EroMag.cz » Erotické povídky » BDSM povídky » Erotická povídka: Otrok v mém vězení 3 (1/2)

Erotická povídka: Otrok v mém vězení 3 (1/2)

Vzbudila jsem se celkem pozdě. Šla ještě do města koupit nějaké uzeniny, zeleninu, alkohol, pečivo a pomazánky. Ještě jsem skočila pro paruku. Když jsem přišla domů, tak k obědu jsem si udělala salát s pečivem. Nakrájela veku a připravila chlebíčky. Připravila a prostřela stůl. Trochu poklidila. A šla za otrokem.

„Takže čubko.“ Teď pujdeš semnou nahoru do koupelny a vše si dokonale oholíš. A osprchuješ se. Dva dny ses nemyl… Koukam, že ty té hygieně moc nedáš. Pak přijdeš zamnou do obýváku ano?“ “ Pani vždyť jste mě odtud nepustila, tak jak bych se mohl umýt. A ano je mi to jasné.“ Vlepila jsem mu facku. “ Neodmlouvej! A dělej.“ Zvedl se a on šel do koupelny a já do obýváku.

Zhruba za hodinku a půl přišel. „To jsi si tam ještě honil ne?“ „Nehrál madam. Omlouvám se.“ Přišel ke mně a byl zcela nahý. Polibil mi obě nohy. „Tak tohle si oblékni.“ Hodila jsem po něm tašku s parukou, botami, šatami a punčoškami. Když se do toho konečně nasoukal vypadal dobře. Jako čubka. „A teď si klekni a pojď sem.“ Klekl jsi. A já seděla na gauči. „Tak a teď tě namaluji. Ty moje malá čubičko.“ Dala jsem mu make-up, pudr stíny umělé řasy k tomu dokreslila obočí a vše to podtrhla červenou rtěnkou.

Poté jsem se šla převléknout. Vzala jsem si černé mini  šaty bez ramínek a k tomu vysoké černé lodičky na jehlových podpatcích. Vlasy si nechala rozpuštěné. Namalovala se. Pak šla za mou čubičkou.

„Takže čubko. Je půl sedmé. Mé kamarádky mají přijít o půl osmé. Chci aby jsi nás obsluhoval a odělal cokoliv budou chtít. A varuju tě! Jestli neuděláš jedinou vec, jen jednu, tak pak jsi bez jídla i zítra a pozítří a ktomu ještě dostaneš takových ran, že budeš rád, když neztratíš vědomí! Je ti to doufám jasné že?“ „Ano paní.“ „A neboj se.

Všechny o našem D/s vztahu ví, některé jsou také dominy. Možná si ssebou některá vezme svého subíka nebo subinku. Vtom případě by jsi měl vlastně i kliku….Nó tedy jak se to vezme.“ „Ano paní. To by bylo od nich moc hezké.“ „Teď přines ten tác s chlebíčky na stůl i stím morgenem a sektem. Jo a pak ještě skleničky.“ „Ano paní.“

Přinesl všechny ty věci a uspořádal je na stůl. „Tak a teď si tu sedni na pohovku a čekej.“ „Ano paní.“ Sehnul se a políbil mi nohy. Za nedlouho zvonila Simona. „Ahoj.“ Pozdravila jsem ji a pozvala ji dál. „Ahoj.“ Vešla a objala mě. Simona je blondýna s vlasy po ramena. Měří asi 170 centimetrů. Sice má menší zadek, ale za to čtyřky prsa. Na sobě měla černé uplé tílko a džínovou mini sukni.

„Pojď se posadit. Kdyby jsi cokoli chtěla řekni si čubce.“ „Jojo děkuju moc.“ Během půl hodiny přišla i Petra. Petra byla menší, dlouhovlasá brunetka, která měla zvlněné vlasy, moc jí to slušelo. Měla hezký zadek a prsa dvojky.

Na sobě měla červené korzetové krátké šaty.“Ahoj.“ Řekla. „Ahoj zlato. Kdybys cokoliv potřebovala, tak řekni mé čubce ano?“ „Jojo jistě. Díky.“ Šla si také sednout. A já šla hned za nimi. „Dlouho jsme se nevidšli co?“ Zeptala se Simona.

„To ne no.“ Odpověděla jsem. „A tak, co dnes podniknem?“ Zeptala se Petra. “ Popijem. A co si takhle trošku užít?“ Holky se jen zasmály. Petra mě pohladila po tváři a dala pusu. „Myslíš nějak takhle puso?“ „Hele a co já?“ Zahihňala se Simona a dala mi taky pusu. S Petrou jsme se začali líbat. Začala mi sahat na prsa. Simona se líbala s čubkou. Simona mi začala sundávat šaty. Mačkala mi kozy a sundala podprsenku. Lízala a cucala mi bradavky. Otrok Simoně už lízal kundičku a ona byla celá nahá. Svlékla jsem Simče šaty.

Neměla podprsenku. „Kočičko sedni si prosím na zem na otroka.“ „Dobře puso.“ Odpověděla. Sundala jsem Petře kalhotky a začala ji hladit po pipince. Dráždila ji klitoris. Poté ji strčila dva prsty do kundičky. Slyšela jsem Simonu, jak nahlas vzdychá a přestala ji prstit kundu.

„Simi, ty malá děvko, co s ním šukáš? Pojď mě radši vyprstit.“ Simona se zvedla z otroka… Sedla si vedle mě na pohovku a sundala mi kalhotky. „To seš tak nadržená jo?“ Jen jsem se usmála. Klekla jsem si na čtyři a to samé i Petra se Simonou. Já prstila kudničku prdelaté brunetce a mě prstila moje bloňďatá děvka.

Mohlo by se vám také líbit
Erotická povídka: Krvavá paní 2 2/2
Erotická povídka: Krvavá paní 2 1/2
Erotické povídky: Zvrhlá jeptiška 2/2
Erotická povídka: Zvrhlá jeptiška 1/2

Přidej komentář

Pošlete tento článek e-mailem: