Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Vánoce

Erotická povídka: Vánoce

Byl Štědrý den a já jsem byl první pololetí ve funkci vedoucího komunikačního střediska. Bylo běžným zvykem měnit služby během dnů pracovního volna a svátků o 6:00 ráno po 24 hodinové službě. Při plánování služeb na prosinec jsem se rozhodl tento zvyk trošku změnit.

Službu na Štědrý den jsem se rozhodl zkrátit na 12 hodin s tím, že zbytek bude doslouženo 26. prosince od 18 hodin. Vedlo mě k tomu, aby ten, kdo slouží během tohoto dne, mohl večeřet v kruhu rodiny a ten, kdo ho střídá, se také mohl navečeřet doma. Takto se vlastně čtyřiadvacítka během Vánoc posunula o půl dne.

Denní službu měl kolega, který bydlí asi 5 km od pracoviště a navazující službu jsem si naplánoval já, protože jsem to měl také poměrně blízko. Já jsem měl službu na šifrovém oddělení, a na faxovém oddělení měla službu naše Dagmar – Dada jak jsme ji všichni říkali.

Dada bývala na opačném konci republiky a do služby se přihlásila sama, protože se jí prý nechce jet na svátky domů. Byla to asi 30-ti letá baculka, kterou jsem neviděl bez úsměvu na tváři. Když jsem nastoupil do služby, pouze jsem si rychle vyslechl informaci od kolegy s tím, že si vše prohlédnu sám a případně mu zavolám. Popřál jsem mu veselé Vánoce a on spěchal domů. Dada se mi ozvala telefonem, že je již také na pracovišti a kontroluje si přijaté a odeslané zprávy, ale šifry nemáme.

Převlékl jsem se do pohodlného domácího oblečení, v jakém jsme běžně sloužili po oficiální pracovní době. Bylo to tričko a lehké kalhoty. Zapnul jsem si internet a podíval se na chat. Navzdory očekávání tam bylo dost živo. Popřál jsem všem veselé Vánoce a prohlížel jsem si knihu služeb.

Asi po hodině se mi ozvala Dada, že by byla ráda, kdybych přišel za ní, prý má chuť posedět si u Štědrovečerní večeře, kterou přinesla s sebou. Vzal jsem s sebou lahve šampaňského, které jsem měl v “mobilizačních rezervách” a rozkaz na vyplacení mimořádné odměny, který jsem měl pro Dadu již vypsán.

Na faxovém oddělení sloužily většinou baby, které si připravily stromeček v koutě místnosti. Dada už měla pro oba připravenou večeři, tak jsem rozkaz v obálce a lahvičku dal pod stromeček, že se po večeři podívá na dárek.

Sedli jsme si a začali večeřet. Moc jsme toho nenamluvili. Debata se točila hlavně kolem toho, že jsem měl dobrý nápad takto rozdělit služby. Po večeři jsem jí připomněl dárek, ale ona prý abych chvilku počkal, že i ona má jeden pro mě, jen ho musí připravit a přinést. Tak jsem seděl a čekal. Vrátila se asi za deset minut a se slovy “dárek je tu”. Otevřela dveře a vstoupila v kostýmu Santa Clause.

Tedy z kostýmu – měla na sobě pouze červený plášť a čepici. Na nohách černé kozačky s vysokými podpatky a červené punčochy. Více jsem neviděl. Místo opasku měla kolem pasu velkou červenou mašli. Zpod čepice se usmívali její nádherné oříškové oči. Nejlépe je vystihuje označení “jebavý”. Postavila se přede mě, a řekla, abych si rozbalil dárek.

“Až po tobě,” řekl jsem já. Jako první vybalila lahvičku a potom odměnu, která ji mile překvapila. Obálku položila na trezor a s lahví se vrátila ke mně. “Tak už rozbaluj i Ty!” Rozvázal jsem mašli a ona ze sebe spustila plášť. Pod pláštěm měla pouze podvazkový pás. To mě trochu překvapilo.

“Nelíbí se Ti dárek?,” zeptala se, když uviděla moje překvapení. “Líbí, jsem velmi mile překvapen, s takovým dárkem jsem nepočítal.” Přiznal jsem se. Ale to už seděla na mých kolenou tváří ke mně a já jsem měl hlavu zabořenou mezi její prsy. Voněla nádherně. Začal jsem ji okamžitě líbat a masírovat její zadek. I přes mé kalhoty ucítila, jak se ve mně probouzí chuť na milování.

“Budeš ho dlouho věznit?” Zeptala se mě a postavila se. To byl pro mě signál, abych se postavil a svlékl. Ochotně mi s tím pomohla a už jsem zase seděl na židli a Dada na mně, ale tentokrát už na mém tuhém kolíku.

“Tak na tento okamžik jsem se těšila od chvíle, jak jsem se dozvěděla, že tady budeš na Vánoce,” pošeptala mi.
“To mi chceš říct, že od té doby si toto plánovala?”
“Ne,” řekla.
“Já jsem Tě chtěla svést už mnohem dříve, ale nikdy nebyla vhodná příležitost. Vždycky zde bylo hodně lidí kolem.”

Přitom se stále pomalu pohybovala po kolíku. “Ale kecat můžeme i později, nyní si Tě chci užít.” A zavřela mi ústa svými rty jazykem, který se tlačil až k mým mandlím.

Já jsem jí začal masírovat prsa a ona vyhrnula moje tričko a stiskla mi bradavky. Přitom se její pohyby zrychlovaly. Po chvilce jako by už nestačila s dechem. Mezi jednotlivými výdechy vydávala těžko definované vzdechy.

Cítil jsem, že za chvilku dosáhnu vrchol. Asi to pocítila i ona, neboť najednou na mě prudce dosedla, nehty mi zaryla do zad a v jejím mušličce jsem ucítil prudkou křeč, zrovna v okamžiku, když jsem do ní vstříkl první kapky semene. Pak ještě zatočila pánví jako kdyby chtěla semeno rozetřít po celém vnitřku své horké mušličky. Kolík ztratil svou tuhost. Teprve teď si dala dolů čepici, pod kterou měla skryté své dlouhé černé vlasy. Čepici si přitlačila na kundičku a šla do sprchy která byla na chodbě.

“Přece to zde vše nepokapu, aby všichni zítra zjistili, co se tu dělo.” Smála se. Odebral jsem se za ní. Cestou jsem si svlékl tričko a pověsil jsem ho na dveře do sprchy. Dada počítala se vším. Pod sprchou už měla sprchový gel a vedle byly dvě osušky. “Doufám, že se Ti to líbilo!,” řekla, když mě volala rukou pod sprchu. To už jsem se nacpal do sprchového koutu i já. Nebylo tam mnoho místa, tak jsem gel pouze nalil mezi naše těla a vzájemným třením jsme se myli.

Když jsem jí nacpal ruku na kundičku, stiskla mi ji stehny a nechtěla uvolnit. Palcem jsem se protlačil do ní a ona začala i ve stísněném prostoru přirážet. “Pojď se utřít a potom Tě ještě jednou pěkně udělám a vylížu ti celou kundičku,” řekl jsem jí a natáhl se za osuškou. Stačila nám i jedna. Naší uzavřenou chodbou jsme přešli na mé pracoviště, kde bylo i lůžko. Rukou jsem už znovu zkoumal mušličku. Zatím pouze po okraji, ale to se už vzpínala a tlačila se k mé ruce.

Jednou rukou si přidržovala mou hlavu a druhou tlačila mou ruku ke své mušličce. Nacpal jsem do ní palec a prostředníček jsem jí začal vtlačovat do zadečku. Znovu začala přerývaně dýchat a kroutit pánví. Prudce jsem stiskl palec a prostředníček vůči sobě. “Aaa …,” vykřikla a mou ruku sevřela stehny. Při dalších takových stiscích už jen tiše vzdychla. Přitom jsme si vzájemně kousali rty.

V ruce jsem cítil její chvění. Když už byla unavená a chvění přestávalo, přesunul jsem svoji ruku výš a začal jsem ji líbat na krku. Pomalu jsem postupoval až k bradavkám. Jednu jsem sál tak, a se zvětšila a druhý prs jsem masíroval svou mokrou rukou. Potom jsem polibky postupoval k bříšku. Jazykem jsem vylízal pupeční jamku jako přípravu na lízání mušličky. To už Dada držela v ruce můj kolík, který začal opět nabírat na objemu, i když tuhostí měl od kolíku ještě daleko.

Posouval jsem se níže a už jsem jazykem začínal olizovat okolí mušličky. Dada začala mnout moje varlata a přitahovat si je blíž. Já jsem lízal mušličku v kleče vedle lůžka. Když jsem začal olizovat kundičku, roztáhla nohy od sebe a já jsem ponořil do mušličky i svůj nos. Hlavu jsem zvedal pouze na okamžik abych se nadechl. Opět jsem pocítil její křeče, ale tyto byly ve stehnech. Ani její ruka už nesvírala kolík tak intenzivně. Byla úplně vyčerpaná.

Zvedl jsem se a viděl jsem ležet ženu velmi unavenou, ale s takovým šťastným vzezřením, jako nikdy předtím. Já jsem si sedl na židli a pozoroval, jak odpočívá. Asi po pěti minutách se postavila, že se hned vrátí. Zatím jsem si já lehl, nakonec, také jsem byl unavený a přivřel jsem oči. Byl to jen okamžik, ale když jsem je otevřel, Dada byla u mě a už klečela u lůžka.

Začala rukou zpracovávat můj kolík. Když už začínal tuhnout, sklonila se k němu a začala olizovat jeho hlavičku. Rukou si stále pohrávala s varlaty. Když se kolík začal chvět předzvěstí výronu semene, přestala ho olizovat a sevřela ho mezi prsa. Masírovala ho jejich převalováním ještě po tom, co jsem přestal stříkat. Znovu jsme se osprchovali a tentokrát jsme se už i oblékli. Z původního kostýmu si Dada nechala kozačky a punčochy. Oblékla si téměř celou černou sukni s délkou asi 10 cm nad kolena a bílý těsný pulover, který krásně zvýraznil její prsa. Nepřestávala mě provokovat ani tímto oblečením.

Rozešli jsme se na své pracoviště zkontrolovat zařízení. Byl sváteční klid. Nikde žádné zprávy. Tak jsme se znovu setkali při stromečku. Otevřela šampus a nalila nám do sklenic na minerálku, protože jiné jsme neměli. Když jsme si připíjeli, koketně olizovala okraj sklenice, jako kdyby chtěla říct … “ještě jsme neskončili …” A opravdu. Dlouho nevydržela.

Než jsme stihli dopít láhev, už si sedla přede mne na stůl a vyhrnula si sukni abych viděl, že kalhotky si neoblékla. Když se naklonila, abychom si znovu cinkli, mou volnou ruku si dala mezi své nohy a sevřela ji tam. Položil jsem pohár, přisunul se židličkou, která byla naštěstí na kolečkách a volnou rukou jsem jí začal odhrnovat pulover. Vyhrnula ho sama nad prsa a já jsem je začal opět střídavě cucat, masírovat a sát. Jemně jsem jí přitom kousal bradavky. Rukou jsem začal dráždit její nenasytnou kundičku.

Ona mi překládala hlavu z jednoho prsu na druhý. Kolík zůstal tentokrát uvězněn. Když už toho bylo na něj hodně, osvobodil jsem ho a volnou rukou jsem si ho začal honit. Když to uviděla, řekla mi, abych si ho vyhonil, že se na to chce dívat. Pouze jsem se na židli zaklonil a pokračoval jsem. Ona se přitom sama začala ukájet rukou.

Když jsem měl vystříknout, sevřel jsem si ho a Dada si zachytila semeno do svých rukou a natírala si jím mušličku. “Jsi první chlap, který se udělal přede mnou a také před kterým jsem se udělala já.” A podala mi pohár. Seděli jsme a povídali si o ničem. Najednou začal zvonit jeden z faxů. Dada se šla podívat, co nám kdo posílá. Bylo to jedno z podřízených pracovišť a přáli nám veselé Vánoce.

Jak jsem jí nahlížel zpoza zad, předklonila se a vyhrnula sukni abych viděl její prdelku. Přestože byla silnější, byla krásně oblá. Plácl jsem ji po prdelce.

“Ty nedáš pokoj!”
“Ne, chci Veselé Vánoce v praxi …”

Smála se a zůstala předkloněná. Rukama se opřela o stůl, na kterém byl fax. Sundal jsem kalhoty a začal jsem kolík připravovat na to, co očekávala. Když dobře ztuhl, začal jsem jím dráždit prdelku tím, že jsem ho třel o obě půlky. “Už ho tam konečně vraz …” žádala mě. Tak jsem ho tam vrazil, doslova. Zabolelo to oba, ale už byl uvnitř a já jím začal jezdit ven a dovnitř, ven a dovnitř… Bylo to krásné a oba jsme funěli od slasti. Najednou se spustila níže a vytáhla ho tím ven. “Pod … podlomila se mi kolena … to jsem ještě nezažila … Musím si odpočinout …” Celá se přitom chvěla. Já jsem na tom byl podobně.

Když jsem chtěl přejít k židli, abych si sedl, padl jsem i já na kolena a v lýtku jsem měl křeč jako kdyby mi tam vrazil nůž. Tak jsem se pouze svalil na zem a čekal, než to přejde. Po čase jsem se dokázal postavit a přejít k lůžku, Dada si lehla ke mně. Usnuli jsme v objetí.

Vzbudil jsem se a měl příšernou žízeň. Dada spala. Opatrně jsem se vydal do kuchyňky, která je součástí našeho pracoviště a z chladničky jsem vybral chlazenou Kofolu. Vypil jsem asi půl litru najednou. Vzal jsem ji s sebou. “To si přinesl pro mě?” Zeptala se Dada, když jsem přišel k lůžku. Podal jsem jí láhev a ona se napila. Žízeň měla skoro jako já, ale když dopila, láhev sevřela mezi svými stehny. “Musím si ji zchladit …”

Ráno jsme se nasnídali. Dali jsme si kávu a zákusky, které Dada přinesla.

“Nevím jak Ty, ale já měla ty nejkrásnější Vánoce.”
“I mně se líbily, ale naštěstí jsou pouze jednou v roce, jinak bych byl docela vysílený.”
“No vždyť do vystřídání máme ještě 12 hodin … Doufám, že mě nenecháš jen tak.”

Zasmála se. Ještě jsme se jednou unavili na židli stejně jako na začátku. Já jsem ji při tom dráždil palcem v zadečku. Po společném obědě jsem si sedl na stůl, protože jsem se už začal obávat, že pokud si sednu na židli, znovu to skončí jako předtím. Neskončilo.

Tentokrát si sedla na židli ona a začala mi honit kolík. Už toho měl dost ale i tak se začal vztyčovat. Sevřela ho mezi prsy tak, že byla vidět jen jeho hlavička. Když začal stříkat, semeno dolétlo až na jeden z perníků, které měla na stole a snědla ho. “To byla super poleva, dáš mi na ni recept?” Chichotala se. Když nás střídali, byli jsme každý na svém pracovišti. Na otázku kolegů, jaká byla služba, jsem odpověděl, že se to dalo vydržet a Dada odpověděla, že docela fajn, prý si i trochu pospala.

Pošlete tento článek e-mailem: