Erotická povídka: Silvestr

janosik

champagne-glasses-1940262_640

Bylo to na Silvestra 1983. Dostal jsem na vojně dovolenou a vyrazil domů. Protože jsem byl 5let na VŠ v Praze tak jsem doma moc kamarádů neměl, ale přece jen jsem dostal pozvání na oslavu k jednomu spolužákovi.

Abych vzal kytaru a přišel. Říkal jsem, že holku nemám a přijdu sám, ale to prý nevadí. Tak jsem přišel. Byl tam spolužák s manželkou, a ještě jeden manželský pár v našem věku a ty jsem neznal. Byli šťastní, že děti hlídaly babičky a oni měli volno.

Povečeřeli jsme a otevřeli lahev a já vzal kytaru a hrál. Holky zpívaly a kluci chlastali. Ve 23:00 to bylo tak, že holky měly tak po třech deci úplně střízlivé, já měl 2 piva a kluci byli na šrot a spali.

Takže zpívání pokračovalo a o půlnoci je vzbudily na přípitek, jak jinak, než, že si dali kluci pořádného panáka, a to je odrovnalo doslova a do písmene. No a pak holky tak koukaly, jak jsou manželé vyřízení, ale zpívali a hráli jsme dál. Abych to malinko odlehčil od romantiky, tak jsem zazpíval svou oblíbenou „já jsem člověk sexuálně devijovanej…..“ no a holky se smály, že to by tedy chtěly vidět. Jen jsem tak zaflirtoval, že bych je dal hned a 2x…..

Strašně se smály, a že by to chtěly vidět. Ta, kterou jsem znal se chcichotala, a že je teda zvědavá, jak se z toho tedy vykecám 2x a každou. Sedly si hned vyzývavě, jedna rozepnula knoflíček nebo dva halenky a já měl výhled do výstřihu a ta druhá dala provokativně nohy od sebe a sukně sklouzla víc než musela a náramně se bavily. Pak si sedly vedle mě, no a pokračovaly.

Hladily se po nohách urovnávaly vlasy prostě potvory si se mnou hrály a semo tamo a 2x chichichi. A to se nedalo vydržet. Říkám jim holky já vás tady svlíknu a budete koukat a sborově odpověděly, ale 2x a každá. Koukly na svoje protějšky a jen konstatovaly, že s těma si starost dělat tedy opravdu nemusíme a prý mě ani nepomůžou.

V tom měly holky tedy úplnou pravdu. Takže jsem oběma sáhnul pod sukni. Čekal jsem, že cuknou, jenže holky daly nohy ještě víc od sebe. Hrály si se mnou jako kočky s myší a já pořád myslel a čekal kdy cuknou. Ale necukly a moje prstíky dorazily až mezi jejich roztažené nohy a já každou rukou cítil obrysy jejich kundiček. Pořád se chichotaly a já cítil, jak se začínám potit a kalhoty mě začínají být proklatě těsné.

Přejížděl jsem jim po kundičkách přes kalhotky a cítil, že jsou určitě vyholené, a to mě vzrušovalo ještě víc. A aby si nic nemohly vyčítat, tak prstíky na obou rukou klouzly pod kalhotky v jednu chvíli a já stále čekal, že teď cuknou, ale ne.

Jen se na sebe podívaly a zase zaklonily hlavy a já jezdil v jejich kundičkách, cítil, jak jsou mokré a pak jsem vnikl dovnitř. Opět najednou, aby si holky neměly co vyčítat. Holky si mezi tím sundaly navzájem halenky a podprsenky. Slyšel jsem, jak slastně oddychují a hladí si prsa. Stále jsem cítil, ale neviděl.

Tak jsem si jednu tu co jsem neznal svlíknul z kalhotek. Klekl jsem si rozevřel jí nohy a začal líbat její kundičku a hned jsem tam byl jazykem. No mokrá byla celá a poočku jsem viděl, že i druhá sundává kalhotky, a že chce taky a nastavuje svou kundičku.

Jako každému kdo je na vojně, mě stál jako topol….takže jsem jazykem zabloudil i do druhého klína. Byl jsem tak vzrušený a nadržený, že jsem se moc bál, abych se neudělal ještě dřív, než ho do jedné vrazím. Úplně jsem cítil, že je nabito odjištěno. Kouknul jsem na ně a povídám holky, aby to bylo spravedlivé, zkuste si kleknout na sedačku a nastavit.

Košili jsem rychle přetáhnul s jejich pomocí přes hlavu a letěla k halenkám. Holky ještě povolily můj pásek a kalhoty i trenýrky letěly dolů. Cítil jsem, jak se mě čurák uvolnil, stál a byl tvrdý jako kámen, žalud se napínal a holky ho hezky promnuly ve svých rukách. Žíly na něm naběhly a úplně jsem cítil, že ještě chvilku a udělám se jim do rukou. Holky si tedy klekly na sedačku a byl to úžasný pohled.

Dvě mokrý oholený lehce pootevřené čárky vedle sebe. Obě jsem postupně chytil za boky, lehce rozevřel a seshora dolů jsem každé projel žaludem v úžlabí. Holky měly zakloněné hlavy a poočku koukaly za sebe.

Cítil jsem, jak voní jejich mokrý kundičky. Najednou jsem opět svými prsty vniknul do obou najednou. Viděl jsem a vzrušovalo mě, že to nečekaly a obě daly nohy od sebe a klečely vedle sebe mírně rozkročené. Říkám holky, která chce první a obě se zavrtěly a najednou hlesly skoro jednohlasně já. Tak a teď je řada na mě si je vychutnat.

Tak si střihněte do který poprvé, aby to bylo spravedlivé….smály se, střihly si a já do vítězky zabořil prudce jedním přírazem svůj ocas…..hezky párkrát přirazil a hned do druhý. Aby jí to nebylo líto, tak taky prudce a na první příraz až dozadu. To bylo úžasný. Prohnutý záda vyšpulený kundičky a já lítal z jedný mokrý kundy do druhý.

Holky se na sebe dívaly a já viděl jak jsou vzrušené. Pak to na mě přišlo. Úplně se mě zatmělo před očima držel jsem jí pevně za boky prohýbal se a cítil, jak mě svírá, jsem hluboko v ní a můj čurák sebou škube a cáká do její kundy jednu dávku spermatu za druhou. Vůbec jsem neměl čas pomyslet, jestli má antikoncepci nebo ne.

Pak jsem zjistil, že jí měly obě. AIDS tenkrát ještě nebyl tak v kursu, a tak mrdat naostro je prostě nejlepší. Shodou okolností to byla vítězka prvního zásunu a já do ní vyprázdnil co ve mně napoprvé bylo. Pak přišlo uvolnění a já pomalu vytahoval svého rošťáka a viděl, jak z její pootevřené kundičky vytrysknul bílý pramínek. Sáhla si mezi nohy a setřela přebytek a dala prst sousedce do pusy a ta jej olízla.

Vzrušilo mě to a já cítil, jak dlouho na vojně zahálející nástroj znovu tvrdne. Na nic jsem nečekal a vrazil ho znovu do stále nastavené zatím nevystříkané kundičky. Slyšel jsem heknutí a jen zašeptání ty ještě můžeš to byla výzva. Chytil jsem jí za boky a prudce ho do ní vrážel. Ani vystříkanou kamarádku jsem nevynechával a opět jsem obě šukal. Měl jsem zatměno před očima a mrdal jsem je prudce divoce.

Holky nastavovaly a držely. Když jsem přecházel z jedné do druhé, tak se vždy pootočily a mohly vidět, jak je moje kopí lesklé, mokré a to, že je tvrdé cítily ve svých kundičkách. Pak jsem cítil, jak se zásobník zase naplnil a já ho hluboce a prudce vrazil do zatím prázdné kundy. Přitáhnul jsem si jí za boky a už jsem cítil, jak sebou můj čurák opět škube a cáká do prázdné dírky jednu dávku sperma za druhou.

Druhá se narovnala a dívala se shora se mnou na napjatou hrázku svojí kamarádky, která obepínala a svírala mého škubajícího se a stříkajícího čuráka. Opět když jsem ho vyndával, tak vyběhnul bílý pramínek. Všichni jsme byli trochu udýchaní. Holkám teklo sperma po stehnech a byly hrozně vzrušující. Jen jsem jim povídal, kdyby to ti dva viděli.

Ony se chichotaly a že radši ne, ale vedle nich to bylo vzrušující. Sedly si na sedačku, daly pod sebe ručníky nohy od sebe a já každou rukou rejdil v jedné kundičce. Nádhera, jenže holky se zachichotaly a prý jsem říkal každou 2x, takže jsme v půlce. Paní domů odběhla a přinesla 2 vibrátory. Pořádný kousky to byly a já si s nimi hrál……..

Holky zase nenechaly na pokoji moje péro do pusinky jedna, pak druhá a mě se znovu postavil a vítězku prvního kola jsem začal šoustat znova. A v různých polohách a ta druhá klečela nad její hlavou a svoji kundičku, která byla celá plná ode mě si nechala lízat a já se udělal potřetí. Ležela na zádech bedra podložené polštářem.

Její nohy byly široce roztažené, viděl jsem její naběhlý poštěváček, dotýkal jsem se ho. Ona si rukou mačkala břicho a já cítil, jak narážím na samé dno. Kolegyně se dívala se mnou a chvíli jsme se spolu líbali a já šukal její kamarádku a pak jsem opět cítil ten úžasný pocit, jak křeč ovládá moje tělo prudce jsem přirazil a zůstal a pak sebou můj čurák již potřetí začal škubat.

Měla oči přivřené a její kamarádka jí sáhla mezi nohy na poštěváček a já cítil, jak orgasmus zaplavuje i tělo, do kterého jsem zrovna stříkal svoje sperma. Její tělo sebou začalo škubat, kundička dostávala křeče a já cítil její stahy mezi svými výstřiky. Pak vše povolilo, dala hlavu stranou viděl jsem slzy v jejích očích a já vyklouznul z její podruhé naplněné kundičky. Její stydké pysky byly naběhlé, kunda pootevřená a bílé sperma kapalo na ručník. Sbírala jej a roztírala si o po kundičce.

Sice to nepadlo, ale cítil jsem ve vzduchu slovo 2x. A pak jak by k tomu ta jedna přišla. Potřeboval jsem pauzu, a tak jsem se chvíli díval na tu mokrou kundičku, ale začal jsem se věnovat té co ještě zbývala. Rozevřel jsem jí nohy široce od sebe a začal líbat na vnitřní straně nohou. Začal jsem od kolen a moje rty a jazyk sestupoval stále níže.

Moje ruce přes vnitřní stranu nohou dojely do klína a přejížděly po mokré kundičce. Prsty jsem jí lehce rozevřel a jazyk vnikl dovnitř. Cítil jsem jak tělo prohnulo a moje ruce nahradily prsty právě vystříkané kamarádky a moje ruce mohly stoupat k vzrušeným prsům. Já jsem zase začal cítit mravenčení mezi nohama a také jak již pomaleji, ale přece můj klacek pomalu roste.

Klečel jsem mezi jejíma nohama a cítil, jak její ruce našly rostoucího čuráka a přitáhla si ho ke svým rtům. Rukama mě přehrnula předkožku a jazykem přejížděla po žaludu. Cítil jsem, jak se plní krví roste. Viděl jsem, jak je žalud zase napjatý k prasknutí, předkožka přetažená. Pomalu jsem s ním klesal přes její prsa a břicho mezi její roztažené nohy.

Až jeho špička byla mezi lehce rozevřenými stydkými pysky její mokré kundy. Pomalu jsem do ní vnikal, zakláněla hlavu, s kamarádkou jsme sledovali, jak se stydké pysky rozevírají a obepínají dorážejícího čuráka, až jsem byl hluboko v ní. Přirážel jsem chvíli prudce chvíli jsem zůstával uvnitř. Nohy měla chvíli na mých ramenou, chvíli mě jimi objímala a chvíli široce od sebe, abychom se mohli na její šukanou kundičku dívat.

Už to trvalo déle, ale cítil jsem, že je zase nabito. Prudce jsem přirazil a vrazil ho do ní co to jen šlo a pak se mě zase zatmělo před očima a já znovu stříkal. Cítil jsem, jak mě svírá a můj čurák sebou škube a posílá jednu dávku za druhou do nenasytné kundy. Pak přišlo známé uvolnění a já opět vyklouznul z pootevřených stydkých pysků. No nakonec jsme se dohromady mazlili a já je osahával a ony mě….

Byly to krásné dvě hodinky a já cítil, že mě totálně vycucly. Pak jsme se oblékli, holky osprchovaly kundičky a ještě je při oblékání ukazovaly, jak jsem je zřídil…… K ránu jsem jedné pomohl manžela uložit a druhé pomohl s manželem domů.

Byla to fuška. Doma jsem jí ho pomohl uložit do postele a chytal se domů, jenže chytila mě okolo pasu a zašeptala, popátý to nedáš. Jenže, jak jsem trochu odpočinul, a přece jen nevybouřený voják, jsem cítil, že se mě zvedá v kalhotech opět kopí a žádá si cíl.

Sáhnul jsem jí pod sukni a zašeptal, tak kalhotky dolů holčičko stejně je máš mokrý a zajel jsem rukama do kalhotek…… jen se prohnula. Moje prsty vnikly do mokrý kundičky a druhou rukou jsem si rozepínal kalhoty…..otočil jsem jí, aby se opřela o stůl zašeptal jí do uch a teď drž  holčičko a vrazil ho do ní zezadu a hezky prudce jsem do ní přirážel. Jednou rukou jsem jí držel za boky a druhou jsem jí zvedal hlavu za vlasy. Držela poslušně.

Ještě pomáhala a rozevírala si půlky od sebe. Pak jsem jí položil vedle spícího manžela na záda, vyhrnul podprsenku její nohy si dal na ramena a prudce jsem jí mrdal. Jen se kousala do ruky a já přirážel jak o závod… Roztahovala nohy, abych mohl co nejhlouběji a já najednou ucítil, jak sebou můj kolík opět škube a zároveň cítil, jak mě svírá svojí nadrženou kundičkou a já do ní stříkal poslední zbytky co ve mně zbyly…

Přece jen ve mně něco zbylo, protože když jsem ho vyndával, viděl jsem, jak z její pootevřené kundičky vyhrknul bílý pramínek. Bylo to zrušující, její manžel ležel vedle nás a jeho žena živočišně mrdala se mnou a užívala si, jak jsem jí vystříkal kundu. Pak už jsem se musel obléknout rozloučit a taky se vydat k domovu. Nejkrásnější Silvestr, co jsem zažil.

Autor čtenářské povídky: Janosik

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: