Lascivní hrátky s partnerem nejen o Vánocích

Na vánoční hračky a hrátky s nimi se můžou těšit nejen děti. Ať už pomyslíte na klasické hry pro celou rodinu, nebo na lechtivé hry vyloženě jen pro dospělé, možností je nepřeberně. A ani vás to nemusí nic stát.

Obsah článku

Tipy na sexuální hry – nejenom stolní

Tyto hry jsou ideální nejen pro vánoční období, ale i celou zimu, kdy jsou tmavé večery delší. Stačí trochu popřemýšlet, co máte s partnerem rádi, nebo o čem sníte, promluvit si o tom a vyzkoušení pak nic nebrání. Jestli vás stále nic nenapadlo, můžete se inspirovat několika tipy:

Erotická hra s kostkami

Hrací kostky má doma snad každý, a pokud ne, seženete je v papírnictví nebo hračkářství za pár korun. Existují i více hrané než kostky klasické, nebo jich můžete použít několik najednou. Na papír si rozepíšete, co při dosažení jednotlivých hodnot má váš druh udělat. Například políbení na krk, masáž ramen, pošimrání vlasy na celém těle… Zbytek je na vaší fantazii.

Losování tajných přání

Tušíte, že má váš partner tajná erotická přání, a neodvažuje se vám o nich říct? Dejte mu několik papírků, na něž své touhy napíše, a každý si vylosujte jedno. Nebude-li vám jeho, nebo partnerovi vaše, přání vyhovovat, můžete se je zkusit uzpůsobit. Každopádně popřemýšlení nad partnerovými potřebami a kompromis vás ve vztahu mohou posunout dál.

Změna běžné hry na lechtivou variantu

Můžete použít oblíbenou deskovou hru, stačí ale vzít i jen běžné Člověče, nezlob se. Hru můžete do lechtivé varianty přizpůsobit dopsáním pravidel, kdy třeba při nasazení nové figurky vás váš milý políbí, při vyhození vaší figurky zase políbíte vy jeho a za výhru obdržíte koupel i s obsluhou.

Líbání bez dotýkání

Sednete si s partnerem proti sobě a líbáte se nejen na ústa, aniž byste přestali. Nesmíte se ale dotknout. Kdo se rukou dotkne toho druhého, prohrává a musí třeba umýt nádobí (jistě můžete ale pokračovat dál).

Dotýkání se zavázanýma očima s ovocem a jinými dobrotami

Možná znáte hru, kdy jeden z páru má zavázané oči a ten druhý mu přikládá prsty na části svého těla jako nos, břicho, ucho… Tuto hru můžete vylepšit. Lehnete si, nachystáte ovoce nebo jiné pochutiny, dáte na místo, které má být poznané, a jemně na ně partnerovi nasměrujete hlavu tak, aby rty mohl sebrat laskominu a jazykem prozkoumat záhyby vašeho těla.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: