Home > Erotické povídky > Erotická povídka S hračkou v posteli

Erotická povídka S hračkou v posteli

Již několik dní je venku taková zima, že netoužím po ničem jiném, než zalézt do postele a nevylézat z ní alespoň dva dny. A tak jsem se rozhodla, že tentokrát budu testovat výrobek, který potěší pouze a jenom mě a v pelíšku mě udrží celý víkend.

Plán byl jasný přesně do té doby, než se můj přítel Petr rozhodl, že onen víkend stráví se mnou, aby mi náhodou nebyla pod peřinou zima. Své představy jsem se ale nechtěla tak lehce vzdát, a tak jsem ji pouze lehce upravila a odnesla si domů krabičku, která ukrývala nejen vibrátor, ale také sexy dráždítko.

Původně jsem se chtěla ujmout vibrátoru a „lechtátko“ svěřit Petrovi, ale ten mi brzy vysvětlil, že obě hračky patří jemu a já jsem tu pouze proto, aby je měl na kom zkoušet. Musím přiznat, že tato varianta mi začala po chvíli velmi vyhovovat…

Petr neponechal nic náhodě a dráždítkem přejížděl po celém mém těle, od krku, přes ňadra, bříško, klín až po vnitřní stranu stehen a zase zpátky. Bylo to velmi příjemné, a když mě sem tam líbnul na ňadra či krk, vrněla jsem jako kočka. Po nekonečně dlouhé stimulaci každého místečka na mém těle došlo konečně i na vibrátor.

Po nanesení gelu s hřejivým účinkem a snadném proniknutí do mojí mušličky jsem se prohýbala slastí. Plastový vibrátor přenášel tak silné vibrace, na které u svých gelových a silikonových mazlíčků nejsem zvyklá.

Když se pomalé a něžné přírazy vibrátoru změnily v rychlejší a tvrdší, pocítili mojí slast i Petrovi záda. Zaryla jsem se do něho nehty a nepřála si nic jiného, než aby nepřestával. V tu chvíli ale červený plastový milovník moji jeskyňku opustil a zaměřil se na můj klitoris.

Svojí špičkou několikrát kroužil okolo něj a pak zase vklouznul do mojí mušličky – jen zlehka a na kraj, ale pak čím dál tím víc silně zas a znovu, několikrát okolo klitorisu, přes něj a šup dovnitř. Petr mé vzdychání tlumil hlubokými polibky, které jen zvyšovaly moji touhu.

Pánví jsem se snažila co nejvíce jít naproti vibrátoru a udržet ho v sobě co nejdéle, ale jeho ovládání jsem neměla v rukou já a Petr si se mnou dělal co chtěl. Bavilo ho dívat se na mě, na pokraji orgasmu, a neustále ho oddalovat.

Když už jsem si myslela, že to nemůže být lepší, otočila moje láska kolečkem s vibracemi a zvýšila je na maximum. Hranice orgasmu byla pak během chvíle překročena a já se ocitla na vrcholu slasti.

Po několika vteřinách, kdy jsem si užívala milostnou křeč, Petr odložil vibrátor a vrátil se k peříčku, kterým mě lechtal tak dlouho, než jsem se vrátila zpět na zem.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: