Erotická povídka: Rozechvělý milenec

Dlouho jsem přemýšlela, jakou hračku si vezmu domů na oživení nudných večerů. Vibrátory doma mám snad ve všech variantách které jsou, anální kolíčky a erekční kroužky také…

Chtěla jsem tedy objevit něco nového a tak jsem si vyhlídla dráždítko na klitoris. Tato erotická hračka je vyrobena z toho nejlepšího materiálu, což je lékařský silikon a kvalitní plast. Celý výrobek je černý z lesklým plastovým ohraničením. Vypadá velice luxusně a tak nemám nad čím přemýšlet.

Přinesla jsem si hračku domů a hned jsem do ní strčila baterie. Zkusila jsem ji rozvibrovat, dráždítko má 7 typů vibrací. To je neskutečné, ale než jsem stačila všechny vibrace vyzkoušet, vibrovala mi celá ruka. Sama jsem byla nedočkavá, až hračku zkusím v praxi.

Šla jsem tedy za Petrem do pokoje, kde koukal na televizi oblečený jen do županu. Já jsem měla na sobě jen tenkou noční košilku a tak když jsem se k němu přitiskla a začala ho líbat, cítila jsem každý záhyb našich těl. To už Petr věděl, že budu chtít něco víc.

V ruce jsem měla připravené dráždítko a rukou jsem mu přejížděla přes zadeček na varlata a jeho penis. Dráždítko jsem zapnula a lehce jsem s ním přejížděla přes stehna až k varlatům a dráždila jsem ho. Petr se mezitím uvelebil a roztáhnul nohy.

Já jsem přepínala vibrace na erotické hračce a dráždila jsem Petrovu chloubu. Bylo na něm vidět jak ho to neuvěřitelně vzrušuje. Jeho penis jsem si vzala do pusinky a dráždila jsem mu dál varlata až na jeho zadeček. Byl celý rozvibrovaný.

Jazykem jsem si hrála s jeho ztopořeným penisem a lehce jsem mu ho honila. Petr měl zavřené oči a užíval si tu rozkoš. Já jsem byla vzrušená už jenom z jeho hlasitého vzdychání. Chtěla jsem si ale také pořádně užít, a tak jsem si Petra hezky osedlala.

Petr zaznamenal změnu a koukal co se to děje, vypadalo to, že počítal s tím, že tahle akcička je jen jeho, nicméně když se zorientoval, nevypadal ani trochu naštvaně…

Vyzkoušela jsem si dráždítko na vlastní kůži a přitom jsem přirážela. Vibrace byly tak silné, že moje mušlička neustále vlhla. Přepínala jsem vibrace a přejížděla s dráždítkem přes svůj klitoris.

Na Petrovi jsem stále seděla jako na koníčkovi, přirážela do rytmu a cítila jsem, že každou chvíli přijde orgasmus. Přiložila jsem na klín dráždítko a přitiskla se na Petra, aby i on cítil jak jsou vibrace silné.

Nahlas jsem vydechla a pozorovala Petra. Když byl jeho orgasmus na dosah, vzala jsem jeho penis do pusinky a vibračním dráždítkem mu přejížděla po varlatech. Za malý okamžik jsem měla ústa plná spermatu a k uším mi doléhala Petrova slova chvály na hračku i na mě…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: