Erotická povídka: Dominantní otočení rolí – ONA je Paní 2/2

Když jsi se nabažila mých napružených (a teď notně rudých a potrápených) bradavek, bylo jasné kam budeš směřovat. Nebylo pochyb. Letmé dotyky v mém odhaleném klínu.

Stála jsi mezi mými roztaženými nohami, takže jsi mě měla pěkně v hrsti. Za chvíli nešlo jen o slovní obrat a držela jsi mě pěvně za penis a varlata a zkoušela jsi, jak moc silně mě můžeš tisknout.

Když jsi se řádně pobavila nad mými prosbami, tak jsi uvolnila své stisknutí. V tu chvíli jsem si uvědomil, že jsem opravdu v tvé moci, nemůžu se bránit, jsem jen tvoje hračka na pobavení – stejně jako jsi byla v minulosti pro mě. Dobře sis pamatovala moji péči a chtěla jsi mi ji pořádně vrátit.

Znovu si naolejovala ruce (podle silné vůně jsem to poznal) a začala jsi mě nadržený penis a varlata lehce masírovat. Jen si po něm lehce klouzala rukama a z prstů složených do písmene O jsi lehce naznačovala honění. Ale jen naznačovala. Bylo mi jasné, že tuto nadřízeou pozici si perfektně vychutnáš – taky co tě nejvíce drásalo, trápilo ale zároveň vzrušovalo? Moc nad tělem druhého. Moc nad jeho sexuálním vyžitím. V tomto případě moc nad jeho orgasmem.

A také jsi této možnosti využívala až do poslední chvíle… Lehce jsi přejížděla po naolejovaném penisu, jemně jsi mnula varlata…Věděla jsi jak mě tou něžností a pomalým tempem trápíš a dráždíš… A to sis právě užívala. Tu nadvládu nad vším, co se se mnou v nejbližších hodinách stane.

Podobným tempem jsi mě trápila ještě notnou chvíli. Pak přišla změna. Naklonila jsi se a lehce jsi mě políbila naběhnutý a odkrytý žalud. Laškovně jsi po něm přejela jazýčkem a začalo nové dráždění. Tentokrát se o něj postarala tvoje šikovná pusinka. Za poslední rok jsem ji tak vytrénoval, až jsem toho teď skoro litoval. Moc dobře jsi věděla co na mě platí a dávala jsi mi to po troškách. Když mělo dojít k vyvrcholení, poznala jsi to a zpomalila, nebo mě nechala bez péče. Užívala sis mé trápení a oddalování výstřiku.

Nemohl jsem to však vydržet. Erotické pnutí v mém těle, soustředěné především v oblasti slabin mě nutilo to udělat. ….Prosím, moje Paní netrapte mě. Prosím dodělejte to… Užívala sis to, když jsi mě k tomu konečně donutila. Sama si moc dobře pamatovala, jak jsem si užíval tvé nadržené prosby, když jsi byla ve stejné (ne-li horší) pozici.

Na mrchu sis zahrála dostatečně, takže jsi se smilovala. Tvoje rty se začly činit a začaly můj penis hluboce polykat…Prsty mnuly koule, takže výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Mohutný výstřik do tvé připravené pusiny, silné oddechování a sténání tvé hračky na hraní a dokonalé uvolnění…byla jsi spokojená. Dovedla jsi mě až sem a byla jsi pánem situace…

Chtěla jsi však víc, chtěla jsi mě degradovala pouhopouhou pomůcku, která ti bude kdykoliv k dispozici… Chvíli jsi mě nechala vydechnout a začala jsi mě znovu dráždit v rozkroku. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a já byl zase v plném pozoru.Využila jsi toho samozřejmě. Slyšel jsem roztržení nějakého obalu. Za chvíli jsem ucítil tvé prsty, jak natahují studený kondom na penis.

Tvůj poslední krok bylo si užít sexu se svou podrobenou hračkou. Jen ji využít jako jakékoliv jiné dildo, na které by jsi mohla nasednout. Jsem rád, že sis vybrala mě. Vylezla sis na lehátko, obkročmo sis sedla na můj klín a…

Pomalu, ale velmi pomalu jsi začala na mě dosedávat a sledovala jsi mě reakce… Věděla jsi, že tohle pomalé trápení mě zkoro zešílí…Přidala jsi trochu na tempu a užívala sis, že vše koriguješ ty, lehce ses opřela o můj hrudník, aby sis mohla užívat své dosednutí.

Jelikož jsi mě dnes už jednou udělala, věděla jsi, že teď to jen tak nepřijde, mohla sis rajtovat na „koníčkovi“ jak jsi chtěla, ale já jsem se statečně držel…Užívala sis přírazy, které si čím dál zrychlovaly a prohlubovaly. Chtěl jsi tomu dát pěknou tečku… Hluboké přírazy až nadoraz (přesně jak to máš ráda) a pro mé vydráždění jsi tiskla rukou mé koule a užívala sis moje slastné (a místy i bolestné) vzdechy. Byl to však poslední krok, který nás (společně) dovedl k vyvrcholení. Přišlo z nenadání a skoro nás omráčilo…

Přitiskla jsi své obhospodařené tělo na mé a začala jsi mě líbat. Už jsi vypadla ze své role. Chtěla jsi už jen se mazlit a usnout v mé náručí. Odemkla jsi mě zbolavělé ruce, nohy. Přivinul jsem se k tobě a šeptal ti do ouška díky za dnešní večer – ač trest za mé zacházení s tebou, tak přesto jsem si to užil…

Přesunuli jsme se do vedlejší postele, přitiskli k sobě svá nahá a roztoužená těla…a usnuli…

Hádejte co pokračovalo hned ráno po probuzení? O tom však až jindy, pro dnešek to stačilo….

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: