Erotická povídka: Stydlivé zlobení

Vždycky jsem patřila mezi slušné holky. Nevinné, stydlivé. Pouhý rozhovor s mužem ve mně vyvolával pocit vzrušení a extáze, natož pak doteky a fyzický kontakt. Nejvíce ze všeho mě ale dohánělo k šílenství pomyšlení na pohlazení od něj, na sex s ním!

Kdykoliv kolem mě prošel, ztuhla jsem, stal se ze mě kámen! Jeho pohled mně doslova propaloval! Sžíral zaživa! A onu osudnou noc se tento pocit ještě znásobil!

Stála jsem tam sama. Prázdný pokoj, nikde nikdo. Ucítila jsem šimrání u ucha a jeho horký dech – hřál. Vydechla jsem, v krku se mi uhnízdil knedlík. Poté jsem ucítila, jak mi jazykem krouží kolem ucha – „Ách!“ Zavzdychala jsem. Začal mi mezi rty mnout můj ušní lalůček – můj nejerotičtější zážitek, jaký jsem kdy zažila!

Věděla jsem, že je to ON!

To on si se mnou teď pohrává, má nade mnou kontrolu. A já se cítím jako hadrová panenka. Ochotně se mu odevzdávám.

Jeho prsty mne začnou šimrat na zádech – přesouvají se níže, sahají mi na zadek. Tvrdě si obě půlky podrží mezi dlaněmi. Zajede za okraj kalhot, jede níž, až se pomalu, ale jistě přesune přesně tam – dolů, do mého lůna! Moje jeskyňka už doslova plave, tak moc po něm touží.

Jednou rukou mi začne rozepínat kalhoty, až je nakonec sundá. Já před ním stojím jen v kalhotkách. Bojím se mu podívat do očí. Srdce hlasitě tluče, až mám strach, že mi vyskočí z hrudníku! Cítím jeho spalující pohled, prohlíží si mě! Přejde o kousek blíže ke mně. Prstem mi nadzvedne bradu, nyní nemám kam uhnout –  náš pohled se setká.

Připadá mi, jakoby tento okamžik trval celé věky, i když trvá pouze vteřinu. Jeho zrak sjede níže, na má ústa. Jeho rty se vzápětí vrhnou na ty mé. Rázem nad sebou ztrácím kontrolu a odevzdávám se našemu jazykovému tanci.

Najednou začne být náruživější, hrubější! Sundává mi kalhotky a povalí mě na postel. Přikrčím se k čelu postele, on mě následuje. Dává si mě pod sebe, nadzvedává mi zadek. Jedním plynulým pohybem vytahuje svého velikána a vkládá ho do už připraveného místa – do mé lasturky, která ho ihned přijme. Zavzdychám.

Nejprve doráží pomalu, potom zrychluje.

Nastává splynutí dvou těl, propojení mužské a ženské energie. Silou ho chytnu za vlasy a vášnivé líbám. Pomáhám mu s přirážením. Ozve se vrzání postele. Zvedne moje ruce do vzduchu a dává je dozadu, ve vteřině vytáhne černou, saténovou kravatu. Svazuje mi ruce a dává je opět za mě, k čelu postele. Poté krouží jazykem po mém poštěváčku. Vzdechnu.

O pár vteřin později se opět naše těla spojují. Zvedám nohy nahoru, v rukách svírám jeho zadek a pomáhám mu s přirážením. Okamžik – střes v klíně a já se rázem propadám, propadám se do tmy.

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: