Erotická povídka: Tenkrát na jihu 3/3

Marie se předklonila a když zblízka viděla co se děje začala sebou škubat, dělej už ho konečně omrdej, dej mu ochutnat co on dělá mně, Paul už jen hlasitě vzdychal ale nic neříkal, najednou už neporoučel, jen držel a čekal.

Stoupl si rozkročil se kolem nich, příklekl, vzal Paulovi koule, přizvedl je a pomalu zatlačil do jeho zadku svého čuráka, Paul byl sice uvolněný ale jeho silný čurák do něj šel zasunout jen pomalu, vždycky po pár centimetrech počkal, povytáhl ho a pak zase zasunul o něco hlouběji, koukali si při tom s Marií do očí, její výraz ho přiváděl k šílenství, výraz extáze, pomsty..

Když tohle viděl, drsně přirazil až měl čuráka v Paulovi po koule, ty jen tvrdě pleskly, ještě jednou se rozkročil tak široce jak mohl a začal ho mrdat, Marie už jen neseděla, začala se na něj narážet až nadoraz. Paul už řval jako by ho mučili, joo!!Mrdejte mě, dělej ty zmrde, ty taky děvko, píčo nadržená.

Mrdal ho jak děvku při tom otočil  ruku dlaní k sobě a strčil do její kundy dva prsty, našel v kundě ten uzlík nervů a začal ho silně dráždit, věděl co bude, jen málokterá proti tomuhle byla imunní. Brzy začala křičet a mohutně stříkat, vydržel dokud ho celého nepostříkala, byl mokrý od obličeje až po čuráka, Marie odpadla a svezla se z Paula vedle na pohovku.

Přesně to on chtěl, chytil Paula pořádně pod koleny a drsně mrdal, bylo mu jedno jestli ho to bolí, teď chtěl jen mrdat a mrdat, koule narážely až ho to bolelo ale to přesně chtěl, mrdat až do bolesti, Paul se celý otřásal pod jeho nárazy, křičel a zmítal sebou.Mezitím se Marie vzpamatovala, sedla si vedle a honila Paulova čuráka, to už na Paula bylo moc, chci stříkat, dělej píčo, kuř!! Dělej!! Marie přidala a Paul za divokého řevu začal stříkat, měl spousty mrdky, Marie sice necukla a kouřila ho pořád ale spousta jí toho tekla koutky úst ven, roztírala si to na prsa, břicho a kundu.

Když viděl že Paul zvadl, vyndal ho z jeho zadku, stoupl si, vzal Marii za ruku a odvedl jí ke stolu, posadil jí na kraj, nohy jí rozáhl a podložil každou nohu židlí, lizal jí z těla jeho mrdku, líbal jí, její ústa plné semene, vzala ho za čuráka a odjížděla si pysky, poštěvák a hlavně zadek. Udělej mi to stejně jako jemu omrdej mě jako poslední kurvu, dělej ty čuráku neskutečnej, prosím..

Byl už mimo kontrolu, cizí mrdka na cizí, krásné ženě bylo víc než snesl. Bezohledně jí narval ptáka do zadku, díval se jí při tom do očí, chtěl vidět bolest, ponížení, rozkoš, vzrušení.. Viděl tam přesně to co chtěl ale ještě další věci co nedokázal určit,  mrdal jí tak aby jí ublížil ale ona, čím víc mrdal, tím víc přirážela, už na nekřičela, jen hluboce dýchala, ani nedokázal pochopit co všechno vidí v jejích očích, možná už jen zvíře, animalní děvku.
Tohle ještě nikdy nezažil, nepoznal druhou takovou, už byl jen jeho čurák a ona, nic jiného necítil, už ji chtěl jen umrdat do bezvědomí.. Mačkal jí bradavky, fackoval přes prsa, lizal krk, kousal jí, za ramena vší silou narážel proti svému přirážení, tahal za vlasy, otočil jí a mrdal zezadu, tlačil jí do do zad až se prohla jak luk, opřela si prsa o stůl, chytila si půlky a roztahovala se pro něj, už nemlčeli, hecovali se, křičeli na sebe, nadávali si tak sprostě že ani netušili že to umí.  

Vysmekla se mu, donutila ho sednout na židli, sedla na něj a mrdala ho kundou , cpala mu obličej mezi své kozy, plivala mu do obličeje, teď mrdala ona jeho.

Teď ti vymrdám čuráka z podoby a mozek z hlavy, ty hajzle zasranej, ještě nikdo mě nevymrdal víc než já jeho!!
Už byl úplně v transu, její kunda, anál, zadek, prsa, pusa.. Teď už vydával jen neartikulované zvuky, už věděl že našel někoho kdo je stejný jako on.

Chtěl stříkat, vystříkat jí píču, hubu, postříkat kozy ale tělo neposlouchalo,ještě pořád pod ní držel a nechal se prcat.

Najednou si všiml Paula jak stojí vedle a nevěřícně zírá na svojí ženu, honil si ho jako by se chtěl potrestat, Už jsem s Marií zažil hodně ale tohle ještě ne, otočila k němu hlavu, chvilku jako by jí trvalo než přišla k sobě, pak najednou klidným hlasem říká, tohle jsem nezažila ani já ale daroval jsi mi ho ty, miláčku a bez tebe a tvého mrdání by to nešlo.

Znělo to upřímně, bylo vidět že on to chápe.

Ale Paul byl opět nadržený, tvrdě si ho honil, dělej, mrdej ho! Marie se vzpamatovala a začala zase šoustat, Paul přistoupil k nim a oni oba ho, střídavě honili, to je opět dostalo do varu.

Jdem na pohovku, poručila Marie, teď chci vás oba v sobě najednou, Paul si lehl na záda, Marie se na něj narazila a Paul jí  zespodu mrdal kundu. Příklekl za ně a nastavené Marii zajel čurákem do zadku, jen hekla a pevněji se zapřela, mrdejte mě oba, poručila jim.

Byla to síla, narážet v její kundě na čuráka dalšího chlapa, stoupl si za ní, přiřepl a takhle z výšky jí mrdal zadek, držel jí za ramena, viděl jak líbá Paula ale teď jinak, teď v tom byla něha, jeho měli jen jako  vibrátor ale on to chápal, pak se Marie udělala, nekřičela už neměla sílu, podlomily se jí nohy a odpadla.
Vzápětí to přišlo i na Paula.

Když to uviděl, poručil mu ať si klekne na čtyři, viděl Marii že je sice hotová ale i zvědavá.

Koukej jak ho udělám. Paul si klekl na pohovku.

klekl si za něj na zem, vzal mu čuráka a vytáhl mu ho mezi nohama dozadu k sobě,začal mu ho takhle směrem k sobě a dozadu dojit, druhou rukou mu tahal koule nahoru, to bylo na Paula moc, začal křičet a stříkat, vlastně nestříkal ale mrdka z něj tekla proudem, bez přerušení z něj všechno vyteklo najednou, plná louže mrdky. Marie jen němě koukala, Paul se svalil a dlouze oddechoval, to byla síla, tohle chci pořád.

Teď chci stříkat i já, přišel k Marii, položil jí na záda, a beze slova začal mrdat její mokrou ale už staženou kundu, bylo cítit že už má dost ale to mu bylo jedno, táhle jí projížděl kundu, cítil každý kousek který projížděl, Marie spíš jen držela ale postupně se zase uvolnila, chytila ho za boky a přirážela proti němu, cítil že už to dělá spíš pro něj ale prostě chtěl ještě chvilku mrdat a pak stříkat, začal jí lízat prsa, bradavky, krk, zvedl a držel jí ruce za hlavou, takhle byla její prsa nejkrásnější, začal měnit rytmus, směr, sílu mrdání, věděl že tohle na ní bude platit, když začala vzdychat a hekal, věděl že se nemýlil, chytil jí za kotníky a opřel si je o prsa, široce rozkročený začal přitvrzovat, prudce přirážel, pak se nad ní naklonil, její nohy si položil na ramena a tvrdě mrdal její kundu, už tak netekla, už neměla co pustit ale bylo vidět že Marie si to užívá, začal zrychlovat, už budu, kam to chceš?

Na prsa.

Opřel se jí rukama za hlavou a zvedl zadek tak že měla čuráka proti obličeji. Teď ho tlač na kozy a pomalu, táhle ale pevně vydoj, od kořene přes hranu žaluda, dělej kotě..

Pak už jen cítil jak dělá přesně co chtěl, začal křičet, dělej mrdno, vystříkej mě!

Začal stříkat, létaly z něho dlouhé a husté šlemy mrdky, snažila se mířit si na bradavky ale on sebou zmítal a škubal, cákalo to z něj dlouho, mrdka jí přistávala na obličeji, krku, ve vlasech, na bradavkách i na břiše, nechal se vydojit do poslední kapky, dokud se už jen neklepal v křeči a už mu čurák sebou škubal bez stříkání mrdky.

Nevěděl jak dlouho ležel a lapal po dechu, když se vzpamatoval, viděl že Marie stále leží vedle něj a nechápe..
Tak tohle jsem opravdu ještě nezažila, takový orgasmus cos měl, to bylo neskutečné jak dlouho a hodně jsi stříkal mrdku, mám to všude, super…

Autor: Centurion

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: