Erotická povídka: 2 chlapi ve sprše

Zabouchli jsme za sebou dveře. Opřel si mě o zeď a líbali jsme se. Začal mi sundávat tričko. Potom následovali kalhoty. Já mu nejdříve sundal kalhoty a az potom tričko. Pak až zbývali jen boxerky. Svlékl jsem mu je a on pak mě. Lehli jsme si na postel a začal jsem mu ho pomalu honit.

Stál mu už tak dost. A tak jsem si na něj sedl a zasunul si ho do prdele. Začal přirážet. Postupně zrychloval až jsem si myslel, že to nevydržim. Potom si klekl na 4  a já mu ho tam vrazil. Takhle jsme píchali nějakou dobu. Poté si na mě sedl. A jezdil na mě. Až mě z toho rozbolel měchýř. “Miluju tě.” Řekl. Jen jsem se usmál.

Slezl ze mě a řekl ať mu ho pokouřim. Tak jsem si ho dal do pusy.  A začal mu ho kouřit. Lízal jsem mu žalud a vychutnával si ho. Měl ho krásně velkého. Lehl si na postel. Otočil se hlavou ke mně a já mu ho strčil do huby a šukal ho do ní. Je naprosto úžasnej. Že ho tam dá celého. Jak já ho miluju. Vystříkal jsem mu hezky pusu. Vyndal jsem ho, aby to mohl zpolykat. K mému údivu to polk vše.

Posadil se. A olízl si ústa. Pak mě políbil. “Na čtyři zlato.” Uposlechl jsem. Narval mi ho opět do prdele. Prcal mě pomalinku a jemně. Zprudka zrychlil. Až jsem se lekl. Když však plnou silou přirazil. Myslel jsem, že mi ho snad vrazil až do břicha. A v tu chvíli se udělal, vystříkal mi prdel až to zní pak teklo ven. “Děkuju.” Řekl. “Není zač.” Odvětil jsem a usmál se.

Pohladil mi ho. “Půjdeme do sprchy?” Zeptal se. “Moc rád.” Odpověděl jsem a vlípl mu pusu. Pak jsme se objali a šli do horké sprchy.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: