Erotická povídka: Sex v sauně

Dnes byl tedy den. Už jsem se těšila, jak si k večeru zajdu do sauny. Večer tam nikdo nebývá a saunu mám jen pro sebe. Je to skvělé uvolnění. Tak jsem hned po práci zamířila směr sauna.

V šatně jsem ze sebe shodila oblečení. Ručník? „Stejně tam budu sama”, řekla jsem si. Hned jak jsem došla do sauny, všimla jsem si, že v koutku sedí pohledný muž. Rozhodla jsem se, že se pro ručník již vracet nebudu. Moje fantazie o sexu v sauně je tu.

Obsah článku

Čekal na mě ve vyhřáté sauně

Sedla jsem si na proti němu. Měl tmavé vlasy. Ostré rysy. A přes páru jsem viděla jeho nádherné bledě modré oči. Naše pohledy se střetly. V tom okamžiku jsem věděla, že ho chci. Že ho potřebuji. Cítila jsem žár svého klína.

Hodila jsem nohu přes nohu a doufala, že si nevšiml mého chtíče. Usmál se na mě. Jeho úsměv byl dokonalý. Nesměle jsem se kousla do rtu a na chvíli se zamyslela, jaké by to s ním bylo. Najednou slyším: „Mohu si přisednout?”

Začalo mi tlouct srdce jako na poplach. Polkla jsem a řekla ano. Koukali jsme na sebe a mlčeli. Byl to dokonalý okamžik. Už jsem to nemohla vydržet. Nahlas jsem vydechla. Pochopil, co chci a vjel svou rukou do mých vlasů.

Přiblížili jsme se k sobě. Prudce jsme se políbili. Žhavé polibky zvyšovali mou touhu po něm. Já věděla, že mě chce taky. Sedla jsem mu na klín a líbala ho dál. Rukou mi zajel do klína a přejel po klitorisu. Byla jsem neskutečně vlhká.

Vstoupil do mě při teplotě sto stupňů

Najednou do mě vstoupil dvěma prsty. Začala jsem hlasitě sténat. To horko, za které nemohla sauna. Jedním pohybem mě posadil na vyšší příčku sauny. Začal mě líbat po stehně a pokračoval stále výš a výš až se dostal k poštěváčku. Hrál si se mnou a já jen sténala. „Chci tě!” řekla jsem. Usmál se. Chtěla jsem podpořit jeho touhu o něco víc. Klekla jsem si a vzala jeho dlouhý ztopořený penis do úst.

Jemně kroužila jazykem po jeho špičce, sála a hrála si s ním. Začal hlasitě sténat. Najednou mě vzal do náruče a prudce do mě pronikl. Přirážel tvrdě, nadoraz. „Udělej mi to!” vykřikla jsem. Najednou mnou projela vlna slasti. Cítila jsem, že jsem na vrcholu stejně jako on. Objali jsme se v bouřlivém orgasmu a mlčky na sebe koukali.

Šukání v sauně byl úžasný zážitek

Po chvilce jsem vstala a rozhodla se odejít. Ve dveřích sauny jsem se zastavila a naposledy se na něj usmála. Odcházela jsem kluzkou uličkou a poslední, co jsem slyšela, bylo: „Mimochodem, jmenuji se…”

Image by Gabriel Galanis from Pixabay

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: