Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Teta z Ameriky 2

Erotická povídka: Teta z Ameriky 2

Když jsem se probudil s kocovinou a pořádnou bolestí žaludku po mém alkoholovém excesu, začal jsem si uvědomovat, co se vlastně stalo. Vážně jsem svoji tetu viděl včera souložit? Vážně jsem si nad pžedstavou sexu s ní vyhonil klacek? Nemohl jsem tu skutečnost vstřebat. Rozhodl jsem se na celou záležitost zapomenout a sejít dolů do kuchyně jakoby nic pro prášek a sklenici vody.

Teta tam stála ve sportovním outfitu a zrovna si ve smoothie makeru připravovala nějaký hubnoucí blivajz. Mikinu na tělo měla rozeplou tak, že jí bylo dost vidět do výstřihu. Vzpomněl jsem si na to, jak vypadají její vnady obnažené. Trochu mi zacukalo v rozkroku. Teta se na mě zvláštně podívala. Že by něco tušila? Přeci nemohla vědět, že jsem ji sledoval… nebo… Usadil jsem se na gauč.

„Jak sis užil včerejší mejdan?“ zeptala se vesele.

„Jo, super, jen mi je trochu špatně.“ přiznal jsem. Přátelsky se na mě podívala a z lékárničky vynadala aspirin a podala mi sklenku s pomerančovým džusem. Předklonila se k mojí zkroušené a na gauči sedící existenci, div jí vnady z růžové mikiny nevypadly. Škubání v rozkroku intenzivnělo. Jestli si všimne, že mám stojáka, bude to trapas kolosálních rozměrů.

„Zas tak špatně ti být nemohlo, když jsi mi tak zašpinil kliku.“ zachichotala se vědoucně tetička.

„C-cože?“ vyhrkl jsem nahlas, kocovina nekocovina. Ta věta mi vrátila vzpomínku, jíž jsem včera dočista vypustil z hlavy. Vystříkal jsem se tetě na dveře. A sakra. Jsem v kelu.

„Jen se nedělej, ty malý špióne.“ smála se teta dál a nevypadala ani trochu pohoršeně, zato já měl pěkně naděláno v kalhotách. Co teď? Rudnul jsem v obličeji jako školák přistižený při opisování. Teta pokračovala v monologu…

„Řekni, Tomáši, jsi ještě panic?“ udeřila na mě zčistajasna. Jen jsem trhnul hlavou na znamení, že ne a dále jsem pohledem zkoumal kachličky na zemi. Možná až příliš důkladně. „Tak to tě nemohlo zaskočit vůbec nic… neboj se, chápu to a nevadí mi, že jsi takový zvrhlík, že vlastní tetu pozoruješ u sexu, dokonce mě ta myšlenka trochu vzrušila po tom zjištění, takže jsme si to s Juanpablem rozdali ještě jednou.“

Zíral jsem na ni jak na blázna. Jestli já jsem zvrhlík, co je potom ona???

„Máš tady nějakou holku?“ zajímala se ještě. Opět jsem pokýval hlavou, že ne. Teta si ke mně přisedla na pohovku a položila mi ruku na koleno. „A není to škoda? Jsi takový mladý a hezký, já bych se za tebou zamlada určitě otočila. Nebo něco víc.“ Potom mi rukou pomalu jela od kolene výš, až bezostyšně spočinula dlaní na mém rozkroku. Musela cítit, že jsem napůl tvrdý.

A jestli ne to, určitě jí neušlo, že jsem zrakem upoutaný do jejího výstřihu. Kdo by nebyl? Všechno to znělo moc zvrhle na to, aby se to mohlo stát, ale bylo mi jasné, kam teta směřuje. Chtěla, abych jí opíchal. A já měl sex naposledy někdy na konci školního roku. Trapná jednorázovka na diskotéce.

Nechal jsem tetu dělat, co chce, měla mě v moci, jen jsem se nechal unášet jejími pohyby. Rozepla mi poklopec a kochala se mým nádobíčkem. Nebyl tak velký, ale teta se při pohledu na něj potěšeně usmála a přejížděla po jeho délce dlaní jako po pokladu jemnou a zkušenou ručkou. Potom ho uchopila pevně a začala mi péro honit líp, než bych to sám dokázal.

Hrozně se mi to líbilo a hlavou mi vířily představy ze včerejší noci. Chtěl jsem zajíždět tam, kam ten opálený zahradník. I tetě zřejmě včerejší nálož od milence nestačila, takže se rychle vysvlékla ze sportovní kombinézky a stála přede mnou nahá jako Venuše. Všiml jsem si jejích velkých pysků a při pohledu na ně jsem si málem ustříknul. Co mě dřív odpuzovalo, chtěl jsem najednou zkusit. Zabořit se do té teplem sálající mokré kundy a způsobit jí potěšení, zážitek, na nějž nezapomene. Tvrdě jí mrdat a užívat si každý průnik.

Teta vzala vše do své režije a obkročmo na mě nasedla. Masa velkého těla – širokých boků, kyprého zadku a gigantických prsou – to bylo něco, o čem jsem ani nesnil a nevěděl, čeho se dotýkat dříve. Teta na mě rajtovala jako na koni a zalykala se vzdechy, já jako v mámení přitiskl obličej do jejích vnad a ty mě pojaly mezi sebe. Moje péro vklouzlo mezi tučné pysky a kundička se kolem něj stáhla a mlaskavě poskakovala nahoru a dolů. Netrvalo to dlouho a celou jsem jí vystříkal. A tak jsem se zamiloval do starších žen.

Jestli jsem prve říkal, že tohle jsou nejlepší prázdniny, nevěděl jsem, co teprve přijde. S tetou jsme si je užili dosyta. A hlavně v její ložnici! Dlouho jsem se na žádnou mladou holku nepodíval a všechny ty dlouhonohé surfařky mi mohly být ukradené. Měl jsem svojí bohyni.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: