Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Na křídlech motýlů

Erotická povídka: Na křídlech motýlů

Včera byl vážně šílený den a tak jsem si řekla, že se večer musím něčím potěšit…a jelikož venku sněžilo a já si chtěla připomenout blížící se jaro, padl mi do oka motýlek.

Přinesla jsem si ho domů a uložila na noční stolek. Připravila si večeři, otevřela láhev vína. A se sklenkou dobrého vína se naložila do vany.

Krásně uvolněná a odpočatá z vany jsem si lehla do postele, aby mohl motýlek odvát ty poslední zbytky šíleného dne.

Dala jsem baterky do ovládání. Snadným pohybem zapnula jisticí gumičky kolem stehen, urovnala motýlka tak, aby jeho tykadélka mířila přesně na klitoris. A zapnula první z pěti rychlostí. Intenzita s jakou se mu rozkmitaly tykadélka mě naprosto odrovnala a vystřelila směrem k rychlému orgasmu.

Během pár vteřin kdy mi tykadélka rozmazlovala klitoris jsem byla tak vzrušná, že jsem tekla až na prostěradlo.

Ruce stačily jen přepnout na další stupeň a už hledaly něco, do čeho by mohly zatnout nehty.

Tělem mi projel elektrický impuls, jeden hlasitý vzdech a já už si létala ve slastných výšinách orgasmu. Tato rychlá slast vyvolala jediné, to že chci přídavek, ještě, chci zjistit, co se mnou udělají jeho další tři funkce.

Zapnula jsem opět nejnižší stupeň, chytila rukou gumičky na stehnech a natáčela motýlka tak, aby mohl poletovat a tykadélky škádlit mé pysky a poševní vchod.

Přidala jsem na intenzitě a nastavila motýlka tak, aby vibrační patronka, kterou má v tělíčku doléhala na poševní vchod.

Svaly se mi začaly automaticky stahovat, pánev pohybovat, a má kundička chtěla být pořádně projetá, v té chvíli už se motýlek koupal v mé šťávě rozkoše.

Jednou rukou jsem změnila vibrace a druhou rukou přesunula motýlka zpět k naběhlému klitorisu. Jen se ho tykadélka dotkly, pohyby boků nabraly na intenzitě, mé vzdechy už nešly utajit a byly silnější a silnější a pak už mi zpoceným tělem probíhala slastná dlouhá křeč.

Povedlo se mu to…naprosto úžasně mě zbavil i těch posledních zbytků nepříjemného dne. Musela jsem si jít dát sprchu, abych ze sebe smyla pot, vůni orgasmu a zchladila rozpálený klitoris a nažhavenou kočičku. Ihned po sprše jsem usnula a mé sny se vznášely na křídlech motýlů.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: