukazoval neustále a mně se to líbilo a přišlo mi to více než zajímavé.

Potvrdil jsem jí, že jsem na to myslel a zajímá mě to. Její reakce byla opět dokonalá: „Pokud bys to chtěl zkusit, ráda ti s tím pomůžu. Pokud bys to chtěl nosit, budu to respektovat“.

Objednali jsme první klícku a vyzkoušeli ji. Bylo náročné se do ní dostat a co hůř, za 2 hodiny praskla. Celé 2 hodiny jsem byl vzrušený a asi to nějak nedala. Oba nás to moc mrzelo, ale nechceme do vzdát a objednali jsme novou, na kterou teď čekáme.

Po spoustě příspěvků na Twitteru jsem komentoval jeden příspěvek s dotazem: „Btw, vydrželi byste bez klece a masturbace?“. Okomentoval jsem to slovy: „Pokud by si to ona přála, tak věřím, že ano. To jsem ještě netušil, do čeho jsem se to tímhle komentářem uvrtal i vzhledem k tomu, že žádnou klícku nemáme.

3. Kapitola – „V kleci“

Chystala se na dovolenou s kamarádem na 10 dní. Přišel mi screen mého komentáře, že pro ni bych bez masturbace vydržel s poznámkou a obrázkem velkého červeného křížku, že by to mohlo platit po dobu její dovolené. Rozhodnutí bylo na ní, ale v myšlenkách jsem v to tajně doufal, abych jí ukázal, že pro ni dokážu cokoliv. Jen jsem netušil, že to bude trochu větší zákaz než jen masturbace. Dávala si na čas s odpovědí, zda to tak bude nebo ne. Když přišla věta „Už jsem se rozhodla“ vyskočil mi tep nebezpečně vysoko (a ne naposledy). O pár vteřin později to bylo doprovozeno několika smajlíky, kteří jasně určili, co mě čeká další dny. Zákaz platil do odvolání. Jak naivně jsem si myslel, že je to na 10 dní, na které jsem se „nastavil“.

Zákaz se netýkal pouze masturbace, ale také jakéhokoliv doteku, který by mohl znamenat vzrušení. Žádné ranní narovnání stojícího ptáka, žádné mačkání koulí, žádné hraní s análkem, které nebylo přímo vyřčeno, ale mohlo by to způsobit vzrušení a stříkání.

Nicméně abych to neměl tak složité, tak jsem měl dovoleno se vystříkat ještě před jejím odjezdem. Dala mi čas do 22:22 se udělat a zdokumentovat to. Okolo 22. hodiny jsem šel do sprchy a byl jsem hotový během chvíle. Bylo to silné!

V ten okamžik jsem se ale v hlavě ocitl „v kleci“ a musel jsem se zamknout. Ten první dojem byl neuvěřitelný. Věděl jsem, že všechno dělám pro ni, ale že to i sám chci. Odevzdat ji ovládnutí mého orgasmu, mého hraní. Vždy jsem byl zvyklý si ho každé ráno lehce pohonit, narovnat a nabudit se na nový den. To od toho okamžiku neexistovalo a já netušil, jaké bude první ráno a den.

4. Kapitola – 12 dní „v kleci“

V této kapitole zkusím popsat jednotlivé dny mého “uzamčení” po dobu její dovolené.

1. den

Ráno: Velmi silná erekce a vzrušení z myšlenek a ze zákazu. Pouze jsem se na ptáka podíval a snažil jsem se uklidnit. Bude to těžké, ale vydržím to. Je až neuvěřitelné, jak každý vjem směřoval k ní a to je teprve první ráno.

Večer: Den se blíží ke konci. Několikrát během dnes jsem byl vzrušený. Jakmile jsem cítil náznak, hned jsem myslel na ní. Děkuji za její zákaz dotyků, masturbace a orgasmu. Zvládnu to! Pro ni, pro nás. 9 dní zbývá.

2. den

Ráno: Probudil jsem se jak jinak než s erekcí a takovým lehkým tlakem v ptáku. Vzpomněl jsem si, jak se mě před pár dny zeptala, zda si mi má k snídani sednout na obličej a v tu chvíli přišel výraznější tlak. Ale žádný dotek, tření o postel, nic! Dodržím to!

V průběhu druhého dne mi začala posílat první, pro mě, provokativní fotky z dovolené, o které jsem se neváhal podělit na Twitter. A hlavně se tedy opět pochlubit, jak je krásná. Podělil jsem se o její nožky u vody. Má je tak nádherné, že bych je chtěl hladit a masírovat kdykoliv by chtěla.

Večer: Den byl náročný především ráno. Přes den byla spousta práce a novinek v práci, které mě dost zaměstnaly. Ve sprše se to obešlo bez divokých myšlenek. Když už jsem ležel v posteli, tak mi poslala fotky ze sprchy. To okamžitě nastartovalo mé vzrušení. O fotku ze sprchy jsem se opět podělil s Twitterem.

3. den

Ráno:  Asi půl hodiny šílený tlak a pnutí a žádná možnost ho uvolnit nebo odhalit mokrého žaluda. Její noční provokování bylo pro mě velmi silné a krásné. Každá myšlenka je jen pro ni. Je to velmi zajímavá zkušenost a jsem zvědavý na další dny.

Večer: Myslel jsem na ni. Jak jsem psal, ráno bylo vážně těžké. Ale přes den? Byl jsem na své poměry hodně v klidu. Ještě 7 dní. Schválně, co další dny přinesou. Ráno tvrdšího večera.

4. den

Ráno: Ranní vzrušení je stále tvrdší. Tlak v péru a tepání je silné. Ano, chtěl bych pohonit, pomačkat koule, ale zároveň chci vydržet a cítit ten tlak a pnutí dalších dní.

Večer: Dostal se ke mě na Twitteru obrázek (znak ženy a kolem něj 7 znaků muže), který jsem ukázal jí a při zjištění, že se jí líbí, mě to okamžitě vzrušilo. Takže složitá chvilka se vzrušením. Myslím, že by ji také takové tričko slušelo. Pak výběr videa pro sledující, což bylo další silné vzrušení, ale držím!

5. den

Ráno: Málem jsem podlehl. Chtíč po jejím doteku je neuvěřitelný. Vzrušila mě i myšlenka, že dnes budu sdílet její video, jak se hladí, a těším se na reakce sledujících. Ale vydržel jsem bez doteku, prohmátnutí koulí (to už potřebuji) a vydržím i nadále.

Večer: Celý den byl výzva od ranního vzrušení, po chlubení se její krásou. Ani nevím, kolikrát jsem se dnes vzrušil. Ale stále držím. Půlka za mnou, půlka přede mnou.

6. den

Ráno: Myslel jsem, že dnešní ráno bude klidnější, ale pak jsem četl zážitek jednoho cuckolda a ke klidnější erekci přišla spousta myšlenek a následně neuvěřitelný tlak v péru. V hlavě se často připravuji na spoustu cuckold situací, ale dokud ji člověk nezažije, tak neví.

Večer: Den byl celkem poklidný, ale užil jsem si pěkné komentáře u sdílených videí. Hezky se čte, jak se lidem líbí. Dnes bylo nějaké cestování a tak, takže nebylo moc možností myslet na nemravnosti a být vzrušený. Další den za mnou.

7. den

Ráno: Spousta myšlenek, ale jsem poctivý a žádné doteky trvají dál! Měl jsem v ruce plyšáka, kterého mi dala, a svým způsobem před časem odstartoval naši zálibu v sexu ve více.

Večer: Díky cestování nebyl tolik prostor pro divoké myšlenky, tak jsem mohl být v klidu a neměl jsem nutkání se dotýkat péra. Ale čeká mě ještě sprcha a tam je to někdy hodně složité.

8. den

Ráno: Musím říct, že je velmi těžké být po ránu ve stavu, kdy nejsem vzrušený. Ještě po tak divokých snech o ní. Jsem zvědavý na ten pocit, kdy ho budu držet v ruce a ucítím, jak tvrdne a obnažím mokrého žaluda!

Večer: Sny o ní, o nás a o dalších mužích, její krásné nohy a myšlenky = spousta vzrušení přes den. Vnitřní pnutí, pocity toho, jak mám plné koule semene a jaké bude stříkání po tolika dnech, jaké bude to uvolnění. Ale teď stále platí zákaz.

9. den

Ráno: Vypadá to jako zatím nejklidnější ráno (doslova). Nicméně při psaní myslím na ní a na to, jak mi chybí chuť jejího dokonalého klína. A to už se mnou docela mává.

Večer: Přes den bylo malé peklo. Poslala mi fotku, kde byl vidět jen konec vibračního vajíčka, které můžu ovládat na dálku po celém světě. Dala mi možnost ji mít asi na 2 hodiny “na drátku”. 2 hodiny vzrušení, kdy jsem nesměl ani dotek. Celou dobu mi tekl žalud a tlak jsem měl snad až v hlavě. Takové pokušení bylo skoro jako mučení, ale zvládl jsem to a ona si užila zajímavý výlet do vesničky a do obchodu. Kamarád nic nepoznal.

10. den

Ráno: Nečekal jsem, že to vydržím. Myslel jsem, že jedno pohonění, přetažení určitě budu muset uskutečnit. Ale s myšlenkou na ní to zvládám, ale je to těžké. Zvlášť po předchozím dni, kdy mě vystavila pořádné zkoušce s hračkou na dálku. Ovšem nic není, jak se zdá a dnes není poslední den. Dovolená se trochu protahuje. Už mi v něm tepe jen při pomyšlení na cokoliv erotického.

Večer: Měl být poslední, ale ještě není konec. Přišla mi úžasná fotka z koupelny. Slovo dokonalost je příliš slabé. Prý se jí zachtěla menší provokace! V tu chvíli jsem skoro potřeboval křísit. Až na jednu část těla, která byla živá víc než dost.

11. den

Ráno: Stále platí zákaz. Tedy žádné dotyky vzrušeného péra, žádné honění, orgasmus, mačkání koulí. Udělání se análním kolíkem je asi také porušení, že? Spousta myšlenek mi probíhá hlavou a celým tělem. Stále bez doteku. Myslel jsem na to, jak mi třeba jednou řekne, že chce, abych někam šel s análním kolíkem. Už jsme to jednou při nějaké příležitosti nakousli a moc mě ta myšlenka vzrušuje.

Večer: Den byl celkově náročný. Práce, těžkej den. Dnes zákaz nebyl “těžký”, i když jsem měl různé myšlenky. Takže vzhůru do dvanáctého, snad posledního, dne.

12. den

Ráno: Chvilku jsem vzrušený ležel na břiše a měl šílené nutkání se třít o postel. Ale ani jsem se nehnul a raději si lehl na záda a dal ruce za hlavu (někdy bych potřeboval asi přivázat) a čekal jsem na uklidnění, abych mohl dnes fungovat.

Večer už není třeba psát. Vrátila se!

5. Kapitola – Nic není zadarmo

Vidět ji po tolika dnech a k tomu zamčený v hlavě, když oba máme rádi sex, bylo něco neuvěřitelného. Šla mi naproti v zelené volné sukni skoro až na zem a topu v tělové barvě, který odhaloval její bříško. Že neměla podprsenku, jsem si všiml hned. Nádherně se ji vlnila prsa a už jen to stačilo k vnitřnímu vzrušení a nechybělo moc, aby bylo vidět vzrušení i v kraťasech. 

Začali jsme si povídat o dovolené, jak se měla a jak se má. Žádné slovo o „klícce“. Jakmile jsme došli domů, porozhlédl jsem se a všiml si na jejím počítači položených kalhotek. Nechal jsem to bez komentáře, ale hned jsem na ně myslel, proč tam asi jsou. Lehl jsem si na gauč a vzal si ještě počítač, protože jsem musel pracovat. Jen prošla kolem do kuchyně, vzala do rukou kalhotky a položila mi je s úsměvem na hrudník. Přišla z boku ke gauči a vyhrnula si sukni. Ukázala mi její úžasné nohy a poodhalila její krásné chloupky. Dnešní kalhotky jsem měl položené na sobě. Myslel jsem na to, jak bez nich byla i venku a jak moc je průsvitná ta sukně, kterou měla na sobě. „Připrav se, že tě budu celý den provokovat“ říká a její slova mě odzbrojila. Vůbec jsem netušil, co mě čeká a co si na mě přichystala.

Řekla mi, že okolo druhé hodiny půjde ještě na kávu s mamkou a že budu doma sám, ať v klidu (jako by to v klidu šlo) pracuji. Začala se připravovat, a že do dvou hodin je zpátky. Její příprava byla velmi rychlá, vzít si peněženku a jít. Pochválila mě ještě, že jsem šikovný, jak to zvládám. Byl jsem pak na sebe pyšný, jak mi to jde, že jsem si zasloužil i pochvalu. Nechala mě doma jen s kalhotkami a mezi dveřmi mi ještě řekla, ať myslím na to, že jde do města bez nich. A že stále platí zákaz zlobení a doteků. Čas ve městě se protáhl, ale po celou dobu jsem koukal na seriál, hladil její kalhotky, byl vzrušený a myslel na ni, kdy se vrátí.

Po návratu jsme si chvilku povídali a zmínila, že půjde do sprchy. Jen jsem poznamenal, že půjdu pak také. Podívala se mě a v očích jsem viděl plameny, žádné plamínky. Prý půjdeme oba. Ve sprchovém koutu jsem se umyl a kupodivu jsem byl „v klidu“, takže umytí celého těla nebylo žádné porušení pravidel. Pak jsem poodstoupil, aby se mohla osprchovat ona. Bylo vidět, jak si užívá mé pohledy na její dokonalé mokré tělo. Myla si i vlasy. Vzal jsem si ručník a po osušení jsem chtěl odejít z koupelny, ale zpoza závěsu se ozvalo „Ještě tu zůstaň“. Čekal jsem a nevěděl co s rukama, tak jsem je měl za zády, na hrudi nebo si je jen tak držel. Péro mi samozřejmě na její slova okamžitě zareagovalo. Sledoval jsem, jak si domývá vlasy. Vlasy schovala do turbanu a osušila se. Pak už se sklonila a vzala si kokosový olej. Stále byla za závěsem, který je částečně průhledný. Otočila se čelem ke mně a začala se natírat olejem. Začala na prsou a neskončila u natírání, ale masírovala si je, třela bradavky a já mohl jen stát. Nejraději bych ji pomohl, ale to nebylo dovoleno. Pokračovala s nohama a nevynechala ani kousek, ruce jí klouzaly od konečků prstů po zadeček. Pak bříško, záda a zadeček. A nevynechala ani svojí dokonalou kundičku. Mohl jsem na ní oči nechat. Vyšla ze sprchy ven a otočila se ke mně zády. Tak úžasně voněla a celá se leskla. Skoro jsem se jejího zadečku dotýkal špičkou, ale moc dobře udržovala vzdálenost a já byl jak její hračka, kterou může provokovat bez zábran. Ale chci být i její hračka. Netušil jsem, že to tak budu někdy chtít, ale tak silné pocity jsem asi nikdy nezažíval.

Přesunuli jsme se na gauč a dostal jsem za úkol vybrat film, který známe a nemusíme tolik vnímat. Mezitím, co jsem začal vybírat, zmizela do ložnice. Při výběru vyhrál Harry Potter a Fénixův řád.

Ležel jsem opřený o opěradlo na zádech a čekal, až se vrátí z ložnice. Netrvalo dlouho, vyšla zpoza skříně pouze v kalhotkách a samodržkách v tělové barvě zakončené krajkou. Mé tělo okamžitě reagovalo. Napnuté svaly, krev nalitá do péra, zatmění před očima a myšlenky na to, co se bude dít dál.

Lehla si kousek ode mě, dělala si pohodlí a jen jsem viděl, jak natahuje nohy, tak, aby mi je mohla položit na břicho a kousek od tvrdého ptáka, ale aby se ho nedotkla. Hned jsem věděl, co je ode mě očekáváno. Ví, že mám pro její nohy slabost a v poslední době větší a větší. Má je nádherné a užívám si i jen to, když si je o mě opře. Bral jsem je do rukou a masíroval je. Přitahoval si je ke rtům a líbal a občas si vzal prst do pusy. Užíval jsem si, že ji můžu hladit a cítil i silonky. Je to velmi příjemný materiál. Jezdila mi nohama kolem něj, po stehnech, občas si zapřela nohu tak, že se dotýkala obou stehen, ale tak, aby se ploskou nedotkla ptáka nebo koulí. Co chvíli mi v něm cukalo. Furt mi tekl a okolí špičky už bylo z prvních, ale neustálých kapek mokré. Bylo mi jasné, že to ví. Špičkou nohy to začala lehce roztírat a mě už v hlavě běželo, jestli mi dá ochutnat z jejich prstů. Musela vědět, že to chci nebo mi četla myšlenky. Podívala se mi do očí a nabídla mi opět svoji nohu – neváhal jsem. Měla mokrou špičku a hned jsem ji olíznul a vzal si prsty mezi rty. Její noha, silonky a má chuť mě uváděla do pocitů, jaké jsem ještě nezažil.

Nezmohl jsem se na nic, jen se plně věnovat nohám, snažit se dýchat a vnímat, co se mnou všechno dělá.

Zvedla se a sedla si mi mezi nohy. Začala mi přejíždět rukama po stehnech a okolo tvrdého a cukajícího se péra. Naznačovala, že si ho bere do ruky, okamžitě jsem reagoval cuknutím, jako by ho opravdu držela v ruce. Kroužila kolem něj, nehty zarývala do slabin, ale ani se ho nedotkla. Ani koulí, které jsem měl plné po takové době. Mám je velmi citlivé, a i jen závan jejího pohybu kolem nich mě uváděl v prožívání dalších muk. Pak už se přiblížila obličejem, jak jen to bylo možné, aby se ho nedotkla. Musela cítit moje vzrušení, vnímat mé pnutí. Lehce rozevřela rty a dýchala mi na něj po celé délce. Vystrčila jazýček a špičkou opět kroužila kolem bez jakéhokoliv doteku nebo ochutnání. Nicméně i jí se v očích a gestech objevoval chtíč a vzrušení z té situace.

Klekla si, chytila mě za nohy a zvedla mi je. Přitáhla si mě k sobě a v hlavě jsem si ji okamžitě představil s připínacím penisem. Musela to na mě vidět, protože se začala vlnit v bocích a naznačovala pomalé přirážení. To už jsem se musel kousat do rukou. Představoval jsem si, jak do mě proniká a pomalu mě šuká. Myslel jsem i na to, jak rozdílné pocity to budou, až budu mít klícku. Teď mám klec stále v hlavě a ty pocity bezmoci jsou odzbrojující. Netušil jsem, jak moc se mi to bude líbit. Netušil jsem, jestli to bude líbit jí. Ale teď vím, že to chci, že to asi potřebuji.

V jednom okamžiku přestala a dostal jsem další úkol a částečně volnou ruku. Měl jsem jít vybrat jednu z našich hraček, pomocí které ji budu moct zlobit. Hned jsem věděl, kterou vyberu – vibrační hlavici. Dostal jsem povolení dělat cokoliv, ale nějak jsem si to vyložil po svém a myslel jsem, že mohu sahat i sám na sebe – hodně jsem se spletl. Poznala to v okamžiku, kdy jsem ho měl v ruce a lehce jsem se špičkou otřel o její chodidlo. Její pohled byl víc než jasný. Zapomněl jsem se i v tom, že můžu používat pouze hračku, nic jiného. Ani nevím, jak se to stalo, ale klečela na čtyřech a já jsem jí dával zezadu letmé polibky na horkou kundičku a rukou jsem jí začal hladit po prsou. Trvalo to určitě nějakou chvilku, než mě zarazila, že tohle jsme si nedomluvili. Vzal jsem tedy do ruky hlavici a poctivě se jí věnoval, měnil vibrace, hrál si, projížděl mezi závojíčky, nechával špičku vibrovat na poštěváčku. Šíleně mě to vzrušovalo, ale moc jsem se jí chtěl dotýkat, ochutnávat ji, ale zákaz byl jasný. Chtěl jsem sledovat, jak si to dělá sama, abych se přiučil, jak se jí to líbí nejvíc a příště to mohl opakovat. Předal jsem jí hlavici a jen jsem se díval, u toho jsem hladil její nohy.

Nemám tušení, jak dlouho tohle mučení, které ani nebylo mučení, trvalo. Ale vzhledem k délce filmu, který se pomalu blížil ke konci, to mohlo být ke dvěma hodinám. Za tu dobu jsem zažil nespočet vnitřních orgasmů. Nevím, jak jinak nazvat to, co jsem prožíval. Klepal jsem se, měl jsem křeče, v hlavě úplný zmatek, viděl jsem jen ji a sebe, žádné okolní vlivy. Jak jsme vlastně přestali nevím, ale skončilo to tak, že jsme leželi vedle sebe, přičemž zákaz stále platil. Měli jsme hlad a chtěli jsme ještě nakoupit na večer. Šli jsme se tedy oblékat, ona si vzala jen top, sukni a silonky si nechala na sobě. Mé oblékání bylo složitější, byl jsem vzrušený a nesměl jsem se ho dotknout. Musím říct, že mě bolely koule z dlouhodobého vzrušení bez uvolnění, ale každá vteřina stála za to a vydržel bych to ještě déle. Ta bolest mi připomínala to, o co jsem si svým způsobem sám řekl. Šli jsme si objednat večeři do restaurace a šli nakoupit. Cestou domů z nákupu jsme vyzvedli jídlo, v klidu jsme si sedli na gauč a u filmu odpočívali.

Chvilku po posledním soustu jsem cítil, jak se blíží, neváhala ani vteřinu a začala mě líbat. Je to něco, na čem jsem asi víc než závislý. Líbá jako bohyně a dokázal bych se s ní líbat hodiny. Opřela o mě nohy a řekla mi, ať jí pomůžu sundat silonky. Přiznám se, že jsem měl několik myšlenek na to, že mi řekne, ať si je obléknu teď já. Neřekla to. Ale pokud ano, udělal bych to pro ni moc rád a myslím, že by se mi to líbilo.

Opřela se o mě a nohu mi dala mezi nohy kousek od koulí. Musel jsem se držet, abych se neprohnul a nedotkl se její nohy, abych ji už cítím v klíně – jakkoliv. Udělal bych v tu chvíli cokoliv by chtěla, cokoliv by řekla. A to to bylo „jen“ 12 dní, i když bez klícky a první zkušenost. Představa více dní s klíckou a klíčem na jejím krku mě vzrušuje a cítím, že i naplňuje.

Naklonila se ke mně a zeptala se, jestli chci zrušit zákaz v celém jeho rozsahu. Nevěděl jsem, co odpovědět. Tak moc jsem si přál se jí dotýkat, tak moc jsem si přál cítit její ruce na celém těle. Chtěl jsem cítit to přetažení předkožky a obnažení mokrého žaluda po tolika dnech. Zároveň jsem cítil odpovědnost za zákaz, který mi byl dán a o kterém nechci rozhodovat já.

Zákaz skončil v plném rozsahu, rozhodla ona!

6. Kapitola – Jaké to bude?

Nechala mě ležet na zádech a opět si mi sedla mezi nohy. Moc dlouho neváhala a nehty přejížděla po celé délce od špičky po kořen. Miluji, když je do něj zatne až tak, že to i trochu bolí. Přidala rty a jen se ho několikrát lehce dotkla. Narovnala se, podívala se mi do očí a vzala ho do ruky. Jen jsem se prohnul v zádech, zatnul prsty na nohou a čekal, co bude dál. Byl jsem naplno v její moci, udělal bych cokoliv.

Začala přetahovat pomalu předkožku, dokud neobnažila celý žalud. Každý milimetr jsem cítil a vnímal velmi intenzivně. Celou dobu mě u toho pozorovala, jak reaguji, jak to vnímám. Byla to odměna za každý den „v kleci“ a nebylo to rozhodně zadarmo. Myslím, že jsem zažil další vnitřní orgasmus silného uspokojení, že jsem to vydržel celých dvanáct dní. Lehce mi ho honila a začala olizovat mokrého žaluda. Políbila mě a já po dlouhých dnech cítil z jejího jazyka sám sebe. Je dokonalé se cítit na jejím jazyku. Pomyslel jsem i na to, že cítím jiného muže, ale to byla krátká myšlenka, protože jsem měl jinak myšlenky jen a jen pro ni. Pak už mi ho začala kouřit jako snad nikdy. To, co předváděla rty, jazykem, rukama, to bylo něco neskutečného. Hrála si s ním, mazlila se s ním, mačkala ho, honila, škrábala. Zmohl jsem se pouze na dívání se a kroucení se pod těmi silnými pocity.

Klekla si nade mě, začala mě líbat a lehce se mi opřela kolenem o péro a koule. Miluji její nohy. Chytil jsem jí za zadeček a lehce roztahoval. Zezadu by se někomu naskytl úžasný pohled na její vlhkou kundičku. Myslel jsem na to, jak za ní někdo stojí a přistupuje blíž. Držel bych ji ještě pevněji pro milence. Začal jsem s ní pohybovat, jako by ji někdo zezadu píchal. Dívali jsme se do očí a oba na to mysleli. Oba silně vzrušení a nadržení.

Už bez kalhotek si na mě sedla. Narovnala si ptáka hezky mezi závojíčky a začala se o mě třít. Sledoval jsem, jak ho mám od ní mokrého. Vzala hlavici a přiložila mi ji na žaluda. Chytila mě u toho za koule a pokračovala v pohybech, kdy jsem ji pomáhal držením za boky. Na víc jsem se nezmohl, byl jsem v úplně jiném světě, ze kterého mě dostával pouze její hlas a lidský kontakt.

Její hlas se najednou úplně změnil, ale stále byl dokonalý „Chceš ošukat?“, zašeptala mi do ucha. To mě probralo a vrátilo zpátky. Tep mi vystřelil a neschopen slova jsem jen pokýval hlavou. Věděla, že to chci už hodně dlouho. Odešla do ložnice do naší tašky s hračkami. Sledoval jsem, jak přichází a v klíně se jí houpe krásně tvarovaná hračka. Hebké připínací dildo se zahnutou špičkou. Vypadala tak úžasně. Při dosedání na gauč ještě utahovala popruhy a já sledoval každý její pohyb.

Ani nevím, jak se to stalo, ale klečela nade mnou a směřovala mi ho do pusy. Sotva jsem zvládl ho políbit a olíznout a už jsem ho měl v puse. Opatrně začala přirážet, ale to netrvalo dlouho a začala mi šukat pusu. Olizoval jsem ho, sál ho a zasouval si ho hlouběji. Občas jsem nemohl popadnout dech, ale nechtěl jsem ji zklamat a užíval jsem si, že mám zase péro (i když teď umělé) v puse.

Když uznala za vhodné, že jsem kouření nezapomněl, dnes naposledy, se mi přesunula mezi nohy. Vzala gel a natřela jím špičku připínáku a můj análek. Přiložila ho a opatrně a pomalu do mě pronikala. Nešlo to hned, je to hodně dlouho, co jsem měl něco v zadečku (až mi to občas docela chybí), ale byla trpělivá. Jakmile pronikla zahnutou špičkou, věděla, že má vyhráno a jestli jsem doteď nebyl v její moci, tak od této chvíle jsem celý její. Chytila si mě za nohy jako jí to dělám já a přitáhla si mě a začala mě šukat. Sténali jsme spolu při každém přírazu, šel jsem ji naproti, chtěl jsem ji v sobě cítit hluboko. Myšlenky už jsem nevnímal, jen potřebu se udělat, udělat jí radost stříkáním. Zeptal jsem se jí, jestli si ho můžu vzít do ruky a vystříkat se. „Ano“, víc říkat nemusela. Chytla mě ještě pevněji, začal jsem honit, poslouchal její hlas, vnímal, jak mě šuká a pak už jsem nemohl.

Myslím, že jsem vykřikl, křičel, vůbec nevím. První vteřiny se moje mysl oddělila od těla a vplula do světa čistého orgasmu. Ani nemá smysl popisovat, jak jsem stříkal, o to v konečném důsledku nešlo. Tady šlo o ty pocity, o to, co jsme prožívali spolu, emoce, opravdovou intimitu. Zažili jsme toho spolu hodně, ale tohle si myslím, že nás posunulo úplně někam jinam. Tělo se mi zmítalo v tak silném orgasmu a křečích, jaké jsem neměl snad ani při sportu. Klepal jsem se a prsty na rukou jsem nemohl rozevřít. Jako by do mě někdo pouštěl elektrický proud. V levé ruce jsem ještě držel ptáka, semeno z něj stále teklo a nemohl jsem ho pustit, jak silná křeč to byla. Pravou ruku jsem držel lehce ve vzduchu, ale ve stejné křeči. Chtěl jsem jí začít hladit, ale nemohl jsem nic, jen jsem ležel. Snažil jsem se dýchat. Poznala to, sledovala mě, usmívala se a začala mi pomáhat s pravidelným dýcháním. Nemám nejmenší ponětí, jak dlouho to celé trvalo, co jsem říkal, jestli vůbec něco. Jestli by jakákoliv droga způsobovala tenhle stav, tak bych na ni byl asi závislý, ale vím, že nic takového nepotřebuji.

Mám totiž svoji Bohyni!

7. Kapitola – Další ráno

Večer po zážitku jsme oba odpočívali, povídali si, koukali na filmy a relaxovali. Bylo to pro oba hodně silné. Ani nevím, jak jsem usnul, ale určitě ne nadržený. To se ovšem ráno změnilo.

Vstávám pravidelně velmi brzy a tohle ráno nebylo výjimkou. A jak už mám ve zvyku, tak jsem si ji prohlížel, jak spí. Nenastal den, kdy bych si to neužíval. Byla nejdříve celá pod dekou, viděl jsem jen její dlouhé vlnité vlasy a měl jsem nutkání je hladit a projíždět prsty.

Jelikož jsem mohl, tak jsem si ho vzal do ruky a jen si užil to první ráno, kdy ho můžu trochu pohonit. Ale nic víc. Jen si užít ten pocit, že dnes už můžu.

Kdo ví, do kdy to bude platit.

Už je to déle, kdy jsem se jí zmínil, že jsem měl šílenou chuť nad ní jen klečet, honit si ho a postříkat jí prsa. Jen pohledy na ní mě vzrušují tak silně, že další vjemy nepotřebuji.

Zase jsem se uvelebil a čekal, kdy se probudí a uvidím její první zamrkání. Je u toho tak rozkošná. Netrvalo dlouho, zamrkala, přitulila se, objala mě a opřela se mi hlavou o rameno a hrudník. Její první slova nebyla přání dobrého rána, ale „Chceš mě postříkat?“. Nalijme si čistého vína, kolik žen by tohle řeklo a vnímalo, že jsem se před několika měsíci zmínil o tom, že bych ji chtěl takhle postříkat.

Zalapal jsem po dechu, nemusel jsem nic říkat, věděla moc dobře, že chci a opět jsem jen pokýval hlavou.

Spala jen v kalhotkách. Lehla si na záda a lehce rozespale mě pozorovala, jak si klekám nad ní a beru ho do ruky. Začal jsem si ho nad ní pomalu honit, mačkal jsem si u toho koule. Jednou rukou jsem jí začal hladit od krku přes prsa níž až ke kalhotkám. Dotýkal jsem se i kalhotek, má je vždy tak hezké a jistě pohodlné. Nepřestával jsem si ho honit. Lehce se mi klepaly ruce, nic takového jsem ještě nezažil.

Její dokonalá pokožka byla ještě horká, jak ležela pod dekou. Chtěl jsem víc, tak jsem směřoval rukou pod kalhotky, kde jsem projížděl prsty jejími chloupky, které má nádherně dlouhé. Dělá ji to ještě víc přitažlivou, zbožňuji její chloupky. Ale přesto jsem zkusil prsty zajet níž, překřížila nohy a dala mi jasně najevo, že tam nesmím. Pochopil jsem a stáhl se kousek zpátky.

Mezitím mi chytla koule a začala mi je masírovat a mačkat. Její dlouhé nehty jsem cítil opravdu poctivě. Začala je i tahat, a kdybych neklečel, tak jdu do kolen. Její intenzita (někdy bych chtěl i víc, víc je potrápit) tlaku na koule se stupňovala s tím, jak vnímala tep v péru.

Když to na mě přicházelo, tak je stiskla opravdu pevně a já přidal v tempu honění, dokud jsem jí nezačal stříkat na prsa. Byl jsem opět v sedmém nebi. Nicméně jsem stříkal méně, než jsem čekal, ale i tak jí semeno na prsou moc slušelo.

Myslím, že ve vzduchu byla otázka, jestli jí je očistím. Ani jeden se nezeptal, a tak jsme se na sebe jen s lehkým úsměvem koukali. Natáhla se pro kapesníky, otřela se, pár jich položila na mě, ať se můžu také očistit. Přitulili jsme se a spali ještě dál.

Doslova snové ráno díky Bohyni!

8. Kapitola – Pokračování rána

Celý den jsme cítili lehké napětí ve vzduchu. Oba jsme byli tak nabití energií a chutí na další zlobení, že odpoledne u filmu jsme se pošťuchovali a blbli. Z takového blbnutí jsme plynule přešli na líbání a hlazení. Gauč se stal po celý víkend místem nádherných zážitků, nemravností a sexu.

Byla jen v kalhotkách a leželi jsme vedle sebe. Vášnivě jsme se líbali a já věděl, že ji chci jen pro sebe a dát ji to najevo. V rámci možností jsem si s ní chtěl hrát, zlobit, prohloubit naši intimitu.

Chytil jsem ji kolem krku a začal ho svírat. Ona mi brala vzduch celý předchozí den vším, co dělala, já ji ho vezmu trochu jinak. V prstech jsem měnil různě tlak a svíral ji. Druhou ruku jsem ji přiložil na hrudník a s každým vydechnutím jsem přitlačil a sevřel krk pevněji. Potřeboval jsem cítit její tep celého těla.

Krk jsem nepouštěl a rukou jsem jí masíroval prsa, ale chtěl jsem vědět, jestli se jí to líbí a co to dělá s celým jejím tělem. Neváhal jsem a začal ji jezdit rukou po nohách a vnitřní straně stehen až k její kundičce. Cítím horké kalhotky a hladím jí kundičku přes ně. Ale to netrvá dlouho a zajíždím jí do kalhotek nevšímaje si chloupků. Chci její kundičku.

Prstem projíždím mezi závojíčky a dráždím její poštěváček. Cítím, jak se mi otvírá a začnu ji pomalu prstit a pronikat do ní. Je neuvěřitelně vlhká. Nejde

ji nezlobit, nechci přestat, chci si hrát.

Řeknu jí, ať zavře oči a odcházím pro nějaké hračky. Přijdu s maskou na oči a nasadím ji. Přitáhnu ji víc do prostoru gauče. Nečekala to, vidím to na jejím výrazu.

Beru do ruky provaz, půlím ho a přikládám ho přes prsa. Krásně jí to mezi provazy rýsuje bradavky, které si střídavě beru mezi rty a trápím jazykem. Neodolám a překládám ho ještě jednou a jen ho lehce pokládám přes krk. Chytám konce a tlačím na ně. Beru ji vzduch. Těším se, až ji opět jednou nasadím obojek.

Ale provaz mám na něco jiného. Beru ji ruce a pevně je svazuji. Dávám jí je za hlavu a lituji, že tam není žádná možnost jí je k něčemu přichytit, i když vím, že je nepoužije a nechá je celou dobu za hlavou. Ten pocit, kdy je opravdu přivázaná jí dopřeji příště. A nebudou to jen ruce.

Sedám jí na bříško a nohama ji obejmu. Hladím jí a sundávám kalhotky. Teď je opravdu potřebovat nebude. Rukama jí přejíždím přes nohy, které jí chytám a zvedám. Vnímám její dech a vzdychání.

Začínám se opět věnovat kundičce. Lehce si rukou hraji a pomalu do ní opět pronikám. V hlavě mi začínají běžet myšlenky, že bych jí takhle chtěl držet pro jiného muže. Držet jí nohy, líbat jí je a sledovat zblízka, jak ji bude šukat. Chytnu ji pevněji, olíznu jí plosky, políbím jí prsty a pohybuji se tak, jako bych jí píchal já, ale mám v ní jen prst. Myslím na to, jak jí opravdu píchá jiný a jsem z toho nadržený. Teče mi na prsty.

Zvedám se a posouvám si ji na kraj gauče. Beru ho do ruky a žaludem jí přejíždím po kundičce. Chci ji, tak moc ji chci. Začnu do ní pronikat, dokud v ní nejsem celý až po kořen. Na nic nečekám a začnu ji píchat. Těším se, až ji vystříkám. Vím jistě, že budu stříkat víc než ráno. Držím si ji za nohy a přirážím, její hlas mě pohání ještě víc, ať nepřestávám.

Myslím chvílemi na to, že to nejsem já, ale její milenec a já jsem vedle ní a stále ji držím a říkám jí, jak je úžasná, že z ní je milenec hotovej a že jí vystříká on.

Ty myšlenky mě dostávají, že ji za chvilku opravdu vystříkám. Jen nad ní stojím, jsem stále v ní a oba oddychujeme. Sundávám masku na oči a rozvazuji ji ruce. Podívá se na mě a vybídne mě, ať ochutnám. Neváhám, klekám si vedle gauče a ochutnávám sám sebe z tekoucí kundičky. Opět myšlenky na jejího milence – jak asi chutná? Zvládnu vylízat všechno jeho semeno z její dokonalé kundičky?

Po minutě oddechu jsme šli spolu do sprchy – musíme přece šetřit vodou. Začínám se oplachovat a ona zatím stojí za mnou a kouká na mě. Nedokážu v jejím výrazu vyčíst, na co myslí. Za pár vteřin mi ukazuje, co má v ruce. Její oblíbenou vibrační hlavici. Dává mi ji do rukou. Líbám ji a hlavicí mířím rovnou do klína. Tiskneme se k sobě.

Pak ji ale otáčím zády ke mně a vracím jí hlavici, ať si dělá dobře. Umí to nejlépe, zná své dokonalé tělo. Objímám ji kolem prsou a kolem boků. Dýchám jí na krk, líbám jí, hladím. Hlavici má v klíně a vnímám, jak se klepe ona. Vnímám i něco víc, ale nepřemýšlím nad tím. Chci její maximální spokojenost. Její hlas je čím dál hlasitější. Udělá se a prožívá krásný orgasmus a já mám to štěstí, že jsem u toho. Užívám si každý její vzdech. Dostane mě pak tím, že mi poděkuje! Jen jsem tam byl a držel ji, byl jsem tam s ní.

Osprchujeme se a jdeme si lehnout na hříšný gauč a odpočívat.

Je to Bohyně!

9. Kapitola – Poslední víkendové ráno

Ani toto ráno se nic nemění a vstávám o něco dřív. Na svém ranním rituálu více méně nic neměním. Protáhnu se, vezmu ho na chvilku do ruky a cítím ranní erekci. Pozoruji ji a napadají mě nemravnosti. Dělám si fotky s ptákem v ruce vedle spící Bohyně. Pak fotka, jak jí ho směřuji do ruky.

Naštěstí jsem jí u toho neprobudil, ale fotky jsem jí pak ukázal. Máme domluvu, že kdykoliv a jakkoliv ji vyfotím, tak jí fotky ukážu. Ať je to jakákoliv fotka.

Přitulila se, chytla mi oběma rukama moji ruku a zase spokojeně spala. Měl jsem na ní šílenou chuť. Po pár minutách se odkryla, že jsem mohl obdivovat její tělo od pasu nahoru. Věděl jsem ale, že dnes spí bez kalhotek.

Začal jsem jí dávat opatrně polibky na tvář. V jednu chvíli jsem jí dal pusu na rameno a zároveň ho lehce olízl. Už jsem nemohl a lehce jsem jí začal hladit mezi prsama, přes krk a bradu až ke tvářím. Neotvírala oči, jen se vždy lehce pousmála. Věděl jsem, že si můžu dovolit víc.

Olízl jsem si prst a začal jí přejíždět přes bradavku, krásně mi pod prstem tuhla. Byl to tak úžasný pohled. A kdo jsem, abych nechal druhou bradavku v klidu. Znovu jsem si naslinil prst a věnoval se i druhé bradavce. Reakce byla k mému spokojení stejná. Krásně tuhla a rostla.

Přišlo mi, že sliny nejsou dostatečný lubrikant, tak jsem si prstem zajel na žaluda a nabral své první kapky. Od toho okamžiku se jí bradavky neustále leskly mojí šťávičkou.

Jestli jí tvrdnou bradavky, co asi dělá její kundička? Proběhlo mi tak hlavou. Dlouho jsem se k tomu odhodlával, protože tentokrát jsem se zdržel v jejích chloupkách, kde měla položenou svoji ruku. Nechtěl jsem jí dávat stranou. Užíval jsem si, jak jsem projížděl chloupky a zároveň u toho hladil její ruku. Ale chtěl jsem níž.

Začal jsem ji hladit po stehnech a pomalu jí je roztahoval, tohle nenápadně opravdu nejde. Nohou jsem se jí zamotal do té její a pevně ji k sobě přitáhl tak, aby cítila mého tvrdého ptáka na boku. Začal jsem se o ni třít a rukou jsem mířil do klína. Neuvěřitelně snadno jsem do ní pronikl jedním prstem, ale to mi dnes nestačilo. Po chvilce jsem přidal druhý prst a pronikal do ní. Nejdříve velmi pomalu a opatrně. Postupem času jsem přidával na intenzitě a zároveň jsem synchronizoval prstění s mým pohybem a třením ptáka o její bok a zadeček. Za chvíli už to bylo v dost rychlém tempu, kdy tlačila tělem proti mně, ať je v plném sevření našich těl. Tekla mi na ruku a začalo mi v něm cukat. Neudržela se „Postříkej mě“ a to pro mě byla poslední a zároveň první kapka. Začal jsem okamžitě stříkat na její bok a bříško a zároveň byl stále prsty v ní. Byla nádherně postříkaná. Tak moc jí to sluší, když je od semene.

Tentokrát jsme již spát nešli, museli jsme vstávat.

Bohyně šla do města!

Autorem je: Ze života kandy

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +