Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Otrok v mém vězení 2

Erotická povídka: Otrok v mém vězení 2

Po obědě jsem zašla do města. Koupit nějaké nové šaty a lodičky. Když jsem přišla domů. Okamžitě jsem dala nové oblečení na postel. Nandala zbytky zeleniny dala uvařit bramborové slupky a okrájené tlusté maso z mého oběda.

Když se vše uvařilo. Nandala jsem to do psí misky a šla za otrokem. “Tak ty špíno. Tady jsem ti připravila oběd.” A položila jsem talíř na zem k posteli. “Tak šup. Jez ty nevděčnej parchante!” “Ano paní omlouvám se. Děkuji, že na mě tak myslíte.” Políbil mi nohu. “A pití dostanu také?” “Zapomeň!… Noo i když dobrá.” Uchechtla jsem se.

“Mnohokrát děkuji paní. Máte to moc dobré.” Složil mi kompliment. ” Já vím otroku. Lehni si na postel.” Přestal jíst a lehl si. Sundala jsem si kalhoty a kalhotky. A dupla mu na ptáčka. ” To máš jako odměnu jen, abys věděl.” Sykl bolestí a chytl si ho poté rukami. “Děkuju!. “Děkuju co? Co jsem tvoje!” “Paní. Děkuji mnohokrát paní a omlouvám se.” Klekl si na čtyři a začal mi líbat nohy. “Smím poníženě poprosit o trest v podobě výprasku?”

“Ráda ti toto přání splním. Dostaneš 50 ran. A budeš počítat a za každou ránu poděkuješ. Tak základní poloha a čekej.” “Ano paní.” A políbil mi nohu. Přišla jsem a on tam stále čekal. Tak jak jsem řekla. Hezký pohled. “Tak a teď kleknout na čtyři. Poslechl. Přišla jsem k němu napřáhla se. A dala mu ránu. “Jedna. Děkuju paní.”

Dala jsem mu vetší a další. ” dva…pět…deset…šestnáct.. dvacet. Děkuji paní. Už začal sykat bolestí. “Sklapni! A počítej dál. Už mě pálila ruka a tak jsem si vzala pásek. Udeřila jsem. ” “Dvacet pět….třicet jedna. Děkuji paní.” Už měl nádherně rudý zadeček. “třicet osm… čtyřicet. Děkuji paní.”

Už jen bolestí šeptal. A při výprasku křičel. To bylo tak moc vzrušující až jsem z toho tak moc naddržená. “Zbytek za chvilku. Teď lehnout na záda! Hned.” “Ano paní.” Poslechl. A šla jsem k jeho hlavě a dala mu na políbení mou nohu. Poté šla a sedla si mu kundičkou na obličej. On ústa otevřel. Začala jsem mu tam čurat. Až nestíhal polykat a má moč mu tekla po obličeji na jeho postel. “Tak tady máš to pití, co jsi chtěl. Otroku.”

Slezla jsem z jeho obličeje a on poděkoval. Dala jsem mu políbit mou nohu. “A teď mi ji olízej do čista.” Byla jsem už tak mokrá a ještě ta moč. To si pochutná! Sedla jsem si na jeho obličej. A začla jsem mu přitom honit. Moc hezky mu stál. Jak mě lízal. Začala jsem vzdychat. Umí krásně lízat. Jakmile snížil intenzitu. Zmáčkla jsem mu čůráka. Zvedla jsem kundičku, aby se mohl nadechnout. Poté se opět posadila. Lízal dál. ” Och! Ještě víc. Dělej!”

Přitom jsem ho bila přes jeho ptáka. Už jsem to nemohla vydržet a udělala se. Vše to ze mě slízal všechnu tu šťávičku. Zvedla jsem se. Sedla si mu mezi nohy a začala mu honit. Strčila mu nohy k puse, aby je mohl lízat a líbat. “Děkuji paní.” Leskla se mu pusa od mé šťávičky. Když mu vněm zacukalo.

Přestala jsem. “Ale paní… Vždyť jsem z toho nic neměl.” To mě ale nezajímá. A snes to! A pak se otoč na čtyři.” Nabral si mrdky na prsty a dal je do pusy. Hodil znechucený pohled. Jen jsem se ušklíbla. Poté si stoupl na čtyři. “Počítej!” Prdelku měl pěkně rudou. Mu tam ještě nějakou chvilku vydrží. Pohladila jsem mu ji. “Krása, že?” Otázala jsem se. ” Ano paní. Jste moc šikovná.” Udeřila jsem velkou ránu. “Jedna…tři. Děkuji paní.”

Vzala jsem pásek. A dala mu ránu přes záda. Vykřikl. “Čtyři… osm. Děkuji paní.” Poslední dvě rány byli přes zadeček. “Zítra mám pozvaných pár kamarádek, tak se budeš chovat slušně a s úctou jako ke mně. Jasné? A jako výstrahu dnes už nedostaneš pokud to zvořeš nenajíš se ještě pár dní. A vtom případě si mě nepřej!” Sbalila jsem si věci a odešla. Zamkla sklep.

Tato povídka je založena na reálných zážitcích – Terika.

You may also like
Erotická povídka: Krvavá paní 2 2/2
Erotická povídka: Krvavá paní 2 1/2

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: