Erotická povídka: Počkali si na tyto chvíle hodně dlouho

sklerotik

Přestože už děvče překlenulo půlstoletí, nádherné děvče ze středního Slovenska, tak by svým sexepílem pokořila i mnohou dvacítku. Je to ženská se vším všudy, jak se říká krev a mléko s nádhernýma mluvícíma očima.

Život sice neměla zrovna lehký, prošla si mnohými životními úskalími, které bychom nikomu nepřáli. Ale přiznejme si, kdo nezažil různá životní úskalí, chvíle nezdarů, zklamání, proher nebo i nemocí. Tohle všechno nás posilovalo a posiluje.

Dnes se už díváme na svět z nadhledu, víme, že mnohé už nezměníme, a tak si musíme užívat život plnými doušky. Mnohého nás mrzí, že jsme to nevěděli dříve, a tak jsme se mohli vyhnout mnohým životním etapám, na které dodnes neradi vzpomínáme.

Je to zralá žena se vším všudy, i když prý mnoho zkušeností neměla (alespoň to tvrdila), přesto se snažila poslední léta svůj život naplnit a udělat i pro sebe ten život veselejší a milejší. Už nechme toho filozofování a vraťme se k tématu.

Bylo to jednou, ne za žádnými horami a nějakými řekami, ale v zaměstnání. To se potkala s jedním starším mužem, který netušil, proč právě tahle zralá ženská ho hrozně přitahuje. Ona prý měla stejný pocit. Ani jeden nevěděl proč. Ale došlo k tomu, že jednoho dne se jen tak o sebe otřeli. Přeskočila jiskra. Oba ihned měli ruměnec ve tváři, až si toho všimli i kolegové, hlavně kolegyně. Ti si začali, dobráci, z nich dělat legraci.

Odolali, i když oba měli pokaždé hodně košilaté myšlenky. Chvíli se to dalo vydržet, Ale jednoho dne ona to nevydržela a dala mu pusu, jako místo pozdravu, rozloučení. Od té doby se začala psát jiná historie. Už se na se oba těšili, okatě vyhledávali chvilky a chvíle, kdy mohli být spolu, spolu beze svědků.

Těšili se na sebe tolik, že on měl problémy s „růstem“ a ona byla celá vlhká. A když se sebe jen dotkli, začali se hladit, a to všude, tak okolní svět na tyhle krásné chvíle nebyl, byl pomíjející a zcela zbytečný, nepodstatný. Oddávali se jeden druhému.

Když jí začal hladit a líbat na šíji, tak v tu chvíli byla napnutá jak tětiva luku, jen prasknout… To už její šikovné ruce z kalhot vylovily to, po čem oba prahli a její prstíky si začaly s jeho „klučinou“ hrát, pak ho laskala svými ústy a jazykem dostala do příjemných rozměrů. On ji jemně hladit v rozkroku a dobýval se do její jeskyňky.

Ona povolila, věnovala se jeho mužství, on jejímu ženství. Přidávali na hlazení a jemné hrádky s tím, co určuje ženu a muže, začali se čím dál více hladit a laskat. V tyhle neopakovatelné chvíle by se mohlo okolo nich pádit třeba stádo bizonů a oni by si toho ani nevšimli. Byli vždy a zcela zaměstnáni tím druhým, sami sebou. On ji hladil a jazýčkem laskal všude a ona také nic nenechala náhodě.

Jemně zajela do jeho kalhot a nádherně polaskala rty a jazykem jeho fešáka. On jí to posléze oplácel jazýčkem v dobývání její jeskyňky. Mezitím se několikrát spojili. Byly to nádherné chvíle a oba vždy dosáhli vrcholu. Někdo dříve, někdo později. Sladili se. Pak přišly i chvíle, když mohli být o samotě, věnovat se zcela, bez rušivého okolí, jeden druhému.

Konečně je nerušil okolní svět. Přiznejme, že ani předtím jim také nevadil. Zažívali oba něco, na co si asi museli počkat mnoho let, aby to bylo tak krásné. Asi museli oba uzrát a jak se říká: „Konečně věděli, co skutečně chtějí a uměli si o to i říci!“. V dřívějších dobách nezralých malin oba hledali, zkoušeli, ale nyní vše šlo samo, dokázali oba tomu druhému dělat to, po čem, většinou, jen potajnu sní.

Bylo to něco nového, nezapomenutelného, fantastické. Položme si ruku na srdce, který mužský zažil, že by během jednoho dne partnerka dosáhla třiadvacetkát vrcholu a pustila by tolik blahodárného nektaru bohů. A on, o dost starší, ani netušil, co všechno ten jeho fešák dokáže a bude tu svou blahodárnou tekutinu pouštět takovým gejzírem. On si už myslel, že ten svůj pomyslný spermakyblíček zcela vyprázdnil. Nevyprázdnil.

Oba, kdy na sebe pomyslí, pokaždé, nebo se zahlédnou, tak on má nemalé problémy s překážejícím a viditelným „růstem“, ona zase cítí, že je správně naladěná a připravena na tyhle nádherné chvíle ve dvou, na chvíle, které jsou nezapomenutelné, a to je na tom všem nádherné. Když začala stříkat, tak on pokračoval se stimulací a stále držel rytmus. Nebyl překvapený, naopak nadšený. Po celou dobu si užíval její vyvrcholení.

Oba byli nadšení z jejího několikanásobného mokrého orgazmu, který se za život podaří dosáhnout asi jen jedné třetině žen. Ale oni si ho užili. Ona patří mezi šťastlivkyně, která ho má ve svém sexuálním repertoáru a je uspokojená. Během sexu proudilo jejím tělem tak velké množství energie a ve chvíli orgazmu vystříkla ven a zaplavila okolí právě tímto nektarem bohů. Jemu se nejdříve rozlilo v rozkroku, pak i v ústech, to její mokré blahodárné teplo.

Dodatek:  

V tantře se squirtingu říká amrita a znamená to nektar bohů. Během mokrého orgasmu ona vyloučila prostatickou tekutinu, která má podobné složení jako mužský ejakulát, ale bez spermatu. Navíc tohle blahodárné stříkání je i zdravotně a duševně prospěšné. Jakýkoliv ženský orgasmus snižuje míru stresu a zvyšuje produkci prospěšných hormonů. Sex samotný navíc zvyšuje imunitu a procvičuje celé tělo.

Autor čtenářské povídky: sklerotik

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: