Erotická povídka: Semifinále Mistrovství světa v hokeji

Také jste fandili naším hokejistům? Já také. Jeden pán co se s ním „kamarádím“ pravil, že by se rád šel podívat na Staromák na hokej. Přišlo mi to jako skvělý nápad, ale ještě jsem ho malinko vylepšila perfektní hračkou – vajíčko mění vibrace pouze tím, že s ním pohnete… nebo respektive, když se jeho nositelka výrazně pohne.

Vajíčko jsem nechala zatím vypnuté v kabelce, ale připravené kdykoli použít. Vyzvedl mě u mě doma a vyrazili jsme. Kousíček před Staroměstským náměstím jsme si sedli na kávu a vyčkávali do začátku zápasu. Těsně před odchodem, jsem ještě navštívila toaletu. Ano, vajíčko bylo umístěno, kam patří.

Cesta na náměstí již byla zajímavá, hlídala jsem se, abych neudělala opravdu výrazný pohyb, takže vajíčko zůstalo v klidu…naštěstí… jeho vibrace jsou totiž celkem intenzivní. Zápas začal a dav začal fandit, při každé dobře vypadající akci jsme zajásali a téměř všichni povyskočili…Teď přišla ta správná zábava.

Skok, zapnutí vibrací, skok, změna vibrací a takhle to šlo dokolečka. Ruka, za kterou mě můj doprovod držel, mi začala značně vlhnout (tedy, nejen ruka, pomalu jsem cítila, jak mi po stehně pod sukní stéká má milostná šťávička), skok… ouje velmi intenzivní vibrace. Tak tohle nevydržím, pomyslela jsem si.

„Kamarádovi“ jsem řekla, že spoléhám na jeho postřeh, a kdyby se mu zdálo, že padám, ať mě chytí.

Jeho pohled v tu chvíli nezapomenu. Oči měl jak dvě veliké baterky a tázavým pohledem mě scanoval. Viděl mé rozšíření zorniček, zrudnutí ve tváři, zrychlený dech, a když mě začal líbat na krk, tak i cítit tep, který uháněl, jak závodní kůň. „Ty si hraješ a já o tom nevím!“ zakřičel na mě pře shlučící dav.

Sklopila jsem oči a letmo přikývla. V tu chvíli mě strhl do náruče tak, abych k němu stála zády a začal mě zezadu líbat na krk, uši a všechny partie, o kterých ví, že se mi z nich podlamují kolena. Akce, skok, zase jiné vibrace…Před očima jsem náhle měla tmu a byla velmi ráda, že mě můj ochránce drží v náručí.

Poznal, že teď je ta správná chvíle a jemně, ale pevně, mě chytil za vlasy, zvrátil mi hlavu dozadu a začal mě líbat. Dobře udělal. Jeho rty ztlumily můj výkřik, při krásném orgasmu, který následoval.

Viděli jsme jen 1. třetinu hokeje, chviličku po té, co se mi vrátila síla do nohou a odezněl ten krásný pocit, mě vzal za ruku, prodrali jsme se davem a využili vylidněné Prahy a temných průjezdů. Jakmile jsme jeden našli, přitiskl mě ke zdi, pouze vyhrnul sukni a svůj už půl hodiny stojící klacek do mě zarazil.

Ano, i s vajíčkem…jak skvěle jsme přizpůsobivé, vešli se do mě oba. Ale ta jízda, s každým přírazem změna vibrací. Kousala jsem se do ruky, abych tlumila hlasité projevy, které se mi draly z hrdla.

Ještě pár přírazů a explodovali jsme oba. Řekla bych, že po cestě ze Staroměstského náměstí na Národní třídu, je jen málo zákoutí, které nám ten den unikly.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: