Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Otrok v mém vězení 4

Erotická povídka: Otrok v mém vězení 4

Když jsem se ráno vzbudila. Holky ještě furt spali vedle mě. Otrok na podlaze ale nebyl. Opatrně jsem slezla z postele. Šla jsem do obýváku a pak do kuchyně. Jasné. Byl v kuchyni. Připravoval míchaná vajíčka. Hned, když si mě všiml. Šel kemně a klekl si.

“Dobré ráno paní.” Políbil mi nohy. “Dobré čubko. No nic. Chci ti oznámit, že pujdem s holkama nakupovat než pujdou domů. A večer jdeme my dva do restaurace. A teď k tvým úkolům na tu dobu než se vrátíme…” Koukla jsem se na hodiny a bylo půl desáté. “…Takže chci aby v jedenáct, než půjdem, byl hotový oběd. Zameteš tu, vytřeš, vysaješ koberce, utřeš prach a v koupelně otřeš i kachličky. To je asi tak vše…

Mohla bych se vrátit tak ve čtyři. Tak ať to je vše hotové. A pak zbytek času máš volno. Zařiď si, co potřebuješ. Přeci jen pár dní si nepracoval. Co se týká včerejška. Něco jsi splnil něco ne. Takže se připrav na trest. To je vše. Teď jdu do koupelny. Ty si ty vajíčka, která jsi uvařil. Můžeš sníst. My si dáme s holkama pak ten oběd. Který ty nedoataneš.” “Ano paní. Moc se těším a děkuji.” “Jojo. Tak já jdu.”

Šla jsem do sprchy. Namalovala se,vyčistila si zuby. Pak jsem šla do ložnici, do skříně, si pro oblečení. Ale vzbudila jsem holky. “Ty už jsi vzhůru kočičko?” Zeptala se Petra. “Jojo. Už celkem dobu…No zachvilku bude oběd, tak máte k dispozici koupelnu. Po obědě máme přeci v plán to nakupování.”

“Ajo.” Zvedla se vzala si oblečení z obýváku a šla do koupelny.” “Co bude ktomu obědu?. Zeptala se Petra když si sedla na postel a probírala se. “Popravdě já ani nevím, zajdi do kuchyně a zeptej se špíny.”

“Čubko? Volala cestou do kuchyně. Otrok hned přikmital. “Ano paní?” “Co vaříš k tomu obědu?” “Brambory s kuřecím řízkem a k tomu salát.”  “Dobře, tak pohni a neflákej se!” “Zajisté paní.” Řekl, políbil ji obě nohy a šel se opět věnovat vaření. Já se mezitím oblékla a seděla v obývacím pokoji u televize. Za pár minut za mnou přišla Simča. “Na co koukáš?” “Ale ani tak na nic. Nic moc nedávají.

Takže v podstatě jen přepínám programy. “Aha. No a Petra už je taky vzhůru?” “Jojo je. Zajdi ji do kuchyně říct, že může jít do koupelny.” “Dobře. Beztak bude zachvilku oběd nebo ne?” Usmála se. A šla do té kuchyně. “Hele laskavě už ten oběd budeš mít? Mám hlad. A ty Péťo můžeš jít do koupelny.

“Jojo.” Řekla a odešla. “Už bude paní. Až budete všechny převlečené, tak přijďte.” Odpověděl otrok na její otázku. Zůstala v kuchyni a sedla si ke stolu. Zanedlouho jsme přišli i já a Péťa. “Tak servíruj.” Řekla jsem. Otrok už měl jídlo na talíři. Dal nam ho na stůl.

Najedli jsme se. Hned po obědě se rozloučili s otrokem. A šli nakupovat.  Holky mi pomohli s výběrem červených uplých šatů s rozparkem až skoro k pasu. K tomu červené vysoké lodičky na jehlách. Holky se potom odpojili a šli domů. Já si potom skočila na kosmetiku a ke kadeřnici.

Když jsem přišla domů. Bylo půl páté. Když jsem přišla do obýváku. Myslela jsem, že mě šlehne. Koukal na porno a honil si u toho. “Nech toho!” Zakřičela jsem. Strachy nadskočil. Okamžitě si ho zandal do kalhot a zvedl se. Stál tam jen tak a koukal do země. Přitom mu v kalhotch pěkně stál. “Už tě mám tak akorát dost ty kurvo jedna!!!” Zařvala jsem na něj. Šla k němu a vlepila mu silou facku. ” Tohle dělat nebudeš!”

Vlepila jsem mu dalši na druhou tvář. Tak až měl z každé strany obtisk. “Moc se omlouvám paní.” Řekl a vrhl se mi k nohám. A políbil mi obě boty. Šla jsem ke stolu a na ně položila tašky. Jesnu jsem hodila po špíně. “Obleč si to.” V té tašce byl oblek a boty. “Ano paní. Děkuji mnohokrát. To si ani nezasloužím.” “Já vím, že ne, ale musíš vypadat jako člověk.” Řekla jsem. Vzala si své dvě tašky a odešla do koupelny.

Vzala si ty nové rudé šaty a lodičky. Rudá rtěnka se mi zdála už celkem vybledlá. Tak jsem si jí ještě zvíraznila. Potom šla do obýváku. Otrok byl už převlečený. Musím uznat, že mu to slušelo. “Wau. By jste tak nádherná paní. Vypadáte upravdu ůžasně.” Řekl, jakmile si mě všiml. “Já vím.” Řekla jsem. “Tak pojď.” Dodala jsem. “Ano paní.” Vzala jsem si ještě kabát a šli jsme.

Když jsme vcházeli do restaurace. Sundal mi kabát. Šli jsme k našemu rezervovanému stolu. Odsunul mi židli abych se posadila. Potom šel na své místo. Za pár minut přišla k našemu stolu servírka. “Tady prosím.” Řekla a každému dala jídelní lístek. “Co si dáte paní?” Zeptal se mě pochvilce otrok. “Ty krevety a asi nějaký drink a jako dezert čokoládový dort s pařížskou.” Odpověděla jsem. Přiša servírka.

“Tak už máte objednáno?” “Ano. Jednou ten salát s krevetami, potom čokoládový dort s pařížskou šlehačkou. K tomu long island iced tea 2x. No a k tomu nám dejte ještě ty americké brambory s chili dipem. A bude to vše.” Řekla jsem. “Dobrá. Vydržte moment.” Usmála se a odešla. “Ale paní. Vždyť já jsem vám ani neřekl, co chci.” “Mě to ale nezajímá.” Hodil smutný pohled. “A jaký jste měla den paní?” Otázal se.

“Dobrý.” Moc se vám omlouvám.” Řekl. “Nezapomněl si na něco?” “Ale paní. Vždyť je to trapné.” “Noa? Ty máš udělat pro svou paní vše! Ty si nepamatuješ ty pravidla nebo co?!” “Pamatuji paní.” Řekl. Vlezl si pod stůl, který měl ubrus skoro až na zem. Když mu ven koukali jen nohy. Lidé dost divně koukali. Cítila jsem jak jemně uchopil mou nohu a políbil ji. Poté druhou. Když vylézal.

Bouchl se hlavou o stůl. A to už na náš stůl směřovalo mnohem víc oči. Tespektive na něj. Bavila jsem se pohledem na něj, jak zrudl, když zjistil, že na něj všichni koukají. “To je ti takové horko nebo proč jsi tak rudý?” Hleděl na atůl a řekl. “Né paní. Ponížením.”

 Jen jsem se škodolibě usmála. “Tak tady prosím.” Řekla servírka, když nám přinesla objednávku. “Děkujeme. Odpověděla jsem.” “Dobrou chuť vám přeji paní.” “Tobě taky.” Když měl vypito a snědeno. Já byla u dezertu a vypito jsem měla snad čtvrtinu. “Mohu poprosit ještě o pití madam?” Vzala jsem jeho skleničku a šla sní na toalety. Tam se do ni vychcala a donesla mu ji zpět. “Tady máš.” “Děkuji paní.

Neměla by jste treba jen vodu?” “Ne neměla!” Odpověděla jsem. “Vypij tohle. A ty mi budeš neustále odmlouvat co?!” “Ne paní omlouvám se.” Jeho omluva nenabyla přesvědčení, že by byl vychovaný. Asi bych na něj měla být mnohem tvrdší. “Dopij to a hned! Půjdeme, ale než zaplatíš tak se zeptáš t krásné prsaté servírky jestli jí smíš olízat a namasírovat nohy. Že jsi na to přímo ujetej a jestli by si nenechala vylízat prdel.”

Jen, co jsem to dořekla. Zvesla jsem se vzala si kabát. Počkala až otrok dopije a šla počkat ke vchodovým dveřím. Pozorovala jsem ho jak kývl na číšnici. Něco ji tak řikal a ona mu pak vlepila facku. Dobře možná to bylo zlé, ale musím ho hezly ponížit za jeho opovážlivost. Ale tak to přeci jen Dominy dělají. A také nás to velmi baví. Jen jak to dořekl. Viděla jsem jak na něj ta číšnice kouká a potom, když už jsem čekala, že nic nebude. Vrazila mu takovou facku, že jsem to slyšela až u dveří. On se pak jen oklepal a šel ke mně. Potom jsme šli domů.

Když jsme přišli okamžitě jsem mu poručila, aby se svlékl. “Tak a teď ty malá špíno ti něco řeknu a klekni si.” Řekla jsem a vrazila mu facku. Měl tam moc hezký optisk ruky. “Ano paní. Moc se omlouvám a promiňte za mou občasnou neposlušnost.” Odvětil a políbil mi obě lodičky. “Vím, že nejsi v mé službě dlouho. 

Myslela jsem, že budeš schopný, ale ono se ukázalo, že jsi totálně neschopnej. Nevím co stebou ta druhá domina dělala. Nebo jsi lhal a ještě nikdy jsi nesloužil! Vyklop to!” Vrazila jsem mu další facku. “Sloužil paní. Ale ona měla své “hlavní otroky. Já sloužil… Taková děvka pro vše.

Když poručila, tak mi dělali hlubokej anal až to opravdu bolelo. Uklízel jsem. Myl je…To jen když paní poručila. Byl jsem pouze pod paní. A byl jsem ještě větší odpad než oni. Nebylo to tak, že bych poslouchal i je. To se nikdy nestalo. A pokud si to některý dovolil. Nebo pokud něco měli spolu bez svolení paní. Dostali belmi tvrdý trest. Byl to dobrý pocit, přímo báječný. Paní mě však potom propuatila ze služby.

Našla si nového. Tak kdybych to měl zhrnout, tak jsem moc nemohl paní sloužit. Byl jsem buď zavřený. Nebo uklízel a nebo jim dělal děvku. Za přitomnosti paní. Když ro ona chtěla vidět a pobavit se.” Řekl smutně. “Ještě bych tam byl. Ale jsem strašně moc štastný, že jste mě přijala do služby.” “To mě je v celku jedno. A

le pamatuj. Od dneška ti nastane peklo. To víš, že tě donutím poslouchat a neosmlouvat a to hodně rychle. Protože mě stím začínáš pěkně srát.” Chytla jsem ho za vlasy a odvedla do sklepa. “Jdi spát. Zítra se připrav na peklo.”

You may also like
Erotická povídka: Krvavá paní 2 2/2
Erotická povídka: Krvavá paní 2 1/2

1 Response

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: