Erotická povídka: Nadržená striptérka

Tancovala plná života. Její tělo se vlnilo v rytmu hudby, nezapřela profesionální pohyby tanečnice. Měla v sobě pár tequil, dobře se bavila. Neřešila lidi kolem sebe. Chtěla se bavit, zapomenout na práci. Bílé, průsvitné kalhoty kopírovaly štíhlou postavu, každá křivka lákala k doteku. Vlnila se na vysokých podpatcích, kráska s perfektním zadečkem a tváří anděla.

Rajcovala ho svým tělem

Stál kousek od ní, popíjel drink a přihlížel, jak tančí. Moc se mu líbila, rajcovala ho svým tělem. Dokonalé pohyby, krátké sexy vlasy, kapky potu ve výstřihu, dostal na ní chuť. Posledně tady sbalil kočku, která jí byla hodně podobná. Vykouřila ho v autě a pak se nechala pěkně vydřít na zadních sedadlech.

Vlnila se u tyče na pódiu

Musel na chvíli odejít pro další drink. Když se asi po půlhodině vrátil, vlnila se u tyče na pódiu, byla překvapením večera. Tancovala v průsvitných krátkých mini šatičkách, profesionálka, co toužila prodat své tělo. Nedýchal, sledoval všechny pohyby, byl plný vzrušení. Cítil, že je ztopořený a mokrý. Musí si dát cigáro u zadního vchodu a vychladnout, jinak praskne.

Minuli se ve dveřích.  Měla na sobě svetřík, šla během pauzy na své oblíbené cigárko. Opřela se o zeď, kouřila a mlčela. Zapálil si a díval se, jak je nádherná. Opět cítil velké vzrušení ve svých kalhotách. Podívala se na něho. Byl holohlavý, pěkně stavěný, někdo v baru řekl, že dělá u ochranky. Posunula se k němu blíže, až se dotýkali rameny. Proběhlo jiskření. Nebylo třeba nic vysvětlovat. Jejich rty se spojily v dlouhém vášnivém polibku, sáhl jí mezi nohy. Byla vlhká, dokonale vyholená, opřela se o zeď, zasunutí proběhlo zepředu, sténala tiše, držel ji ústa dlaní a jednu nohu ve vzduchu, přirážel rychle nadoraz, nemohl se nasytit parádní šoustačky. Po chvíli vytekla do jeho pusy, dřepla si a dokouřila jeho ptáka. Stříkal jak o život. Na tenhle zážitek jen tak nezapomene.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: