Erotická povídka: V malém městečku

marcus Aurelius

Bylo to v malém městečku, kdesi v jižních Čechách. Když ji navrhl, aby spolu odjeli na dovolenou, nejdříve nechtěla. Ale potom si řekla, že by to měli jednodušší.

Nikdo by je nepodezíral z něčeho zakázaného, protože jako bratr a jeho neprovdaná sestra, měli stejné příjmení. Musel to ale všechno zařídit sám. Seděli naproti sobě u stolu. Najedli se a vypili pár sklenek vína. Nespěchali.

Náhle ho napadla zvláštní myšlenka:

“Víš, že si dovedu představit, že spolu žijeme?”

“Já docela taky. Ale kam by to vedlo?”

Chytil ji za ruku, pomohl ji vstát ze židle, a kráčeli k hotelu. Osprchovala se a zabalena do osušky vstoupila do ložnice. Před velkým zrcadlem si začala upravovat své světlé, bohatě husté vlasy. Přistoupil k ní zezadu a lehce ji políbil na obnažené rameno.

Otočila se k němu a vtom ji spadla osuška na zem. Uviděl její vyzývavě vztyčené bradavky, a okamžitě se k jedné přisál. Rukou začal hladit volné prso a druhou přejížděl po jejích zádech až k oběma půlkám. Tam se jeho ruka zastavila.

Sklonila se nad jeho hlavu: “Vezmi si mě,” hlesla téměř chraplavým, zastřeným hlasem a pohladila ho v rozkroku.

Pomalu se sunuli k posteli, mezitím ze sebe sundával zbytek oblečení. Jemně ji na ní položil, a polibky sjížděl po celém těle. Zastavil se až mezi nohama, něžně je rozevřel a pomalu do ní vnikl jazykem. Její milostné sténání ho vzrušovalo ještě víc. Náhle táhle zasténala a byla hotová.

“Pojď už do mě,” téměř zaprosila.

Líbajíc ji po celém těle, vracel se zpátky k jejím ústům. Okamžitě mu jazykem vyšla vstříc. Jeho úd se ocitl u ústí nedočkavé jeskyňky. Lehce do ní vnikl. Milostné naříkání, které se linulo z úst jeho sestry se zrychlovalo až se náhle změnilo v táhlé zavytí.

Byla zase. To už nemohl vydržet ani on. Měl co dělat, aby ho včas vytáhl. Stačila ho vzít do ruky a …. Jeho horké semeno vystříklo až k jejím vlasům a dopadalo na její vášní zpocené tělo. Pokropil ji celou. Šťastně se usmívala. Těžce oddychovali a drželi se za ruce.

“Chtěl bych to v Tobě alespoň jednou nechat” téměř prosil.

Věděl, že ona nebere žádnou antikoncepci a on se nerad miloval s preservativem.

“To přece nejde, víš co by se mohlo stát ?! Co kdybys jsi mě udělal dítě ?”

“No tak by jsme se o něj starali spolu…” vracel se k myšlence od večeře.

Mlčela a dívala se kamsi do dálky. Náhle se k němu opět přivinula a políbila ho. Okamžitě zareagoval i jeho úd. Začali se opět mazlit.

Když do ní vnikal, zaprosila ho “nenechávej to ve mně, třeba příště…”

Autor čtenářské povídky: marcus Aurelius

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +