Home > Erotické povídky > Orální sex - povídky > Erotická povídka: Šmírování se (ne)vyplácí

Erotická povídka: Šmírování se (ne)vyplácí

bod g

Ačkoli je mé sestře přes třicet, stále ještě pořád bydlíme u rodičů. O letních prázdninách odjeli táta s mámou na dovolenou do Chorvatska. Těšil jsem se na volný dům, ale sestra si domů pozvala dvě kamarádky z jižní Moravy, aby si taky prohlédli Prahu. Menší z nich se jmenovala Petra, byla tmavovláska a měla velká pevná prsa. Zatímco Gabriela byla vyšší, měla modré, hluboká oči, ve kterých by se jeden utopil. Táhlo mě to k oběma.

Když dorazily popravdě jsme se ani moc nepotkávali, protože stále létaly po nákupech a památkách. Po čtyřech dnech musela sestra na noční směnu do nemocnice. Je zdravotní sestrou na JIPce.

Toho večera jsem se z fitka vrátil později. Šel jsem si dát rychlou sprchu a těšil jsem se do postele. Vyšel jsem se sprchy a zamířil si to do svého pokoje. Zaslechl jsem tlumené vzdechy z pootevřených dveří pokoje sestry.

Pomalu jsem se přišoural a nahlédl pootevřenými dveřmi. To, co se tam dělo, mi vyrazilo dech. Gabriela stála na čtyřech, zarývala nehty do polštáře a špulila zadeček na Petru, která v něm rajtovala s obrovským připínákem. Byly do aktu tak zabrané, takže jsem se nebál, že by si mě mohly všimnout. Najednou mnou projela vlna vzrušení a cítil jsem, jak mi v trenkách začíná tvrdnout má chlouba. Strčil jsem si ruku do trenek a pomalu si ho začal honit. V mé nepozornosti jsem drkl do dveří a ty zavrzaly, holky se na mě okamžitě otočily. Rychle jsem se otočil a mířil do svého pokoje. Vyběhly za mnou. „Šmírovat, to by ti šlo. To nenecháme jen tak. To si už nedovolíš.“ A už mě odváděly do sestřiného pokoje.

Gabriela si lehla na postel a roztáhla nohy, Petra mě žduchnutím svalila přesně mezi ně a zatlačila mi hlavu do její mušličky. Nasál jsem její vůni a začal ji jazýčkem masírovat. Gabriela stáhla nohy, takže jsem hlavou nemohl ani hnout. Bylo mi předurčeno sát její šťávičku.

Najednou jsem uslyšel cvaknutí, podobné tomu, když otevíráte šampon. Už mi to začalo docházet. Chtěli mě připravit o mou panenský zadeček. Gabriela mi tak pevně svírala hlavu, že jsem se nemohl ani hnout a protestovat bylo zbytečné. Najednou jsem ucítil chlad na své dírce a pak příjemný tlak jednoho, dvou a nakonec tři prstíků v mé prdelce. Říkal jsem, to není tak špatné. Čekal jsem, že to bude bolet. Mýlil jsem se. Začal jsem pociťovat jak se mi žalud Petřiného připínáka dere do análku. Aííí, vyhrkl jsem, když přirazila a dostala do mě polovinu didla. Penis jsem měl tvrdý, ale v tu ránu se z něj stala nezničitelná skála. Petra pomalu přirážela a z Gabrieliny mušličky jsem cítil, že každou chvíli bude a taky, že ano. Přišla první a vzápětí druhá vlna jejích orgasmu, celá se chvěla a pustila mou hlavu ze svých noh.

Když to Petra zbystřila, chytla mě za boky, aby mě náhodou nenapadlo utéct a začala zběsile přirážet. Cítil jsem zvětšující se tlak v mém penisu a věděl jsem, že každou chvíli budu. Než jsem stačil cokoli říct, už jsem semenem kropil prostěradlo.

Petra ve mně ještě chvíli rajtovala a pak si odepla připínáka, ale nechala ho v mém zadečku a dřepla si nade mě, abych jí taky polaskal mušličku. Po pěti minutách dosáhla orgasmu.

Všichni jsme spokojeně usnuli v jedné posteli a na mou sestru ráno čekalo překvapení.

Fotografie: woman legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: