Erotická povídka: První milování a tvrdá realita

Vždy jsme si svůj první sex představovala naprosto dokonale. Přišel by, až bych byla připravená. Všude po podlaze a na posteli by byly rozházené okvětní lístky z růže. Popíjeli bychom s mým už dlouhodobým přítelem šampaňské a pojídali bychom jahody. Světlo by bylo zhasnuté a jediné světlo by tvořily svíčky položené do tvaru srdíčka. Taková byla moje představa. Realita však byla opravdu jiná.

Stalo se to jeden večer, když jsem se vracela v pozdějších hodinách z hospody. Měla jsem přítele asi měsíc, ale byl to opravdový gentleman.  Teda až do toho večera. Chtěl mě odprovodit až domů a já jsem souhlasila. Došli jsme až k domovním dveřím. Myslela jsem si, že si dáme pusu na rozloučenou a on půjde. Jenže on mě chtěl doprovodit až ke dveřím od mého bytu. V tu chvíli jsem byla šťastná, že chodím s takovým gentlemanem.

Co se ale nestalo pak. Ve chvíli, kdy se za námi zavřely domovní dveře, mě k sobě prudce přitisknul a políbil mě. Nebyla jsem proti. Byl to přeci můj přítel, a tak jsem mu polibky opětovala. On mě pak opřel o zeď a zničehonic si začal rozepínat poklopec. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Řekla jsem mu, aby se zapnul, a že tady na chodbě o panenství rozhodně přijít nechci. Uposlechl mě a zapnul si poklopec. Zbytek však naprosto ignoroval. Zatáhnul mě do sklepa. A tam si znovu rozepnul poklopec. Sladkými slůvky mě začal přesvědčovat, že právě teď je vhodná doba, že si to naprosto užijeme a že jsme oba dva připravení.

Jsem ten typ dívky, která neumí říkat ne. Nebo aspoň nerada odmítá lidi. Svého přítele jsem nadevše milovala, a i když se mi první sex ve sklepě opravdu příčil, bála jsem se, že by mě opustil, kdybych nesouhlasila. Souhlasila jsem tedy. Ve sklepě byla tma. Neviděla jsem ani na špičku svého nosu. Pouze jsem cítila, co se mnou dělá. Rozepnul mi kalhoty a stáhnul mi je až ke kotníkům. Pak mě otočil a opřel mě čelem o zeď. Silou mi zatlačil na záda, abych se co nejvíce ohnula. Klepaly se mi kolena. Měla jsem strach z toho, co přijde.

Ani jsem neslyšela, že by si nasadil kondom. Jen mě chytnul za boky a snažil se do mě trefit. Nějakou tu chvíli se mu to nedařilo, pak ale uspěl. Bez ohledu na mě zastrčil svůj penis, co nejhlouběji to šlo. Musela jsem vykřiknout bolestí. To ho rozčílilo a zakryl mi pusu svou rukou, abych už dál nekřičela. Přes jeho ruku jsem málem nemohla dýchat, ale neměla jsem mu to jak říct.

On ho vytáhnul a znovu ho do mě vrazil. Jeho pohyby se opakovaly. Cítila jsem se hrozně. Cítila jsem se zneužitá. Něco teplého mi teklo po noze. Předpokládala jsem, že to bude moje panenská krev. Můj přítel se ani nezeptal, jestli mě to bolí, nebo jestli se mi to líbí. Prostě mě šoustal a já jsem měla problém udržet se na nohou. Vůbec jsem necítila žádný požitek. Zato on si to naprosto užíval. Vzdychal a mumlal si pro sebe. Myslím, že mě oslovoval kurvičko. Naštěstí nevydržel až tak dlouho. Při posledním zásunu se do mě udělal. Naprosto si ten orgasmus užíval. Vůbec si neuvědomil, že nemá kondom a stříká do mě. Pak si zapnul kalhoty a zbaběle rychle utekl. Já jsem se zhroutila na zem a plakala jsem. Mezitím ze mě vytékala krev a jeho teplé a nechutné semeno. Věděla jsem, že toho parchanta nechci už nikdy vidět.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: