Home > Zajímavosti a inspirace > Erotický veletrh 2016

Erotický veletrh 2016

Tak jako každý rok, i tento se uskuteční pro všechny milovníky erotiky a sexu veletrh věnovaný těm nejnovějším hračkám do ložnice a nejen to. Již v našem minulém článku, který vyšel zhruba před rokem, jsme se podívali na celkem ojedinělou akci u nás a to erotický veletrh. Opakování je matkou moudrosti a proto ani letos tomu není jinak a mrkneme se co tahle akce nabídne.

Obsah článku

Ve zkratce o veletrhu

Erofest návštěvníciTato jedinečná akce bude poprvé nejen o erotice, ale i o módních trendech, plastické chirurgii a dalších souvislostech. Veletrh je cílený jak na jedince, tak i na mladé i starší páry, kteří chtějí poznat novinky ze světa erotických pomůcek. Prezentována bude i plastická chirurgie, vířivky, povzbuzovací a konzumační prostředky, tetování, spodní prádlo i kostýmy. Součástí veletrhu bude i večerní akce plná doprovodného programu. (zdroj: oficiální stránky veletrhu)

Nadupaný program

Hned na začátek je dobré si říct na koho se vlastně můžete na veletrhu těšit, mezi hlavními hvězdami budou – uznávaná herečka Tarra White, odborník Radim Uzel, dále třeba Cythia Vellons, Lady Dee, nebo Angel Wicky.

Hlavní tématem veletrhu budou nejnovější erotické pomůcky a vychytávky, módní přehlídka značkového spodního prádla, soutěže o úžasné ceny, ale také fetiš zóna, škola svádění no a nesmí samozřejmě chybět spousta krásný hostesek i svalnatých promotérů.

Pro návštěvníky je také připravená afterparty kde se mohou těšit na známé DJs, tanečnice i erotickou show. Nebude chybět ani speciální zóna pro dámy a pány, přehlídka krásných žen v Miss erotika 2016, které se mohou účasnit všechny dívky, stačí se pouze zúčastnit castingu (více informací o Miss erotika 2016).

Kdy a kde

Erotický veletrh se uskuteční 12. – 13. listopadu 2016 v prostorách výstaviště PVA Expo v pražských letňanech.

Pro veřejnost budou prostory otevřeny následovně:

Sobota 12. listopadu – 10:00 – 20:00

Sobota 12. listopadu – 19:00 – 04:00

Neděle 13. listopadu – 10:00 – 20:00

Vstupenky v předprodeji koupíte od 150 Kč na místě od 250 Kč – více o cenách vstupenek.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: