Erotická povídka: Poprvé se čtyřmi kluky

Tento příběh se stal v bouřlivém období mého dospívání na střední škole. Jedním z mála kluků, se kterými jsem se často bavila, byl můj devatenáctiletý soused David. Každý den ráno, když šel do školy, se pro něj stavovali autem jeho 3 spolužáci a brávali mě do školy s sebou.

Pak mě vysadili před školou a odjeli do své školy, která byla jen o dva bloky dál. Nebyly to moc příjemné jízdy. Ten kluk, co řídil, se rád předváděl, jezdil rychle a nebezpečně. A ostatní nebyli o nic lepší, než David.

Dělali si ze mne srandu a ptali se, jestli už mám nějakýho kluka, jestli jsem se už s někým líbala a s někým spala. Abych od nich měla pokoj, odpovídala jsem vždycky, že už kluka mám a bezvadnýho. Místo, aby mi dali pokoj, dál se ptali, co už spolu děláme a kdo to je.

Jednoho dne, těsně před prázdninami, jsme zase jeli do školy. Kluci byli tak protivní, že jsem z auta vyběhla, jak jsem nejrychleji mohla. Dveře zaklaply a auto s kvílením pneumatik odjelo.

Najednou jsem si uvědomila, že jsem tam zapomněla svoje věci do tělocviku. Začínalo být horko, slunce pálilo a já jsem se rozběhla za autem. Měla jsem na sobě bílé tričko a minisukni, na nohách tenisky.

Najednou jsem uviděla, že auto nestojí na parkovišti před školou. O kus dál ulice končila, měnila se v jakýsi plácek, z něhož pokračovala lesní cesta k blízkému remízku. Pomalu jsem se proplížila křovím a zaslechla jsem kluky, kteří seděli na kmeni padlého stromu, masturbovali a povídali si o mně, jak se vždycky červenám, když mi dávají svoje otázky, že bych byla dobrá šukna a jestli je to pravda, že mám kluka, což David vyvracel.

Auto stálo opodál mezi stromy se všemi okny dokořán. Rozhodla jsem se, že si jen dojdu do auta pro své věci a s kluky se bavit vůbec nebudu. Vyšla jsem z křoví směrem k autu.

Kluci se hodně vyděsili a snažili se zakrýt to svoje honění. Nevšímala jsem si jich, jen jsem se naklonila do auta oknem a snažila jsem se dosáhnout na pytel se svými věcmi. Pytel byl daleko, tak jsem se ještě víc natáhla.

Najednou jsem ucítila, jak mě někdo chytil za nohy a doširoka je roztáhl. Slyšela jsem Davida, jak říká:

„Tak ty si myslíš, že nás budeš špehovat? To my nemáme vůbec rádi a už vůbec se nám nelíbí, když nás někdo tak vyděsí. Kluci, nezdálo se vám, že Péťa dnes byla nějaká smutná? Asi ji ten její kluk špatně obhospodařuje. Myslím, že bychom ji měli trochu rozveselit a toho kluka zastoupit, že?“

A kluci, že jako jó, že jsou pro každou srandu a že udělají všechno pro mý rozveselení. Pak jim David řekl, že mám ještě málo roztažený nohy, že to jde víc, protože chodím do gymnastiky a jsem na to zvyklá.

Pak se zeptal, kdo půjde první. Začala jsem křičet, ať mě pustí, ale nic si z toho nedělali. Říkali, že když mě může šukat ten můj, proč by nemohli oni taky. Řvala jsem, že nikoho nemám a oni na to, že se to hned uvidí. A jestli jsem ještě panna, že se postarají, abych dnes o to přišla.

Kromě nás nebyl v lese nikdo a slyšet mě nikdo nemohl. V autě bylo hrozný horko, protože stálo na slunci, a proto mi docházely síly. Nemohla jsem pořádně dýchat, protože jsem ležela polovinou těla v autě, rukama jsem se opírala o sedačku a břicho mi stlačoval rám okna.

Místo, aby mě pustili, roztáhli mi nohy ještě víc a David mi odhrnul moji sukni, pod kterou jsem měla bílé bikinky. Slyšela jsem, jak cvakl jeho vystřelovací nůž a pak jsem cítila studené ostří, jak sjíždí po mém zadečku mezi nohy.

Vyděsila jsem se tak, že jsem se strachy, že mě řízne, přestala hýbat. Pak jsem ucítila, jak nůž zajíždí pod mé kalhotky a šmik, a kalhotky, kryjící moji kundičku byly rozříznuty.

Cítila jsem, jak do mne vniká čísi prst. Dost to bolelo, protože do mne vnikal hluboko a já jsem nemohla proti tomu nic dělat. Pak David řekl:

„Nasliň si ho, ať tam jde líp. Chtěli jsme jí udělat radost a nechceme přeci, aby ji to zbytečně bolelo.“

Na to prst opustil moji skulinku, ale hned se vrátil zpět a pomalu zajížděl dovnitř. Zaúpěla jsem bolestí a pokusila se mu v pronikání zabránit stažením svalů.

Jenže zkuste to, stáhnout svaly, když máte roztažené nohy! Čísi nasliněný prst mě hladil po poštěváčku a druhý prst do mne vnikal. Bolelo to, ale bolest se zjemňovala a pak ji vystřídalo příjemné šimrání. Pak nějakej kluk řekl

: „Už vlhne,“ a další „Jo, vidím, už trochu krvácí. Vole počkej, já ji chci o to připravit pérem, ne prstem“, řekl David.

Pochopila jsem, že prst jeho kámoše je ve mně a David se zabývá mým poštěváčkem.

Na to David zavelel „Teď ji pořádně držte,“ a já jsem ucítila, jak se na mne přitlačilo něco většího, jako prst a tato věc začala pronikat do mne.

„Jo, máš recht, je vlhká a nádherně úzká.“

Při těchto slovech mě David chytil za zadeček, silně zatlačil a já jsem myslela, že bolestí umřu.

Vykřikla jsem, ale nikoho to nezajímalo, ani když jsem začala brečet. David do mne pronikal pomalu hlouběji a jeho kamarád zaujal se svým prstem místo na mém poštěváčku. Začal ho intenzivně třít, občas prstem přejel kolem Davidova pracujícího péra a navlhčil si ho. David se pohyboval pravidelně vpřed a vzad, ten druhej kluk masíroval můj poštěváček a já jsem brečela a prosila je, ať mě nechají.

Ještě to sice trochu bolelo, ale začalo převládat příjemné šimrání. David řekl, že jestli nebudu mlčet, ošukají mě naprosto bezohledně a ať se smířím s tím, že dnes poprvé budu mít čtyři kluky v kundě. Že záleží jen na mně, jestli mě to bude bolet, nebo se mi to bude líbit, že se tomu ale stejně nevyhnu.

Pak zrychlil pohyby a najednou se do mne zasunul úplně nadoraz (nedalo mu to práci, protože jsem měřila jen 160cm) a já jsem cítila, jak sebou něco ve mně škube. Pak ho vytáhl a já jsem ucítila, jak ze mne něco vytýká. David řekl „

Vašku, máš ji nádherně připravenou, dej si záležet“.

Pak do mne vstoupil Vašek, který si před tím hrál s poštěváčkem. Začal do mně bušit rychle a rukou poštěváček neustále dráždil. Dělal jakési krouživé pohyby a já jsem začala cítit, jak se mi svírá břicho a to šimrání přechází v záplavu nepopsatelně krásného pocitu. Úplně jsem zapomněla, co se děje, jen jsem si přála, aby to neskončilo.

Zhluboka jsem dýchala a vzdychala, až jeden z těch ostatních kluků řekl: „Ty vole ona má orgáč!“ Nevnímala jsem to, jen jsem se soustředila na maximální prodloužení toho pocitu. Do toho opět mohutné přiražení a pak zase stříkaní do mé pochvy.

Mezi tím už David držel moji levou nohu a Jirka, kterého vystřídal, do mne vnikl. Už jsem moc nevnímala, ale s nadějí, ze TO zažiju znovu, jsem se začala pohybovat proti Jirkovu penisu tak, abych si to co nejvíc vychutnala.

„Venco, mačkej mi koule“, řekl Jirka.

„Aaaaaah, to je onoooo..“, supěl Jirka a vzdychal.

„Když ho do tebe vrazí, uvolni se a když ho z tebe vytahuje, snaž se stáhnout a podržet si ho v sobě. Tak se ti to bude ještě víc líbit,“, říkal David.

Jirka měl asi největší penis, protože každé zasunutí bylo až na konec mé pochvy.

„Mám se do ní udělat? Jasně, jen ji nakrm, ona ještě nemá krámy, o nic nejde.“

Na to se začal Jirka, s koulema ve Vaškově svírající se dlani, pohybovat jako stroj a já jsem se snažila držet s ním rytmus.

Nakonec skončil a udělal se do mne přesně, jako ti dva před ním. Já jsem to nestihla a musím říct, že jsem se těšila ještě na posledního, na Karla. Karel se mne zeptal: “Budeš hodná, nebo budeš dělat potíže?“

Nebyla jsem schopna dělat potíže a odpověděla jsem, že to první. „OK, tak pojď za mnou“, řekl a vytáhl mě z auta. Položil mě na záda do trávy a teď jsem mohla vidět, jak si předchozí tři kluci právě uvolněnýma rukama začínají utírat své zkrvavené penisy. Karel mi skrčil nohy na břichu a opatrně do mne zajel. Teď už se mi to opravdu líbilo.

Karel dělal něco na způsob kliků, přičemž jeho penis ve mně rejdil sem a tam. Stahovala jsem se, jak mi David radil, a těšila se na každé Karlovo přiražení. Z kundičky mi vytékalo klučičí sperma smíšené s mojí krví. Karel mi šeptal, že on, na rozdíl od ostatních mě miluje a že chce se mnou chodit.

Pohybovala jsem se proti jeho penisu a najednou se ve mně začal zase rodit ten nádherný pocit, zažitý před chvílí s Vaškem. Karel to asi vycítil a začal mě šukat pomaleji, potom zase rychleji a já jsem byla v sedmém nebi. A pak to přišlo – exploze v mém bříšku… 

Chtělo se mi křičet blahem, ale jen jsem Karla chytila za boky a naznačovala jsem mu, ať nepřestává. Nakonec se i on udělal, ale nevytáhl se ze mne. Jen se nade mnou sklonil a bez varování mě začal líbat. Dělala jsem totéž, co on a tak jsme tam tak leželi, on v mé kundičce a líbali se a líbali.

Kluci na to koukali a pak Vašek řekl:

„Měl bych ještě chuť na jedno kolo. Jo jo.. Nebylo by to špatný.“

I já jsem si to myslela, ale nic jsem neříkala. Vašek si lehl do trávy, penis směrem k obloze a řekl:

Tak, teď si na něj sedni.“

Opatrně jsem si nad něho klekla a pak se pomaloučku na penis nasunula.

„A teď je to na tobě, dělej, co umíš.“

Začala jsem se pohybovat nahoru a dolů. Při pohybu dolů jsem se uvolnila, při pohybu nahoru jsem se stáhla. Našla jsem si polohu, kde mi tyto pohyby způsobovaly opravdovou rozkoš. Ještě jednou jsem ten den zažila orgasmus, a to s vlastním sousedem, kterého jsem znala od malička.

On i všichni ostatní prožili toto druhé kolo vleže na zemi a já jsem ošukala je. Od té doby s Karlem chodím, ale někdy si všichni společně zavzpomínáme na mé odpanění a užijeme si spolu. David má sice svoji holku, ale když má velkou chuť, pomůžu mu. Jediná věc se změnila. Od té doby všichni, kromě Karla, stříkají mimo moji pochvu.

Stříkat už smí jen on.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: