Erotická povídka: Procházka kolem rybníka

Při procházce kolem rybníka ji klesající slunce, které se odráželo od hladiny, lákalo se vykoupat. Rozhlédla se, jestli kolem nikdo není, vysvlékla se do naha a pomalu vstoupila do studené vody. Uplavala pár temp a vracela se ke břehu. Sedla si do trávy a vystavila tvář a celé tělo hřejivým slunečním paprskům. Zaklonila se, opřela se o lokty a pokrčila nohy s mírně rozevřenými koleny. Ležela přímo proti slunci, které ji zcela oslňovalo. Zavřela oči, uvolnila se a měla pocit, že je tu úplně sama. Paprsky ji hřály mezi stehny na podbřišku, začala být vzrušená a jemně si pohladila kundičku, která tím laskáním znovu zvlhla.

Probrala se z dřímoty, začala vstávat a oblékat se. Obešla rybník k protějšímu břehu. Najednou uslyšela divné funění. Se zatajeným dechem se tam podívala. Ke svému překvapení uviděla chlapa, jak sedí přímo proti místu, kde před chvílí ležela ona. V jedné ruce držel mobil a díval se na jeho obrazovku a ve druhé měl svůj ztopořený žilnatý penis a divoce si ho honil. Ten pohled ji upoutal. Bylo jí úplně jasné, co jej tak rozohnilo. Teď si jen ve šmírování prohodili role. Přistoupila blíž, ale on si toho ani nevšiml. Dostala strašnou chuť olíznout jeho lesklý žalud a nasednout na něj, aby ji zbavil napětí, které cítila v klíně.

„Můžu ti pomoct?“ zeptala se chraplavě. Zvedl k ní zamlžený překvapený pohled. Klekla si k němu, přičichla si a z té vůně se jí zatočila hlava. Olízla kapku na špičce žaludu a potom ho vsála celý do pusy. „Jo, to je skvělý, kuř!“ pobízel ji. Z ruky mu vypadl mobil, na jehož obrazovce si všimla poněkud rozmazaných fotek svých rozevřených stehen a kundičky focených s co největším přiblížením. „Ukaž mi ji, chci ji vidět zblízka“, zasípal mezi vzrušenými vzdechy, když uviděl, že se dívá na obrazovku mobilu. Vytáhla si jeho penis z pusy a přejela mu jazykem od kořene ke špičce, jako by to byla zmrzlina. Usmála se.

Sedla si proti němu, vyhrnula trochu sukni, roztáhla pokrčené nohy a jednou rukou odtáhla kalhotky stranou. On jí opatrně prostředníčkem zakroužil kolem klitorisu, a když tiše zasténala a zavřela oči, přejížděl jím po kundičce a nakonec celý prst zasunul dovnitř. Chytla ho za hlavu a naznačovala mu, že se má sklonit k ní. Jazykem a rty jí dráždil poštěváček a prostředníčkem narážel zevnitř do stěn pochvy. Přestala se úplně kontrolovat a nahlas sténala. Blížila se k vrcholu.

„Šukej mě!“, řekla mu polohlasem. „Prstama?“ tázavě se na ni podíval. Zavrtěla hlavou. „Tím svým nádherným čurákem.“ Sedla si na něj obkročmo, nazvedla se a zasunula si jeho penis do pochvy. Stačilo se párkrát zavlnit v bocích, kundička se jí začala svírat a ona neartikulovaně zakřičela. On si ji několikrát nabodl na svůj penis a pak zařval, prudce ji zvedl v pase a odhodil od sebe. Penis mu vyklouzl a postříkal jim oběma břicho. „No nic, půjdeme se znovu vykoupat“, řekla mu, když se trochu uklidnili.

Najednou se z břehů okolo ozvalo několikeré obdivné hvízdnutí.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: