Erotická povídka: Tenkrát na jihu 2/3

Tak fajn, řekl si v duchu, mrdat se bude, otočil se k Marii, jednou rukou ji uchopil za zadek a přitáhl si ji k sobě, druhou jí vzal za krkem, přitáhl k sobě a začal líbat, tím jak jí k sobě přitiskl, ucítil její velká prsa na svém hrudníku, bylo to neskutečně krásné, překvapilo ho jak se líbala, krátce a tvrdě,mokře a hlučně,začínal nad sebou ztrácet kontrolu, to tak měl, první nadrženost musel vybít.

Sjel rukou po jejím stehnu, zajel pod šaty mezi její půlky, pevně jí je mačkal a pak po nich sjel k její kundě,cítil jak je mokrá, to ho rozpalovalo doběla.Koutkem oka zahlédl Paula jak si sedá na pohovku, hej vy dva, začátek bude podle mě, rozepnul si kalhoty, vylovil z nich ptáka a koule, pojď sem ty malá mrdno a připrav mě, poručil Marii, ta bez odmlouvání přistoupila před něj, předklonila se a začala ho kouřit, ruce měla opřené vedle jeho těla, zůstala v předklonu, jen se prohnula v zádech a rozkročila.
Pochopil její signál, klekl si za ní, vyhrnul její šaty, neměla kalhotky a tak mohl rovnou začít lízat její mokrou kundu.

Chytrej kluk, řekl zastřeným hlasem Paul, koukej mi pořádně připravit ženu ať jí můžu vymrdat píču,čurák už se na to jen klepe.

Tak jo, budu dělat co chcete, řekl a přitvrdil, lizal jí i zadek, tak jak byla mokrá, začal jí projíždět kundu třemi prsty, jen hekla a vzdychla, určitě i Paul poznal změnu, protože jí chytil zezadu za hlavu a začal jí šoustat do pusy, pak se zastavil, prsty druhé ruky jí zmáčkl nos a pomalu jí do pusy cpal čuráka, až ho měla v sobě až po koule. Muselo ho to hodně vzrušovat, jen vzdychal a tlumeně hekal, joo, to je ono, drž mrcho! Marie se začala dusit a klepat, on přidal další prst a ještě drsnější šukaní kundy prsty, palcem jí tvrdě ojížděl poštěvák a lizal zadek, začala přirážet,mokro z ní úplně teklo. Nelhali, měli to rádi tvrdě.

Stačí, řekl Paul, vylízej jí pusu, koukni jak slintá.

To mu nemusel říkat dvakrát, miloval ty husté sliny co jí tekly koutky úst kolem jeho ptáka.

Paul jí odtáhl hlavu a pustil ji, Marie se rychle narovnala a zprudka nadechla až se kolem ní  rozletěly sliny.
Přiskočil k ní, sám měl celý obličej mokrý od šťávy z její kundy a vlastních slin, jak do ní plival, nelíbali se ale vzájemně vylizovali, šukali se jazyky a navzájem tvrdě osahávali. Paul si stoupl a rychle svlékl, svlíkni ho, poručil jí, když byl nahý i on , Paul si stoupl vedle něj a poručil jí ať se taky svlékne a oba je honí a kouří. Marie se poslušně svlékla, klekla a dělala co měla.

On měl teď čas si je oba prohlédnout, navíc vedle nich na zdi viselo obrovské, starodávné zrcadlo. V něm viděl dobře i na klečící Marii. Ona byla přesně typ ženy co ho nejvíc přitahoval,vždycky se mu líbily starší než byl on, Marie měla krásnou postavu, vyrýsované ale jen lehce svalnaté nohy, trochu větší ale krásně kulatý zadek,ploché břicho a rovná, širší ramena, ale ta její prsa, to byl jeho sen, trochu povolenejší,nádherně oblá,větší bradavky , krásně kulaté tmavší dvorce, to všechno velikost minimálně D,prostě dokonalost sama. A její obličej, lehce římský nos, trochu šikmé oči, klenuté obočí a drobná ústa s plnými rty, nádherná ale nebyla to běžná krása. Kundu měla těsnou a krásné plně pysky. Opravdu z ní začínal být mimo. S uspokojením si všiml že jsou všichni tři do hladka vyholeni a Marie nemá ani tenký proužek chloupků.

On sám byl vyšší, postavu měl jako voják dobrou, jeho pták měřil zhruba 17 cm ale byl poměrně tlustý, zakončený obřezaný žaludem, ženy co měl jeho žalud dostával do extáze, byl velký s velkou hranou, prý jak kladivo na čarodějnice, jak mu řekla jedna starší kurva.

Paul byl proti němu ještě vyšší, hubenější ale samá šlacha, byl jižní typ s ostřejšími rysy, jeho čurák byl delší, tak 19 cm ale hubenější a prohnutý směrem vzhůru jak šavle, z krátké předložky vyčníval menší žalud.

Kouřila i honila krásně, podebirala mu koule, tahala za ně až měl čuráka napjatého a žalud byl tvrdý jak kámen, hodně slinila, stékájíci sliny nabírala na prsty a roztírala mu je po análu, začínala mu připravovat zadek prsty, jen držel a tlačil jí na ruku, moc se mu líbilo co Marie dělá, chytil jí za hlavu začal šoustat její pusu, drsně a hluboko. Paula to vzrušovalo a chytil mu jednou rukou ptáka u kořene a druhou Marii narážel za krk, na jeho čuráka. Pak už to nevydržel, sedl si na sedačku, pojď sem čubko, chci abys mě mrdala!  A ty jí pomůžeš! Nebo spíš nám oběma.
Marie si stoupla na pohovku, rozkročila se nad sedícím Paulem a opřela se rukama o opěradlo.

Byl už jak přetopený kotel, k tomu ještě Paulova ruka co jeho ptáka před chvílí naváděla do její pusy, chtěl moc mrdat oba ale tohle se mu líbilo taky. Stoupl si za Marii, tak těsně že měl mokrého ptáka na jejím zadku, viděl jak se jí od toho leskne, vzal jí za boky a pomohl jí pomalu klesat do dřepu a narazit se na Paulova ptáka, když dosedla, přehmátl na její ramena a tvrdě jí zatlačil dolů, Paul i Marie je zaskučeli  slastí, chytil její nádherný zadek a začal řídit rytmus a hloubku jejich mrdání. Pak jí jednou rukou chytil zezadu za prso a druhou za vnitřek zadku a dál je nutil mrdat tempem které určil. Potom jí pustil a díval se jak ona jeho šoustá, byla to nádhera, oba byli hodně slyšet, neměli ve zvyku tlumit zvuky mrdání, naklonil se k jejich hlavám, otočil k sobě její hlavu a začal jí šukat pusu jazykem, Paul to s doširoka otevřenýma ocima sledoval, hul ho, děvko, chci mít jeho čuráka blízko.

Narovnal se a strčil čuráka mezi ně, Kouřila ho tvrdě a divoce, sliny létaly až na Paula, ten jí  vzal za hlavu a olizoval z ní to mokro, taky bych tě hulil ale ještě počkám, to až potom. Sundal ze sebe Marii, otočil jí zády k sobě, sedl si na kraj pohovky a narazil jí na sebe, ona se položila zády na jeho prsa  zvedla nohy, pak si je, široce roztažené, chytila pod koleny.

Stál nad nimi a koukal jak si ji Paul na sebe naráží, musel si ho začít honit.

Potom mu Paul poručil ať si klekne a začne jí lízat kundu.

Byla to síla, lizal kundu v které řádil Paula dlouhý čurák, byla úplně jak politá kundím mokrem, roztahoval jí pysky, lizal je, kousal do nich, vzal je do zubů a tahal za ně, prsty jí tvrdě masíroval poštěvák, slyšel jí křičet, zasunul k Paulovu čurákovi  postupně tři prsty a mrdal jí s ním, teď slyšel jak Paul řve, schválně tlačil prsty na jeho ptáka. Paul už to nevydržel, nadzvedl Marii aby z ní jeho ocas vyjel, kuř mi ho, dělej, kuř a jí lízej a šukej rukou!!!

Konečně, jednou rukou jí mrdal kundu, druhou mu chytil ptáka za žaluda, přetáhl ho a táhnul až ke kořeni, až Paul vykřikl slastí, pak vzal žalud do pusy, pevně ho rty obemkl a kouřil, zasunoval tak hluboko jak to šlo, při tom mu ho tvrdě honil, pomalu, táhle a pevně, teď už oba vyloženě řvali.

Chytil Paula pod koleny a zvedl mu nohy, jeho čuráka mu zavedl zpátky do její kundy, potom mu začal lízat zadek, vypouštěl mu na anál všechny sliny co měl v puse, ty pak prsty a jazykem roztíral aby ho uvolnil. Když viděl i cítil že se Paul uvolnil, začal mu protahovat zadek jedním, dvěma a třemi prsty, Paul měl čuráka v Marii ale nemrdal jí, jen jí dráždit prsty poštěvák a čekal.

Autor: Centurion

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: