Používám vibrátor, ale nechci manžela urazit

Jsem vdaná už pár let, svého manžela stále miluji, v posteli to celkem funguje, ale poslední čas je sex příliš stereotypní. Máme přesně daná pravidla, každý týden jednou, před tím se vykoupat, už dávno ne společně, oholit, zalehnout do postele a vyčkat, co bude. Jestli teda bude.

Mnohdy mě napadá věta mé kamarádky, která ji svému „nymfomanskému“ manželovi říká často: „Až budeš, tak mě přikrej!“ Jediné vzrušení nastává při změně polohy. Nahoru nebo dolů? Velká bizarnost manželského sexu je poloha zezadu.

Obsah článku

Manželka nebo přítelkyně?

Ještě před existencí internetu a rozmachem porno videí, a zadarmo, si asi ženy moc nestěžovaly. Copak mohl někdo vidět, že to jinde funguje jinak a jaká je to paráda? Na „bobr“ videokazetách toho moc vidět nebylo, šumělo to, a když jste to kopírovali od známých ještě přes to běhal pruh. Z modernizací technologií přicházejí i větší stížnosti.

Ptala jsem se mámy, jako mladá holka o tom s kamarádkami mluvily jen sporadicky. V mých skoro třiceti letech je sex hlavním tématem všech našich konverzací. Ale nemohu si uvědomit, jestli některá z mých kamarádek svého manžela chválí. Kromě těch, co nejsou vdané. Ale sakra, vždyť my maminy od rodiny jsme zralé ženy a především my potřebujeme vyplavovat hormony pomocí orgasmů. Stejně se všude tvrdí, že opravdový orgasmus žena prožije až kolem třicítky.

I za sex v manželství se musí platit

Ovšem občas nastane v manželství i velké vzrušení a takzvaný neočekávaný sex, například, že k němu dojde ne v devět večer, ale třeba už v pět odpoledne. To ale musí být děti na kroužcích nebo na hřišti. A pak ještě před zahájením musíme vypnout mobil, kdyby volala matka, nebo nedej bože tchýně.

Vzhledem k tomu, že máme pět dětí, byl manželský sex odsunut na druhou kolej, respektive na šestou, ale i s nimi se to dá. Jak říká můj muž: „I za sex v manželství se musí platit.“ Děti dostanou dvě stovky, aby si mohly jít koupit něco dobrého. Pak máme deset minut jen pro sebe, i tak je to o sedm víc než je skutečně nutné.

Večer: čas pro sebe

Vzhledem k tomu, že manžel pracuje celý den, obvykle usíná spolu s dětmi po deváté hodině. Já po uspání dětí teprve pracovat začínám. Naneštěstí musíme spát v obýváku, protože děti zabraly všechny pokoje v domě.

V takovém případě je velmi obtížné použít mé dámské erotické pomůcky, abych ho nevzbudila. Asi by mu nevadilo, kdyby mě nachytal s vibrátorem, ale přece jen ho nechci urazit, aby neměl pocit méněcennosti. I když jsem ho před časem nachytala v koupelně, když se ukájel ve vaně sám. Holt to neumím tak dobře a rychle jako jeho levačka.

Manžel nebo kamarád do nepohody?

Ale ani manžel nenahradí vibrujícího přítele. Můj malý kamarád má spoustu předností. Je to rozhodně úspora času, protože manžel se musí nejdříve nažhavit, zatím co vibrátoru stačí nažhavit jediný knoflík. Za chvilku je hotovo, a dokonce několikrát za sebou, no a pak mohu zase svěže a odpočatě vyrazit uklízet, žehlit nebo prát.

Vibrátor má jasno, nasadíte přesně na to správné místo, manžel i po patnácti letech sexu s jednou ženou stále tápe a hledá. A navíc vám váš kamarád do nepohody nikdy neřekne, že je děsně unavenej z práce. A taky nikdy nevypráví kamarádům u piva, že máte tlustý stehna nebo, že jste před porodem vážila méně. A taky jsem si všimla jsem si, že moje kamarádky, které neprovozují sebeuspokojování, jsou nervóznější, přepracovanější a mnohem víc si stěžují.

Barbora Walterová Benešová

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: