Erotická povídka: Potlačená žárlivost

Žárlivost není dobrá vlastnost. Zvláště když by měla být překážkou úžasnému sexu, který se jen tak neopakuje. Občas je dobré se prostě zbavit zábran a využít situaci. 

Když se mi tentokrát vystříkal do pusy, bylo to jiné než obvykle. Jen pár kapek spermatu – to nemohlo znamenat nic jiného, než že si to předtím udělal sám. „Už pro tebe nejsem dost přitažlivá?“

„Neblázni, pořád jsi kus,“ odpověděl, přitiskl mou hlavu do rozkroku a nechal mě slízat z jeho penisu zbytky spermatu. Cítila jsem se trochu ublíženě, byla jsem zvyklá nechat se jím obdělávat prakticky od rána do večera. Jenže teď dostal práci asistenta producenta v jedné reality show zaměřené na modeling a všechno se změnilo.

Příští den jsem vyrazila do studia, abych mu přinesla trochu domácího banánového koktejlu. Právě dělal rozhovor s budoucími účastnicemi show, takže mě nechal čekat venku. Všechny dívky, které vcházely dovnitř, měly hezky plochá bříška a pevná prsa. Plná žárlivosti a závisti jsem začala studovat své tělo, které nebylo ani o trochu méně sexy, jen má prsa mohla být o jedno číslo menší.

Poslední kandidátka byla nejpřitažlivější, dokonce jsem si mohla všimnout bradavek rýsujících se pod uplým bílým tričkem. Sledovala jsem, jak si přejela jazykem po rtech a ladně vešla do dveří. Dveře se za ní zavřely a má žárlivost ještě narostla. Už vidím, jak nemůže spustit oči z těch jejích bradavek. A ona z jeho sexy úsměvu. Na moment jsem nechala všechny myšlenky stranou a vzpomněla si, jaké to bylo, když takhle přitahoval mě.

Zavřela jsem oči a představila si ho, jak líže moji růžovou vyholenou kundičku. Skoro jsem mohla slyšet, jak vzrušením křičím jeho jméno. Cítila jsem chuť jeho penisu v mých ústech, mé sténání bylo stále hlasitější a hlasitější. Pak jsem si uvědomila, že to nevzdychám já. Vzdechy se sem nesly z místnosti.

Přišla jsem ke dveřím a opatrně stiskla kliku. Srdce se mi rozbušilo jako o závod, když jsem spatřila, jak se před ním kroutí, zatímco on hladí její dokonale tvarovaný zadeček. Jakmile mě spatřil, vstal a začal něco koktat. Sice jsem se cítila zrazená, ale moje vlhnoucí mušlička toužila po troše vzrušení. Beze slova jsem přišla k nim a s ladnými pohyby jsem přímo před ním začala kroutit prdelkou. Nejdříve byl překvapený, pak se tiše posadil s pocitem viny ve tváři, jakoby nevěděl, co říct.

Sklonila se k němu a začala ho zuřivě líbat. Odtáhla jsem ji za vlasy, abych ji při téhle hře mohla vystřídat. Kroužila jsem mu v ústech jazykem, jako bych si pohrávala s jeho penisem. Vzrušeně zavrněl. Kočička ale nechtěla vypadnout z kola, a tak pohotově zajela rukou do jeho rozkroku a začala třít jeho penis, který postupně tvrdnul. Vší silou mě od něj odsunula a rozepnula jeho kalhoty. Vytáhla jeho ptáka ven, vzala ho do pusy a začala mu ho divoce kouřit. Po chvíli zastavila a věnovala mu jeden ze svých sexy pohledů. Se slastným vydechnutím pronesl její jméno. Jmenovala se Veronika.

Poháněná žárlivostí jsem z ní strhla tričko. Než jsem se však nadála, bylo dole i to moje. Popadla jsem její hebká, ale pevná prsa a začala si s nimi pohrávat. Vzala jsem do úst její bradavku a kousla do ní. Zakřičela jeho jméno. To bylo impulsem, abych stiskla ještě více. S tváří zkřivenou bolestí mě uhodila do tváře. Zajela jsem tedy rukou do provlhlých kalhotek a rozetřela mou šťávu po jejím obličeji. Rozhodně jsem ale nečekala to, co přišlo poté. Srazila mě na zem, servala ze mě kalhotky a vrhla se na mou lasturku. Nejprve si jemně pohrávala s klitorisem, pak ale přitvrdila a zrychlila. Její tvářička se leskla mými šťávami, ale ona chtěla ještě více. Chtěla, abych se udělala.

A on to celou dobu jen sledoval, aniž by cokoliv udělal.

Vrhla na něj pohled a pronesla: „Nestůj tam takhle a pojď se k nám přidat. Moje buchtička taky potřebuje trochu péče“. Podíval se na mě s tázavým výrazem. Nereagovala jsem na to. Pohlédla jsem se mu do očí, aniž bych cokoliv řekla.

A pak se prostě zeptal: „Můžu ji ojet?“ 

„Dělej si, co chceš,“ odpověděla jsem mu.

Dá se jen těžko popsat, jak bolestivý pro mě byl pohled na něj, klečícího za ní, s penisem vraženým hluboko do její kundičky. Jak ho do ní vrážel, volala mezi sténáním jeho jméno. Znovu a znovu ji nabodával na své kopí. Dovnitř. Ven. Ještě. Tvrději a tvrději. Ve stále rychlejším tempu. Oddechovala a prosila, ať nepřestává. Zajel zase dovnitř, tvrdě a rychle. Přitom mě stále sledoval. Veronika si vychutnávala moji kundičku, slízala každou kapku mé šťávičky. Její jazyk mě divoce projížděl ve všech směrech, takže jsem vlhla více a více.

„Udělej mi to do análku,“ nařídila mu. „A neodbývej to. Chci to tvrdě!“ dodala a zajela prsty do mé jeskyňky. „Mrdej mě, zatímco budu obdělávat ji,“ křičela.

Vytáhnul ho z rozšukané kundičky a přiložil k zadnímu otvůrku. Když vjel dovnitř, hlasitě vykřikla. Křičela, její obličej dostával červenou barvu. Nejspíš to bylo poprvé. Nebo možná poprvé s někým takhle obdařeným. Ale její touha byla silnější než bolest. Tak dlouho chtěla, aby její prdelku vyplnil pořádný penis.

„Sakra, to bolí!“ procedila mezi zuby a pokračovala v prstění mé dírky. Vrazila do ní tři prsty a opět zapojila do akce jazyk. Chvílemi s ním sjela na mou prdelku a ladnými pohyby kroužila kolem otvůrku. Občas bolestivě vykřikla, ale stále pokračovala.

Její prdelka se mezitím pomalu přizpůsobovala jeho rozměrům. Nebral si servítky. Pevně ji držel za boky a vrážel ho znovu a znovu dovnitř. Občas ho téměř vytáhl ven, ale jen proto, aby mohl zajet ještě hlouběji. Prosila ho, aby zastavil, ale on si ji jen přitáhl za vlasy a pokračoval v ničení její panenské prdelky. Rozhodně neměl v úmyslu připravit se o takové potěšení. Bořil svého čůráka dovnitř. Tvrdě ji ojížděl. Se vzrušením očekával okamžik, kdy konečně vystříká tu její uzounkou prdýlku. Naříkala bolestí, prosila. Její prsty se přesunuly z kundičky na má prsa. Začala si s nimi pohrávat.

Viděla jsem, že to na něj přichází. Přirážel, vzdychal a ona tvrdě mačkala mé kozy. Užíval si to. Každou chvíli se udělá přímo do její prdelky.

Pak konečně přišlo její vysvobození. Prudce vzdychal, zpomalil. První dávku dostal její rozšukaný análek, druhá mířila přímo do mého obličeje. Neváhala jsem a slízala všechno zbylé sperma z jeho obrovského ptáka.

Pak jsem se oblékla, přišla k němu a naposledy mu ho vykouřila.

„Ber to jako sbohem.“

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: