Erotická povídka: Svobodná matka

Jsem svobodná matka. Mám dva syny a pracuji jako číšnice v hospodě. Nevydělávám moc peněz, ale vážně moc se snažím, aby se má rodina měla co nejlépe. Domů z práce chodím brzo ráno, takže své syny vidím jen zřídkakdy. Poslední dobou mi připadá, že k sobě máme vztah spíš jako spolubydlící, než matka se syny.

Stalo se to, když jsem se vrátila z práce o pár hodin později. Měli jsme v hospodě oslavu narozenin, a tak jsem musela zůstat déle, abych pouklízela a dala hospodu do pořádku. Odemknula jsem dveře, ale něco nebylo dobře. Cítila jsem to v kostech. Pak jsem spatřila boty od mého staršího syna. Byl doma, když měl být ve škole. Hrozně moc mě to naštvalo. Vyletěla jsem jako střela do jeho pokoje. V tuto dobu obvykle spím po práci, takže nevím, co se doma děje. Dělá to často? Zůstává doma, když o tom nevím? Vletěla jsem do jeho pokoje, ale on tam nebyl. Šla jsem do obýváku, ale zase nic. Nenašla jsem ho ani v kuchyni, ani v mé ložnici. Zkusila jsem tedy poslední dveře. Otevřela jsem dveře do koupelny, ale vzápětí jsem svého zbrklého činu litovala. Na kraji vany seděl můj starší syn Vašek a masturboval. Ve chvíli, kdy mě uviděl, vyjekl. Chtěl se někam schovat, ale neměl kam. Utíkal se ztopořeným penisem k ručníkům a rychle se do jednoho z nich zabalil.

Co tady děláš? Vykřikl na mě. Odvětila jsem, že on tady nemá co dělat, a že ho bude čekat trest. Byla jsem hrozně vytočená. Místo toho, aby byl Vašek ve škole a vzdělával se, si doma honil péro. Chvilku jsme na něj křičela, že není normální, ale věděla jsem, že nic z toho nemá smysl. Je už dospělý a má svou vlastní hlavu. Otočila jsem se a chtěla jsem naštvaně odkráčet pryč. Vašek mě však chytl za ruku a otočil mě čelem k němu. No tak maminko, nezlob se. Snažil se situaci vyžehlit. Obejmul mě a konejšivě mě hladil po zádech. Stále jsem byla naštvaná, ale jeho blízkost mě uklidňovala. Uvědomila jsem si, jak moc Vašek vyrostl. Byl o půl hlavy větší než já. Vyrostl z něj chlap. Když mě objímal, stále jsem cítila jeho erekci. Byl to velmi zvláštní pocit.

Objímali jsme se docela dlouho a nevypadalo to, že mě chystá pustit. Právě naopak. Tiskl se ke mně víc a víc. Jeho ústa se přisála na můj krk. Byla jsem v šoku, ale pak jsem uslyšela, jak mi šeptá do ucha, že je všechno v pořádku. Uvolnila jsem se a čekala jsem, jak bude jeho počínání pokračovat. Líbal mě na krku dlouho a vášnivě. Měla jsem z toho husí kůži po celém těle. Vašek mi pak pomalu sundával oblečení, ale nepřestával mě líbat na krku. Když už jsem byla celá nahá, sundal si také svůj ručník. Ruce mi položil na prsa a masíroval je. Mačkal je a dráždil mi bradavky prsty. Pak se pusou přesunul k bradavkám a celé mi je ožužlal. Lízal mi je kolem a okusoval je. Cítila jsem se trochu zvrhle, ale vzrušeně. Převzala jsem iniciativu a klekla jsem si. Vzala jsem jeho pyj do ruky a poté i do pusy. Olizovala jsem mu ho a jemně jsem sála jeho špičku. Pak jsem si ho strčila celého do pusy a kouřila jsem mu ho, jak nejlépe to umím. Mám už nějaká zkušenosti, a tak šlo vidět, že se mu mé pohyby opravdu líbí.

Těsně před vyvrcholením mě Vašek odstrčil a povalil na chladnou zem koupelny. Bylo to trochu nepohodlné, ale v tu chvíli mě nic nezajímalo. Vašek si klekl na kolena a hned mi zajel penisem do vagíny. Byla jsem na své léta dost vlhká, takže jsme ani trochu nedřeli. Vašek byl ještě nezkušený, a tak byly jeho pohyby kostrbaté. Opět jsem se rozhodla chopit se žezla a řekla jsem mu, aby si lehnul na záda. Pak jsem si na něj obkročmo nasedla. Jeho penis měl ideální velikost, ani moc malý a ani moc velký. Pohupovala jsem boky. Prsa se mi pohupovala v rytmu mého rajtování a já jsem viděla, že na Vaška přichází orgasmus. Chtěla jsem se také udělat, a tak jsem mu jedno prso nacpala do pusy, aby mi cucal bradavky. On pochopil a taky tak učinil. Hýbala jsem zadečkem dolů a nahoru a přiváděla jsem sama sebe k vyvrcholení. Stačilo už jen pár sekund a já jsem byla v sedmém nebi. Z jeho penisu v tu stejnou chvíli vystříklo semeno a oba dva jsme se společně svíjeli ve vzrušujícím a zároveň zvrhlém orgasmu.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: