Erotická povídka: Mořská panna

Nevím, jestli to máte, stejně jako já, ale ve mně se s jarem probouzí romantická stránka mé povahy.

Mám ráda tu fázi oťukávání se s novými milenci, tu dobu před prvním sexem. To mrazivé sexuální napětí, které způsobují dotyky, polibky. Čekal mě náročný pracovní víkend a tak jsem si v pátek, když jsem odcházela z práce, do kabelky přihodila masážní olej abych si v sobotu až skončím, mohla dát horkou vanu s trochou oleje a uvolnit a rozmazlit unavené tělo.

V sobotu ráno, jsem v rychlosti vzala tašku a hurá, pracovat na novém bytě. Ze zápalu tapetování mne vytrhl telefon. Mužský hlas v něm, mi sdělil způsobem, který nedovoloval nic jiného než souhlas, že mne v osm vyzvedne. Těšila jsem se na klidný večer a vanu, ale žena míní, muž mění.

Otevřel dveře od bytu a řekl: „Koupelna je tam, dej si vanu, pokud chceš.“  Ten chlap mě dosty přihodila masážní olej, abych si v sobotu až skončím, mohla dát horkou vanu s trochou oleje a uvolnit a rozmazlit unavené tělo.

V sobotu ráno, jsem v rychlosti vzala tašku a hurá, pracovat na novém bytě. Ze zápalu tapetování mne vytrhl telefon. Mužský hlas v něm, mi sdělil způsobem, který nedovoloval nic jiného než souhlas, že mne v osm vyzvedne. Těšila jsem se na klidný večer a vanu, ale žena míní, muž mění.

Áává! Strohý i mazlivý je, když to nečekám. Poslechla jsem ho a odešla do koupelny i s kabelkou, ve které byl nádherně voňavý olej. Jen počkej! Řekla jsem si v duchu.

Po dlouhé sprše jsem si ještě na mokré tělo v podstatě nalila olej. Olej v kombinaci s vodou vytvořil na mém těle třpytivé kapičky. Oděna jenom do třpytu vody vyšla jsem z koupelny. Ten pohled bych si nechala vytesat do kamene. Překvapení, úžas, touha, vůně oleje a naše těla se začala přibližovat.

Sáhnul na mě a sklouzla mu ruka po mém rameni. „Jsi moje mořská panna, chtěná a nádherná!“ Vzal mě do náručí a položil na skleněnou desku jídelního stolu. Pomalu milimetr po milimetru roztíral na mém těle kapičky oleje, nevynechal jediné místečko, jen nohy mi nechal stále spojené u sebe, opravdu jako mořské panně.

Mé smysly už volaly na poplach, jeho doteky mnou projížděly jako elektrické výboje, všechny buňky v těle se spojily a křičely jediné! Cítil, jak čím dál tím více reaguji na jeho dlaně a jdu jim vstříc, po již totálně mastném stole si mě přitáhl, otočil mne na bříško a začal se věnovat se stejnou intenzitou mým zádům.

Rukama zajel do vlasů a pomalu jel dolů, přes krk po ramenou až k loktům, po zadní straně rukou do podpaždí, přes lopatky zpět nahoru a pak jeho palce jeli po páteři dolů. Chtěla jsem se otočit, chytit ho rukama, ale nemohla jsem nic.

Jen se snažit rozdýchat návaly vzrušení. Když jeho prsty jely po páteři nahoru, prohýbala jsem se jak kočka pod jejich tlakem. Z úst mi unikl vzdech, který, jsem neudržela i přes skousnutí rtů.

Ve chvíli, kdy jsem si myslela, že exploduji touhou, mne opět posunul po stole, krásně jsem se klouzala, jak on chtěl. Nožky stále u sebe mi spustil ze stolu a horní polovinu těla nechal na stole. Cítila jsem jeho tělo za svým a nohy mě nenesly.

Ještě chviličku mě dráždil a najednou jsem cítila, jak se jeho penis dotýká mého zadečku a zajíždí níž. Byla jsem tak vydrážděná, že orgasmus mne navštívil po prvním přírazu. Za to on si užíval mé tělo. Svou mořskou pannu, která mu klouzala pod rukama a vpíjela se do jeho těla.

Nevím, jak dlouho jsme byli v říši pan a korzárů, ale ráno jsem se vzbudila vůni čerstvé kávy a můj korzár mne líbal na krk.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: