EroMag.cz » Erotické povídky » Erotická povídka: Teenka ve sprše

Erotická povídka: Teenka ve sprše

Dnes má přijít můj miláček ke mně domů a přespat se mnou v mém prázdném bytě. Chvíli po tom co jsem nad tím přemýšel jsi zazvonila. Přišla jsi v sukýnce,úzkém tričku a s hříšnýma myšlenkama jako vždy. Hned jak jsem zavřel dveře už jsem tě měl přitulenou k tělu a už se naše jazýčky proplétaly. Od dveří jsme pokračovali rovnou ke mně do postýlky, protože nám to oboum velela naše chuť na mazlení a touha po tom druhém.

Po tom co jsem tě něžně položil do postýlky, jsem tě lehce začal líbat na krček tak jak to máš ráda, a ty se začínáš kroutit a přivírat očka, tvoje ručky bloudí po mém těle a víš moc dobře co mám rád.

Začínám si tě pomalu svlíkat, nejdřív tričko potom sukýnku. Už jsi jenom v svůdném spodním prádle a já se nemohu nabažit tvé krásy. Znovu se k sobě přitulíme a ty začínáš naoplátku svlíkat mě, ale ty neskončíš u spodního prádla ale svlíkáš si mě celého. Za chvíli zjistím proč. Začínáš mě líbat na rtech a pomalu klesáš níž a níž přes krček a bříško do mého rozkroku a tvůj šikovný jazýček ukazuje jak se mi umí věnovat, já jen sténám rozkoší a ty občas zajedeš níž na koule a trochu je cumláš.

Poté se vracíš zase zpět a za chvíli už cítíš jak do tebe proudí to co máš tak ráda a co ti tak chutnáš, jen se poté mlsně olízneš, že by jsi chtěla více. Potom si tě beru do parády já. Svlíkám ti podprsenku, a pomalu ti líbám tvá krásná prsa nejdřív nežně a pomalu, potom vášnivě ti saju tvoje naběhlé bradavky a ty se krásně kroutíš a chceš víc. A já ti hned tvé přání splním. Rtíky sklouzávám níž k tvým kalhotkách a cítím už tu nádhernou vůni.

Pomalu ti sundávám kalhotky, svým jaýčkem zkouším do tebe vniknout a rukama si tě přitom držím za zadeček, aby jsi mi neutíkala. Krásně se mi kroutíš pod mými pohyby jazýčku a nemůžeš se toho pocitu nabažit. Najednou mi tiskneš hlavu ručkama, tak abych ještě přidal a přitlačil aby jsi si to víc užila.

Po této krásné předehře, to nemůže skončit jinak než sexem. Kondom si neberu, dnes ne. Chci aby jsme si to oba užili naplno. Přitahuji si tě k sobě a tisknu se k tobě a lehce vklouzávám do tebe. Tam a zpět a oba si to strašně užíváme. Je ti na očích vidět že chceš víc. Zrychluju a oba přirážíme jako kdyby jsme roky sehraní.

Po vyčerpávajícím, ale nádherném sexu jdeme do sprchy se osvěžit a smýt z našich zpocených těl pot a únavu. Vstupujem do našeho sprchového koutu, zavíráme dveře, a pouštíme na na naše rozpálená těla proud vlažné vody. Tiskneme se k sobě a jen si užíváme ten pocit blízkosti našich těl. Po chvíli mě začínáš tlačit na studené kachličky, ikdyž víš že nemám rád ten jejich chladný dotyk. Klesáš níž svými rty od mého krku směrem dolů a po chvíli se zase mlsně olizuješ, tak jak ten večer už několikrát. Ale najednou si pozice vyměnujem a ted jsi ty komu je věnována péče a ty se jen kroutíš pod útoky mého jazýčku a šikovných prstíků na tvoje slaďoučké lůno.

Po sprše zase skončíme v postýlce kde jen tak ležíme v náručí toho druhého, ale je nám oboum jasné že nám to ještě nestačilo. Najednou se natahuješ pro něco pod polštář, a vytahuješ pouta. No ty potvůrko. Taky ty na mě takhle jo?. Odpovědí mi jsou moje připoutané ruce k posteli. Nemůžu se ti vůbec bránit, máš mě ve své moci, můžeš si se mnou dělat co chceš a ty to moc dobře víš.

Začínáš mě znovu líbat na krček, ale po chvíli mě začínáš lehce kousat. Stejně pokračuješ I na ouškách které neuniknou tvým rtíkům a jemným stiskům zoubků. Pokračuješ na moje bradavky, které pomalu zkoušíš cumlat, ale po chvíli zapojuješ I tvoje zoubky…Hlavou klesáš pořád níž znovu k mému rozkroku který už dnes dostal dost zabrat. Ale ty ho evidentně nenencháš na pokoji.

Pomalu mi po něm jezdíš jazykem občas mě ho políbíš. Občas ti žalud skončí kdesi v pusince a ty víš jak moc si to užívám. Ale to není ještě pro dnešek vše. Lehounce mi kroužíš prstíky po koulích a vidíš mi na obličeji jak moc se mi to líbí. Ještě chvíli mi ho saješ a poté na mě nasedneš jak na koníčka a začneš si pořádně užívat svoje pomalé přírazy, aby jsi mě jimi co nejvíce rozdráždila, abych byl jak smyslů zbavený. Načež začneš zběsile přirážet a celá se propínat jak luk, jak ti to dělá dobře. Ale tahle poloha ti nestačí tak se otáčí zády ke mě a znovu začínáš klesat a přirážet na mě.

Po takovémhle nádherném večeru si jen lehneme do náruče navzájem a spokojeně (a uspokojeně) usneme. Ale oboum nám je jasné že příští víkend si to dáme znovu a bude to ještě divočejší :*

Ohodnoťe tento článek

Mohlo by se vám také líbit
Erotická povídka: Dominantní otočení rolí – ONA je Paní 2/2
Erotické pomůcky zažehnají krizi v ložnici
Erotická povídka: Ve třídě se spolužákem
orální sex v převlékací kabince
Erotická povídka: Orálek v převlékací kabince

Přidej komentář

Pošlete tento článek e-mailem: