Erotická povídka: Poukouření s bublinkovou vanou

Začnu ti vypravovat novou pohádku… Byls doma sám, znuděně koukal do PC. Najednou někdo zvoní. Otevřeš a ve dveřích slečna. Znáš ji. S jejím příchodem se objevila jiskřička naděje na zábavný večer.

Vejde dál, svlékne kabát a podívá se na tebe všeříkajícím pohledem – „Pojď a vezmi si, co chceš…“. Kdo by odmítl takovou nabídku? Pevně jsi ji k sobě přitiskl, jednou rukou vjel do vlasů a úžasně jí líbal. Ona nadšeně opětovala tvůj zájem.

Přesunuli jste se do pokoje. Cestou jste oba ztratili pár kousků oblečení. Komu to vadí? Nikdo vás nebude celou noc rušit. Vzrušení se pomalu stupňuje, něco jako přímá úměra mezi svlečenými svršky a chutí na něco pěkného. Čím vím svršků je dole, tím větší je chuť se milovat. Do pokoje dojdete oba už jen ve spodním prádle.

Ona má na sobě sexy krajky, to se ti přece líbí. Ale spíše než prádlo tě momentálně zajímá, co je pod ním ukryto. Chceš osvobodit její dmoucí se ňadra z těsného krajkového vězení. Jen háčky s tebou moc nespolupracují.. Chvilka strpení a i tenhle kousek je dole…

Rád by sis to dnes užil jak nejvíc to jde. Chceš ji mít a víš, že ji mít budeš. Že ti téměř nic neodmítne. Tak proč toho nevyužít? Tvoje lehké vzrušení dokáží její prsty, rty a jazyk dovést k vrcholu blaha. Jemným tlakem na ramena já naznačíš, aby si klekla.. V očích vidí tvou prosbu, tvou touhu. Ví, že bude za tu chvilku odměněna. Podvolí se ti. V kleče u kolen tě nejdřív něžně a pak trochu drsněji přivádí k vyvrcholení. Pokojem se rozléhají tvoje nadšené a blažené vzdechy. Krátkými pohledy do očí vidí tvé nadšení. Tohle jsi přece vždycky chtěl.

Trošku unaven neočekávaným příchodem “něžností” se po všem svalíš na postel. Slečna si lehne k tobě. Přitiskne se. Pokračujete v mazlení společně. Polibky všude po celém těle – od rtů, přes krk, její ňadra, bříško… Endorfiny začínají opět pracovat a veškerá možná, byť jen malá únava je pryč. Mazlení vás oba znovu dostává “do varu”. Teď to už bude i ona, kdo si užije. Viš co chce. Víš, že ti nedá spát, dokud to nedostane.

Dneska se ale nemůžete dohodnout, kdo bude velitelem. Ona je rychlejší a první sedne na koně. Nebráníš se. Aspoň chvilku ne. Necháš ji se rozdovádět. A pak.. Pak chceš být zase ty pánem situace. Navrhneš polohu zezadu – jak to máte oba rádi. Ale dnes, rozdováděn její chtivostí a hravostí, chceš aby to bylo trošku jiné. Při velmi důrazných přírazech, kdy si užíváš její chvějící se tělo a vzrušené vzdechy, jí zezadu chytneš za vlasy. Jen ať ví, kdo je tu pánem. To vžene do vás obou novou energii…

Pokračování…

Oba si to evidentně velmi užíváte. Vzrušené chvění těl ve víru vášně, vzdechy tiché i hlasité, podle intenzity tvého přirážení. Víš, že jsi ji uspokojil. Že je šťastná. Oba udýchaně padnete zpět do polštářů. Položí si hlavu na tvou hruď a něžně se tulí.. Chvilku si odpočinete. Venku se mezitím pěkně setmělo.. Do oken svítí jen pouličné lucerny, doma je tma – přítmí. Slečna se zvedne a jde se napít do kuchyně. Ve světle lucerny vidíš jen siluetu její nahé postavy. Zamyslíš se.. Po chvilce si uvědomíš, kde je tak dlouho? Zvedneš se a jdeš za ní.. Najdeš ji zasněně koukat z okna.

Tiše k ní příjdeš, obejmeš ji kolem pasu.. Možná je v tom i trocha touhy chránit tu nahou, zamyšlenou a hlavně svolnou dívčinu. Znovu se vrací tvoje vzrušení. Líbáš ji. Tohle jí samozřejmě probere ze snění. Tiskne se k tobě. Teď jste oba opět naladěni na stejnou vlnu – vlnu milostnou. Proč ne? Pár kroků od vás je další místo, kde se můžete oddat vášni. Proč všechno odbýt jen v posteli? Vysadíš si ji na linku a společně se oddáváte rozkoši.

Ejhle. Na lince se zřejmě připravovalo něco dobrého a v té tmě jste si toho nevšimli. Oba jste upatlaní od potravin neznámého původu. Komu by to ale v zápalu vášně a milostného zápasu vadilo? Jenže teď, když je po všem, jste si toho všimli. Nabízí se jednoduché řešení – sprcha. A protože v dnešní době se má šetřit a voda je drahá, dáte si ji společně. Navíc je to velmi zajímavé místo na pokračování vašich hrátek.

Svlečení už jste, takže není co řešit. První vleze do vany ona. Voda je její živel.. Kapičky horké tekutiny stékají po jejím těle. Pára lehce mlží viditelnost.

Chceš to vidět a nechceš stát v chladu, takže se k ní záhy přidáš. Teď je na řadě mýdlo. Proč se namáhat sám, když vedle tebe stojí šikovný druhý člověk. Navzájem si přece můžete pomoct. Ona namydlí tebe, ty ji. Chladný gel se na rozžhaveném těle (je to ještě tím sexem a nebo už tou vodou?) mění v jemnou pěnu. Její ruce kloužou po celém tvém těle. Přece nevynechá ani kousíček. U jistých partií je však pečlivější než jinde. A to se ti líbí. Vzrušuje tě to.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: