Erotická povídka: S červeným mazlíkem v posteli

Přinesla jsem si domů krásný, červený, 20 cm dlouhý vibrátor. Barvička je fakt krásně rudá a jsem sama zvědavá, co takhle plastová věcička dokáže. Jelikož jsem nechtěla být ochuzena o vibrace tohoto krasavce, nezapomněla jsem ani na baterie a tak mohu jít hned testovat.

Ovládání vibrací pomocí kolečka je velmi jednoduché. Začnu u té nejnižší a pomalu přidávám kolečkem na maximum. Vibrace jsou tak silné, že mi vibruje úplně celá ruka, tak to je síla.

Navíc zjišťuji, že tenhle šikula je vodotěsný. A tak co jiného s ním dělat, než jej otestovat ve sprše. Po tomto zjištění hned mizím v koupelně a těším se do vany. Jsem doma sama a tak si napouštím horkou vodu až po okraj a zapínám rádio.

Jsem uvolněná a natěšená zároveň, červenou hračku vůbec nedávám z ruky. Zapnu vibrace a přejíždím s vibrátorem po celém svém těle. Je to moc příjemný pocit jen tak v klidu relaxovat a starat se jen o svoje blaho, přesto myslím na Petra, jak by mě teď líbal po celém těle a rukou mi dráždil prsa.

Vibrátor pomalu vsouvám do mé nažhavené dírky. Vibrace plynule přidávám a zase ubírám. Dráždím sama sebe a chci víc a víc. Rukou si přejíždím po klitorisu a nechávám se unést tím, jaká je to nádhera.

Můj nový červený mazlík vibruje jako o život a já zrychluju čím dál tím víc. Potichu sténám a užívám si každou vibraci. Najednou se otevřou dveře od koupelny a já se samozřejmě strašně vylekám.

Když se alespoň trochu vzpamatuju, vidím ve dveřích stát Petra s potutelným úsměvem na tváři, jak mu dochází, co jsem v koupelně právě dělala.

Trochu mi vyčte, že jsem nepočkala na něj, ale vidím, že to nemyslí vážně. Tím spíš, že s každým dalším jeho slovem postupně mizí jednotlivé části oblečení a než se vzmůžu na jakoukoliv odpověď, je nahý a navíc u mě pod vodou.

Uvědomuji si, že jsem v tom šoku ani nestihla vibrátor vyndat z mojí mušličky a už cítím, jak se mi Petrův klacek dobývá do prdelky. Ohnu se a rukama se přidržuju zdi. Petr si vzal i mého nového mazlíka a dělá mi to s ním sám.

Pomalu přirážím zadečkem a pomáhám Petrovi s vibrátorem. Slyším Petra sténat. Pevně si mě rukama chytne za boky a přiráží. Já si užívám s mojí hračkou a vibrace dávám na maximum.

Dalo by se říct, že vibruji celá. Koupelna se otřásá v základech a sousedi budou zase nadávat, ale kašlu na to. Cítím na Petrovi, že už brzo bude. Otočím se na něj a kleknu si k jeho chloubě, rukou si to stále dělám vibrátorem a do pusy si vezmu jeho zbytnělý penis.

Dráždím mu jazykem žalud a rukou přejíždím po celé délce jeho macka nahoru a dolů. Svůj vibrátor vyndám z mušličky a přiložím ho k Petrově prdelce. Cítím jeho vzrušení a napjaté očekávání, co bude.

Vibrátor pomalu vsouvám na kraj jeho zadečku a přitom mu olizuji penis. Teď už to Petr opravdu déle nevydrží a tak čekám, až se mi udělá do pusinky. Na jeho nahořklé sperma jsem opravdu nemusela dlouho čekat.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: