Erotická povídka: První lesbický sex

První sex… na tom by možná nebylo nic až tak zajímavého. Pokud však jde o první milování mezi nejlepšími kamarádkami, dostáváme se do mírně exotičtějších dimenzí. Ale to nemusí být na škodu, ne? 

Nikdy mě nějak nepřitahovali kluci. Znala jsem jich spoustu, ale nikdy jsem neměla s nimi erotické sny. Zato moje kamarádky v nich vystupovaly často. Z počátku to bylo jen takové nevinné pošťuchování, polštářové bitvy v nočních košilkách.

S postupem času již bez spodního prádla. Dotýkala jsem se jejich rtů, hladila jsem jejich bradavky. Prsty jsem dráždila jejich klitorisy a jazykem jsem si hrála s jejich pysky.

A nejúžasnější na tom bylo to, že ony mi pak dělaly to samé. Znaly moje erotogenní zóny, a tak jsem okamžitě dosáhla orgasmu. Ááchch. Byla to krása. Ale jen ve snu. Tedy, až do včerejška.

Už jsem to nemohla vydržet. Už dávno jsem si to přiznala. Přitahují mě holky. Jsem lesbička. A jsem nadržená. Zavolala jsem kamarádce Ireně, a jakoby mimochodem jsem se zmínila o tom, že jsem si půjčila zajímavý film a jestli bychom si neudělaly filmovou noc s přespáním u nás doma.

Dočista mi ztvrdly bradavky, když řekla že je to dobrý nápad. Dnes večer, nebo nikdy. Než bude večer, musím sehnat ještě jednu věc.

Irena přišla včas. Šla jsem udělat popcorn. Pustily jsme si film a koukaly se na něj. Už ani nevím, co to bylo. Měla jsem hlavu jiných věcí. Ireny. Buď teď, nebo už nikdy. Opatrným pohybem jsem se dotkla její nohy.

Ona se jen usmála a dál sledovala televizi. Po chvilce jsem pomalými pohyby směřovala se svou rukou k jejímu rozkroku. Podívala se na mě. Upřeně jsme na sebe hleděly. Ani jedna z nás již film nevnímala.

Soustředily jsme se jen jedna druhou. Irena náhle řekla: „Konečně.“ Zvedla se, vzala mě za ruku a vydaly jsme se do mého pokoje.

Na to, co se dělo pak, nikdy nezapomenu. Pomalými, ale odhodlanými pohyby jsme se navzájem svlékly. Líbaly jsme se. Vášnivě. Těla jsme přitom měly na sobě tak nalepená, až se moje bradavky dotýkaly jejích. Měla je krásně ztuhlé. Pak mi jazykem přejížděla z jednoho pysku na druhý. Netrvalo to dlouho a v mé dírce zmizel její ukazováček.

Rychlými pohyby ho vytahovala a zase zasunovala. Ven, dovnitř. Ven a zase dovnitř. Zrychlovala. Óómm. Ááách. Začala mi vlhnout kunda. „Máš Robertka?“ zeptala se mě něžně Irena. Kývla jsem na souhlas a z krabice jsem vyndala černý vibrouš. Irena ho zapnula a vrazila mi ho do zadečku.

Vibrující přístroj mi dělal vskutku dobře, jako ostatně všechny mé erotické pomůcky, které občas do svých hrátek zapojuji. Ale ještě lépe mi bylo z toho, že prožívám svůj první lesbický sex. Byla to nádhera.

Ležela jsem nahá v posteli. Vedle mě se choulila taktéž nahá Irena. Podívala jsem se na ni, usmála jsem se a pohladila ji po černých vlasech. Spala. Ale tvářila se nesmírně spokojeně. Mně bylo taky dobře. Sen se stal skutečností. Nebála jsem se toho, že už takové sny mít nebudu. Už jsem je nepotřebovala. Už to byla pravda.

Stala jsem se lesbičkou a už o tom nepotřebuji snít, už to budu bezstarostně prožívat. To je lepší. Našim se to asi moc líbit nebude, ale já jsem spokojená a Irena snad bude taky. Náhle jsem zahlédla, jak má láska otevřela oči. Usmála jsem se na ni. „Byla to krása.“

„Ano, to skutečně byla,“ usmála se, „na podobné filmy bych se vydržela koukat celý život.“

„Co nám k tomu brání?“ já na to.

„To je taky pravda,“ ušklíbla se Irena a políbala mě.

Znova jsme se pustily do sexu, ale už v tom bylo něco víc než po prvé. Už to bylo napořád.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: