Erotická povídka: Kamarádka mojí mámy

Jako náctiletý jsem toužil po kamarádce svojí mámy. Byla ode mě o 10 let starší, takže měla zhruba pětadvacet let. Menší, štíhlá, dlouhovlasá brunetka s parádním zadkem a smyslným pohledem.

Samozřejmě jsem neměl šanci, byl jsem uprostřed puberty. Jediné co mi zbývalo, bylo představovat si, jaké by to bylo, kdyby po mně toužila stejně jako já po ní. Jaké by to bylo, kdyby se stavila za mámou na návštěvu, a já bych se ocitl sní na chvíli o samotě.

A ona mi věnovala sexy svádivý pohled, po kterém je jasné, že jdeme  rovnou do ložnice, a tam si to tajně rozdáváme. Máma ji hledá, až jí nakonec najde.

Najde jí na čtyřech ve své vlastní posteli, a její syn jí klátí do zadku.

A my nepřestáváme. Máma se vzpamatuje ze šoku, a přidá se k nám. Začne se s ní líbat a lízat bradavky. A já je obě střídám, dokud se jim neudělám na obličeje. V každém mém pohledu na ní jsem jí tuto představu věnoval.

Jenže doba plynula a máma se s ní už tak často nestýkala. A poté se přestaly navštěvovat úplně. Pouze si občas volaly. Postupem času jsem na ni zapomněl i já.

Mezitím jsem dospěl a konečně jsem se stal ne-panicem. Poté následovalo šukací období, kdy jsem si vyzkoušel takové praktiky, že i drsné porno filmy by se styděly. Měl jsem prostě štěstí na holky, nymfomanky. Po tomhle jsem nabyl dojmu, že mně žádná nemůže ničím překvapit. A taky že nepřekvapila.

V mých pětadvaceti jsem se usadil a s přítelkyní jsme přivedli na svět dvě děti.

Žili jsme příkladně jako rodina, až do dne, kdy jsem jí po letech znovu potkal.

Přímo u našeho bydliště se nachází restaurace, kde slavila narozeniny. Díky zákazu kouření ve vnitřních prostorách společně s několika kamarádkami vykuřovaly před restaurací. Já jsem se vracel s rodinou z výletu, a zmíněnou restauraci nemůžeme při cestě domů minout.

Naše pohledy se střetly. Posílená alkoholem ke mně přiběhla a objala mně. Ptala se jak se mám, a že slaví narozky a zda nedorazím do klubu, kam mají poté s kamarádkami namířeno.

Před přítelkyní jsem samozřejmě rezolutně odmítnul, ale nemyslel jsem na nic jiného, než jak se vymluvit, že musím večer z domu. Jednoduše jsem počkal, až všichni usnou, a potichu se vykradl z bytu. Nastartoval jsem auto a namířil si to přímo do toho klubu.

A byla tam! Na sobě měla žluté krátké šaty, perfektní makeup a v sedmatřiceti byla snad ještě více sexy než tehdy.

Ač vdaná, hned se na mně vrhla a celkem nepokrytě po mně vyjela.

Klub byl plný lidí, ale jak se říká, že pod svícnem je největší tma, tak to prostě platí. Přece jen jsem jí raději odvlékl na záchody a tam jsme se vášnivě líbali. Po chvíli sjela dolů a rozepla mi kalhoty. Nejdříve simulovala orál přes trenýrky.

Následovala nejlepší kuřba v mém životě. Věděl jsem, že je to pravděpodobně naposledy, kdy si s ní můžu užít. A tak jsem se nedržel zpátky.

Chytil jsem jí za její dlouhé vlasy a šukal jí do pusy, a to pěkně dlouho. Když se jí začala roztékat řasenka po obličeji, zvednul jsem jí, otočil zády k sobě, a vzal jsem si jí zezadu. Byla mokrá jak nejvíce to jde. Po několika minutách jsem jí zase poručil orál.

Tvrdé šukání do pusy střídal anál a tak stále do kola.

Ona si to užívala a chtěla stále více. Penis mi stál a byl tvrdý jako beton, ale byl to ten stav, kdy se neuděláš ani za mák. Což se hodilo. Tekl ze mě pot proudem. Vytáhnul jsem z kapsy mobil a začal jsem si to natáčet.

Přece jen jsem si to chtěl zdokumentovat na památku. Ona začala mluvit jako děvka z porna, užívala si to natáčení snad více než já. Což mně vzrušilo natolik, že jsem jí chytil oběma rukama za vlasy, a dusil jsem jí pérem a mrdal do pusinky, až jsem se jí udělal na obličej, postříkal jsem jí ty její žluté šaty a poté se nechal vysát do poslední kapky.

Když jsem si zapínal poklopec, poděkovala mi.

A nabídla, že můžeme spolu takhle mrdat pravidelně. Což se taky děje. Od toho dne už uběhly dva roky.

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: