Erotická povídka: Sestřenice Naďa

Už odmala mě to tak trochu táhlo k mojí sestřenici Nadě. Byli jsme stejně staří a v podstatě spolu vyrůstali. Naše rodiny byly ve výborném vztahu, naši tátové jsou bratři a bydlí ve stejném městě, takže jsme se vídali se sestřenkou skoro denně a hráli si. Nikdy nezapomenu, když jsme si poprvé udělali bunkr z dek a větví na zahradě, kam jsme se ukryli a vzájemně si ukazovali, co skrýváme pod oblečením. Proběhly první dětské pusy, ale bohužel jsme byli přistiženi a velmi rychle nám bylo objasněno, že tohle je něco, co se v rodině nedělá. Naďa ta slova vzala za svatá a už mi svoji hladkou lasturku neukázala. Tedy do jisté doby…

Když nám bylo oběma osmnáct let a oba jsme chodili na jinou střední (tehdy jsme byli již dosti odcizeni), narazil jsem na Naďu náhodou ve vlaku, když jsem se zrovna vracel ze školy domů. Usmála se na mě a uvolnila mi místo vedle sebe. Nejprve jsme trapně mlčeli, ale pak jsme se rozpovídali jako za starých časů a oba nás překvapilo, jak rychle jsme si k sobě zase našli cestu. Naďa byla ještě krásnější, než když jsem ji viděl naposledy. Osudem jsme se na rodinných akcích už dlouho míjeli a pamatuji si ji naposledy ze základky. Trochu se jí vyvinul hrudník a zaoblily boky, měla plnější rty a dlouhé zlaté vlasy nosila o trochu delší. Stávala se z ní žena a úplně mě okouzlila jako tenkrát v dětství, když jsme si hráli v bunkru. Představil jsem si, jak jí rukou vjíždím do vlasů a u toho jí líbám na krku. Až se mi z té vize postavil a musel jsem si dát batoh na klín. Jo, byl jsem asi zvrhlík, ale nemohl jsem si pomoci. Nevinně smýšlící Naďu jsem pozval pod záminkou znovu navázaného přátelství do kina. A ona souhlasila.

Sešli jsme se před kinem v šest večer, mělo jít o nějaký romantický film, to jsme ale ani jeden netušili. Pohodlně jsem se vedle Nadi usadil. Voněla přímo božsky a měla sukni délkou odhalující štíhlá stehna. Její kůzlátka krylo jen tílko s úzkými ramínky. Na film jsem se skoro nekoukal, dokud nepřišla první erotická scéna. Naďa se začervenala, když uviděla hlavní protagonisty v posteli a stydlivě se podívala na moji reakci na dění na plátně. Rozhodl jsem se v ten moment jednat a vzal jsem ji nejprve za ruku. Neprotestovala, jen byla dosti nervózní. Potom jsem její třesoucí se ruku pustil a položil svou dlaň na koleno. Opět mi nechala volnou působnost. Taky jsem se jí líbil, taky mě musela chtít. Kinosál nebyl moc zaplněný a naše řada byla až na nás dva opuštěná. Rozhodl jsem se zajít ještě dál. Z nadržení mi málem prasknul zip na rozkroku. Sunul jsem svou dlaň výš k jejímu klínu a všiml si, že zatajuje dech a i když kouká směrem na plátno, její zrak je rozostřený. Konečně jsem narazil na její kalhotky a zjistil, že je Naďa v rozkroku i přes vrstvu látky úplně mokrá. Měl jsem zelenou. Prstem jsem odsunul krajkový lem a zalovil v hebce oholené kundičce. Naďa mě chytila za rukáv, ne však aby mě zastavila, ale začala ztrácet rovnováhu návalem vzrušení, jež jsem jí poskytoval svými prsty. Lehce jsem do ní pronikl ukazováčkem a prostředníčkem a liboval si, jak pěkně to při pohybu ven a dovnitř klouže. Dráždil jsem Naďu celý film a pěkně ji rozpracoval, ale záměrně jsem ji neudělal, aby chtěla víc, až film skončí. Upřímně by nebylo moc těžké ji přivést k orgasmu.

Když jsme šli z kina, oba jsme zarytě mlčeli, nakonec to byla Naďa, kdo ticho prolomil. Pozvala mě k sobě, protože teta se strejdou nebyli doma. Bylo to pod záminkou strachu, aby ji někdo cestou po tmě samotnou nepřepadl, tak jsem jako gentleman nemohl odmítnout ji chránit. U Nadi v pokoji jsem se posadil na postel a čekal, co se bude dít. Svůj díl iniciativy jsem splnil, teď jsem se chtěl přesvědčit, jak nažhavená je ona. Sedla si naproti mně na židli a začala monolog o tom, že co se stalo, je šílenost, protože jsme příbuzní a vše v tom kině bylo proti pravidlům a morálce. Přitom její oči žhnuly a říkaly opak. Nenechal jsem ji domluvit, oba jsme to chtěli. Chytl jsem ji za ruku a strhl její štíhlé tělo ze židle na sebe. Leželi jsme na posteli a líbali se s vášní, jakou by nám ti herci z filmu mohli jen tiše závidět. Naďa mezi polibky sténala touhou a rychle mi svlékala svršky. Já dělal to samé. Nakonec jsme pod peřinou byli zcela nazí. Mně stálo péro a hrozně jsem se těšil, až jako předtím moje prsty vklouzne do Nadiny úzké kundičky.

„Ondro, ale já jsem ještě panna.“ překvapila mě najednou celá rozechvělá.
„A chceš to?“ ujistil jsem se.
„Jo, buď můj první, prosím, ale snaž se být opatrný…“

Její prosbu jsem vyslyšel. Vklouzl jsem do sestřenky pomalu pouze žaludem a dráždil ji na okraji kundičky tak dlouho, než sama prosila, abych šel dál. A tak jsem jí pomalu dolal centimetr po centimetru, až jsem narazil na panenskou blánu a jedním prudkým pohybem jí protrhl. Naďa do mě zaryla drápy a bolestí vyjekla. Já ale nepřestával pomalu šukat její nádhernou škvírku a u toho jsem laskal její bílé poprsí. Když si na bolest zvykla, objala mě stehny a sama se začala o můj kolík narážet mušličkou. To mě dostávalo do stavu na pokraji orgasmu a musel jsem tu mršku začít mírnit. Její náruživost se stupňovala a Naďa sténala čím dál naléhavěji a hlasitěji, nemohl jsem to vydržet. Vytáhl jsem z ní kolík celý od krve a narůžovělým spermatem pokropil její ploché bříško. Leželi jsme spolu v posteli a cítili se vinni i zamilováni zároveň.

Náš tajný vztah trval několik let a naplňoval nás neskutečným pocitem, často jsme se však hádali v otázce našeho příbuzenského vztahu. Oba jsme věděli, že i kdybychom spolu zůstali, ublížili bychom našim rodinám a vlastní bychom mohli založit jen těžko. Proto se jednoho dne Naďa sbalila a beze slova odletěla pracovat do Anglie jako au-pair. Už roky se mi neozvala. Snažím se žít dál, ale prostě svoji sestřenici hluboce miluji a žádná holka se jí doposud nevyrovnala.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: