Erotická povídka: Miluji tahle rána

Bylo sobotní ráno a já ještě spala. Najednou ze mě můj přítel sundal peřinu a začal mi pomalu přejíždět jedním prstem po poštěváčku, když zjistil, že nekladu žádný odpor, roztáhl mi nohy a zabořil hlavu do mého klína. Jeho úžasně mrštný jazyk přejížděl pomalu po mém poštěváčku a lehce mi roztahoval pysky. Brzy do mě opatrně zasunul dva prsty a přidal je k té dokonalé hře jazyka. Jeho pomalé něžné lízání mě vlastně trápilo a já věděla, že kdyby přitlačil, okamžitě se udělám, ale on si mě chtěl vychutnávat.

Po chvilce se mé tělo přece jenom roztřáslo, začala jsem vzdychat a rukou si přitiskla jeho hlavu na svou roztouženou mušličku. Nádherně jsem se udělala. Byla jsem tam dole teď celá rozpálená a roztoužená. Přítel na nic nečekal a rychle do mě zasunul svůj penis. Tou nečekanou razancí jsem jen prudce hekla a přijala ho do sebe. Začal rychle přirážet až na samé dno mé kundičky. Vrněla jsem pod ním blahem, protože přesně tohle miluji.

Po chvilce mě chytil a převrátil na sebe. Přirážení tedy teď bylo na mě. V této výhodné pozici jsem začala sama sobě rukou třít svůj poštěváček a rajtovala na něm jako na koni. On mi zatím hnětl prsa a mačkal bradavky. Vše bylo tak intenzivní, že jsem se po chvilce opět celá roztřásla a s výkřikem jsem prožila intenzivní orgasmus. Slezla jsem z něj a přesunula svá ústa k jeho nádhernému penisu. Pomalu jsem ho začala lízat nejdříve špičkou jazyka, pak celým a dál už to přítel nevydržel a hrubě mi strčil penis do pusy a narazil až na madle. Přidržel si mou hlavu a já začala přirážet do pusy. Sliny mi tekly všude kolem…

Pak přítel vstal. Ohnul mě přes okraj postele a klekl si za mě. Opět do mě hrubě zarazil svůj penis a rychle přirážel. Rukama mi začal vyloženě drtit bradavky, až mě to bolelo. Po chvilce vykřikl mé jméno a začal mě plnit horkým semenem, které působilo jako balzám a pomalu mi stékalo z kundičky na stehna a odkapávalo na koberec. Miluji tahle rána.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: