Erotická povídka: Privátní masér jeho prostaty

Svátek svatého Valentýna se blíží a tak jsem pomalu začínala přemýšlet, čím Petra překvapím. Na doporučení kolegyně jsem vybrala speciální vibrátor pro pány a jejich prostatu. Je vyroben z šedého plastu a na konci trošku ohnutý, aby přesně padnul na pánskou prostatu.

Sama jsem byla zvědavá, co na to Petr řekne a byla jsem nadšená, jak mám několik dní dopředu připravené překvapení. To bych ale nesměla být zvědavá a hračku si doma prohlížet. Když jsem totiž zkoumala intenzitu vibrací a jejich ovládání, abych byla na Valentýna pořádně připravená a měla vše nastudované, objevil se mi Petr za zády.

Nejprve se podivoval, že jsem si vybrala tak malou a jednoduchou hračku, poté, co jsem mu ale vysvětlila, že není pro mě ale pro něj, se mu už tak malá nezdála…

Bylo na něm vidět, že je trochu zaražený, ale na druhou stranu i zvědavý, zda je pravda to, co se o prostatě a jejím dráždění říká.  Abych Petra naklonila na svoji stranu, slíbila jsem mu, že si na sebe obleču jeho oblíbený obleček.

Než jsem se stihla převléknout, byl už Petr v ložnici a čekal na mě. Po hodně dlouhé době jsem měla možnost zase ovládat vibrátor já sama a tak jsem si to také pořádně užila. Povalila jsem Petra na postel a rukou mu jemně masírovala penis.

Když jsem se otočila a vystrčila na Petra svůj zadeček v síťovaném overalu, stál mu okamžitě pevně v pozoru. Jazykem jsem mu přejela přes žalud a celý penis si strčila do pusinky.

Petr orální sex miluje, a tak rukou jsem mu přejížděla po stehnech a masírovala varlata. Postupně jsem si ho i připravovala na anální sex. Na svůj prstík jsem si dala dostatečné množství gelu a strčila mu ho do zadečku a druhou rukou jsem mu honila toho jeho macka. Petr byl úplně v transu.

Já sem taky samozřejmě měla chuť na sex tak jsem si na něj nasedla zády jako na koníčka. Na Petrovi jsem si krásně hopsala a připravovala se, že mu tu vibrující hračku strčím do zadečku. Vibrátor je stejně tlustý jako můj prst, takže to nebyla žádná velká změna.

Když jsem vibrátor zapnula, měli jste slyšet, jak Petr zasténal blahem. Já jsem si užívala Petrův penis a on měl mojí vlhkou vagínku a ještě análek. Bylo jasné, že už to dlouho nevydrží. Sténal tak nahlas, že se každou chvíli udělá. Všechno sperma nastříkal do mě a jen ležel.

Byl tak hotovej, jak jsem ho ještě nikdy neviděla. Když se vzpamatoval, tak říkal, že řeči, které se nesou o masáži prostaty jsou rozhodně pravdivé a že její stimulaci od toho dne zařazujeme mezi naše pravidelné aktivity…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: