Erotická povídka: Peklo v podzemí

Richard se rozespale vypotácel z vchodových dveří a málem vrazil do oplocení. “Pospíšili si.” zamumlal a pokračoval s košem k popelnicím. Bydlel ve starém činžovním domě, které patřilo městu. Městská část se rozhodla pro rekonstrukci. Začínalo se ve sklepní části. Během stavebních prací však došlo k problémům se statikou a v základech domu se objevila díra. Vlastně spíš pořádná jáma.

To se stalo včera večer. A dnes ráno již byl kolem jámy neprůhledný plot. Richarda to mrzelo, protože v průzkumu podzemních prostor se přímo vyžíval. Ale třeba najde způsob, jak proniknout za bariéru. Teď o víkendu však hodlá pronikat maximálně zpátky do postele. Představoval si, jak se potichu proplíží ke své spící manželce pod teplou deku. Při troše opatrnosti ani nepozná, že koš se smetím vynášel až ráno.

Náhle se však v neprůhledném plotu otevřela malá vrátka a jimi prošel Mirek, Richardův soused a zároveň kolega.

“Co si tu dělal? A jak to, že máš klíče od plotu?” neovládl Richard zvědavost.

“Neptej se.” odvětil mu Mirek. “Ale já se tam chystám podívat. Víš přece, jak rád zkoumám různé ruiny, chodby a sklepení? Prozkoumám to.” rozhodl se Richard. “Na vlastní nebezpečí. A nezapomeň, že jsem tě varoval.” pokrčil Mirek lhostejně rameny a kráčel pryč.

Celý den Richard nedokázal zapomenout na setkání s Mirkem. Situace se jevila čím dál tím podezřelejší. Copak se kolem děr v zemi  dělají takové bytelné neprůhledné ploty? Je-li díra nebezpečná, dům se evakuuje.

Pokud je díra neškodná, pouze se zahradí a opatří varováním. Rozhodl se přijít záhadě na kloub. Za soumraku, vyzbrojen lanem a baterkou, vydal se odhalit tajemství.

Richard se rozhlédl, zda ho nikdo nepozoruje. Pak zahákl lano za konstrukci plotu a vyzkoušel pevnost. S pomocí lana se rychle přehoupl na druhou stranu plotu. Když bezpečně dopadl na zem, sbalil lano a začal zkoumat terén.

Čekal velký kráter, proto ho překvapilo, že objevil jen malý otvor do země. Zřejmě okolí zasypali. Věděl, že by se neměl pouštět do průzkumu nezajištěných otvorů, ale zvědavost byla silnější. Otvor vypadal stabilně a pevně. Richard do něj posvítil, pak vsunul hlavu i ramena. Nakonec se do otvoru vplazil celý.

Překvapeně zjistil, že otvor ústí v jakousi chodbu, pevnou a dokonce možná i vyzděnou, pohmatem si však nebyl úplně jistý. Chodba byla dostatečně široká na to, aby v případě nouze dokázal couvat zpět ke vstupu. Rozhodl se tedy pokračovat v plazení.

Připadalo mu, že se plazí celou věčnost. Náhle chodba skončila a Richard byl v místnosti. Rozsvítil baterku. Místnost připomínala starý opuštěný bunkr. Richarda se zmocnilo vzrušení. Třeba učinil historický objev? 

Vrzly dveře a do místnosti vniklo světlo. “Tak si přece dorazil?” ozval se známý hlas. Mirek. Byl to on. Stál v otevřených dveřích a šklebil se na Richarda.

“Varoval jsem tě. Rovnou mi to lano podej.”

Než se Richard zmohl na protest, přiběhli k němu čtyři chlapi v maskách a povalili ho na zem. Zkroutili mu ruce za záda a pevně svázali lanem. Druhý konec lana podali do ruky Mirkovi.

“Vstaň.” zavelel Mirek a trhl lanem vzhůru.

Richard se nedobrovolně postavil na nohy a zmateně se rozhlížel. Jeden z maskovaných týpků mu začal sundavat kalhoty. Richard se bránil, snažil se ho kopnout, ale marně. Dva mu drželi nohy od sebe a třetí mu zručně protáhl penis smyčkou z mnohem tenčího lana.

Jeho konec opět podal Mirkovi. Mirek chvíli sledoval Richardův pokus o odpor, a pak s úsměvem zatáhl za lanko. Smyčka na penisu se dotáhla, až Richard zaúpěl. “Abys byl povolnější.” dodal Mirek a vedl ho dveřmi do další chodby.

“Vítej v Pekle. V mém tajném erotickém klubu. Je to bývalý bunkr s únikovými chodbami. Jen ta rekonstrukce nám trošku narušila zabezpečení. Proč myslíš, že jsem přestal v práci dělat dvanáctky a přešel jsem na poloviční úvazek? Tohle mě uživí mnohem líp.”

chlubil se Mirek, když procházeli chodbou kolem několika zavřených dveří. “Proč tomu říkáš zrovna Peklo?” zajímal se Richard. Jeho nervozita opadla. Tušil, že pro něj kolega chystá nějaké pěkné erotické číslo a toto celé je pouze dramatická předehra. Pocítil vzrušení a začal se těšit.

“Tak, přijde mi to vcelku příznačné.” odvětil Mirek, otevřel jedny dveře a strčil Richarda do místnosti.

Nebyl tam žádný nábytek, jen holá betonová zem. Ze stropu visel kovový hák. Mirek na něj zahákl Richardovy svázané ruce a začal ho zvedat. “Přestaň, to bolí.” řval Richard. “To je účel.” odvětil Mirek. “Chci se s tebou milovat, líbíš se mi, přitahuješ mě. Ale nechci tě násilím.” Musí to být jemné a něžné. Takže počkám, až budeš prosit. Zatím si tě připravím.

Richard se chtěl na Mirka vrhnout, ale ruce vytažené za zády vzhůru zlomily jeho odpor. Neprotestoval, když mu Marek jemně zasunul do zadku anální kolík. Pak zapnul vibrace. Napřed pomaleji, pak rychleji. Bylo to pro něj potupné, ale Richard cítil, jak ho vibrace v zadku začínají vzrušovat.

“Výborně.” pochválil ho Marek.

Odmotal mu z penisu lanko a nasadil kroužek. Pěkně natěsno. Opět zapnul vibrace. Tentokrát Richard vykřikl. Dvoje nesynchronizované vibrace už bylo moc. A to netušil, co ho čeká dál.

“Natrénuješ si orálek.” sdělil mu Mirek.

Richard chtěl něco říci, ale už to nestihl. Mirek mu do pusy nacpal velký penis. Pořádně hluboko. Richard měl co dělat, aby nezvracel. Potom Marek zapnul vibrace. Pak mu ještě nasadil vibrační kroužky na koule.

Richard už jen bezvládně visel a vibroval úplně všude. Marek mu sundal ruce z háku a nechal ho volně padnout na podložku na zemi. Na vibrační podložku. 

Marek seděl na židli vedle podložky s vibrujícím Richardem a pečlivě ho sledoval. Když už to vypadalo, že se schyluje k vyvrcholení, upravil vibrace nebo hloubku zasunutí, případně švihl Richarda proutkem do rozkroku. Richard prožíval stavy k zešílení.

Dusil se vibrátorem v ústech, penis se mu stavěl bolestí i vzrušením a anální kolík se činil na jeho prostatě. Když už se chtěl oddat transu slasti, rána proutkem nebo změna frekvencí ho vrátila zpět do drsné reality. 

Richard přestával vnímat čas. Cítil, že mu docházejí síly. Byl tam dny? Hodiny? Minuty? Už chtěl jen jediné, dostat ze sebe napětí a zažít explozi vydrážděných smyslů. Když mu Marek konečně vyndal vibrátor z krku a přinesl mu trošku vody, Richard zkusil vyjednávat.

“Prosím, už to ukonči. Nech mě být.” Marek zůstal neoblomný:

“Víš, co musíš udělat.” a vrátil mu vibrátor zpátky do pusy. 

Richard byl přesvědčen, že uplynulo snad několik let, než se Marek zase vrátil. Koukl na Richarda a jen se prostě zeptal: “Už?” Tentokrát Richard neprotestoval. Jen slabě přikývl. Vibrace v puse ustaly a konečně se mohl pořádně nadechnout. Vibrace ustaly i v ostatních částech těla. Když Richard pochopil, že už nevibruje ani podložka, z očí mu tekly slzy úlevy. Peklo skončilo.

Richard s Markem se odebrali do Markova růžového pokoje. Vyměňovali si dlouhé vášnivé polibky, vzájemně masírovali nahá těla vonnými oleji.

“Ukaž, co jsi se dnes naučil.” vyzval Marek Richarda a nastavil svůj penis.

Richard zaklekl a začal Markovi penis olizovat, jemně dráždit špičkou jazyka, zapojil i ruce, nevynechal jedinou část. Šlo mu to dobře. “Tam.” zasténal Marek a ukázal do kouta. Tam si sedni a pokračuj. “Ne.” zděsil se Richard. Marek ukazoval na stoličku, na jejímž sedátku byl připevněn vibrátor úctyhodných rozměrů.

“Dělej, nebo jdeš zpátky do pekla.” zahrozil Marek. 

Richard odevzdaně namířil vibrátor do svého řitního otvoru a dosedl na židli. Po dosednutí se zapnuly vibrace a Richard vykřikl leknutím. “Jooooo!” vykřikl i Marek horečným vzrušením a strčil Richardovi svůj penis hluboko do krku. Pak už jen řval a stříkal. Nakonec se v orgasmických záškubech sesunul na deku.. Richard polykal, vibroval  na židli a nakonec omdlel.

Richarda probudil neobvyklý pocit v zadní části těla. Ležel na zemi a Marek mu láskyplně masíroval prostatu. “Zasloužíš si odměnu. Mám pro tebe zralou dámu. Je sice starší, ale pěstěná a moc šikovná.

Znáš ji, je to taky sousedka. Dobře se o tebe postará. Až se vrátíš domů, tak svojí ženě řekneš, že jsme byli na pivu. Neplatím daně. Jestli něco prozradíš, dostanu tě zpátky do pekla. A podruhé už odsud není návratu.

Richard mlčel, jen přikyvoval. Ani neprotestoval, když mu Marek opět svázal ruce za zády. “Je to pro tvoje dobro. Aby sis ho třeba nechtěl vyhonit sám. Ona je vážně dobrá. Dovedl Richarda k jiné místnosti a otevřel dveře. Richard začal couvat. Spatřil sousedku důchodového věku, oděnou do černého latexového obleku. Zrovna stepovala erotické taneční vystoupení.

“Á, pan Novotný.” rozzářila se.

“To je ten, co na domovní schůzi hlasoval proti opravě sklepů a zmařil nám dotaci.” Marek strčil Richarda dovnitř a zabouchl dveře. Pak rychle odcházel, aby nemusel poslouchat nervydrásající řev.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: